Лична бъркотия

  • 38 477
  • 852
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Да, снощи си личеше, че просто се забавлява с "интересната дискусия", гледа сеира един вид. Безвкусно, доста. И тия опции 1, 2, 3, 4 издават една дребна и пресметлива душица. Разбирам защо не липсва вкъщи и го ценят само като донор.
Само че не схваща, че и в ролята му на любовник няма да го ценят много дълго. За сериозна връзка не става, а и не го търсят. За временно развлечение - може би, зависи как се представи в леглото. То е ясно, че интелектуалният разговор е само за смазване на фелензите.

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 12:18 от Анонимен

# 181
  • Мнения: 501
Каква ти сериозна връзка, като отношението му към жените никакво го няма. На тази вкъщи ,,нищо й нямало'', сякаш е много лесно да отглеждаш и да възпитаваш деца. Те, бабите помагали, не знам си какво... Другата пък такава красавица била и точно на него да му обърне внимание. Звучи ми все едно си гали егото с нея.

# 182
  • Мнения: 14 967
Black_Sapphire,
Сутрешният ти пост по темата е изчерпал всичко, което и аз бих казала.
Този човек е пресметлив и знае точно какво иска, никаква морална дилема няма.

# 183
  • Мнения: 17 409
Мноооого е трудно да отглеждаш и възпитаваш деца, че и мъж, особено когато живееш с идеята да им стъпиш на врата. Направо убийствено разяждащо.

# 184
  • Мнения: 3 545
Ох, Дренке. С тези твои "постулати" и генерални умозаключения направо избиваш рибата.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 14 552
    Интересно, автора защо изобщо коментира, след като "опитните,преуспели интелектуалки", титуловани в дресиране и манипулиране на мъже имат ясновидски дарби свише и знаят какво е началото и края на историята.Анализи,фантазии,
    характеристики за напълно непознати личности.Твърде ограничени развръзки и хипотези давате.Ако общувате реално с много хора,ще сте наясно, че личносттите не се вписват в норми и параметри.Зависи и как е поднесена информацията.Конкретно,в случая мъжа търси комуникация с жени,има липси в дома му. Никой не би изневерил, ако е влюбен и щастлив.Клюки, обиди, грешни оценки са и опасни интриги и поводи за разводи. Една от коментиращите тук, често употребява думата мразя "Аз го мразя,ужасен е, психопат,а ти защо не го мразиш?"
    Въпроса е към жалваща се съпруга,в подобна тема.Кого мразиш принципно,лошия си живот,всички мъже,привлечени от красиви жени или всеки с толерантно,спокойно и позитивно  мнение? Фиксациите Ви по разни минижупи,вулгарни интерпретации и задници очебийно показват житейските дефицити.Голи, обидни етикетите,без аргументи са подсъдими.Лесно е във форум,но в реала мъжете ще ви отрезвят,минимум с някоя звучна ругатня.Мой близък се разведе наскоро. Интересен е основния мотив,който не е публичен.Мъжът беше станал импотентен,спрямо жена си.Доста толерантен е като характер,обгрижваше и чуждо дете.Появи му се и раково заболяване.Скандали,изневери,психолог.
    натиск и обиди от страна на добре угоената му и осигурена съпруга.Сега е щастлив,с по-млада жена,пълноценен мъж.Съжалява,че е агонизирал дълго в нещастния си брак.Затова не бива да се дават крайни квалификации,не всички жени са любвеобилни хетери и идеални съпруги. Не познавам автора,за да прогнозирам бъдещия му живот,но вие с подобни крайни нападки ще отблъснете всеки нормален мъж.

    Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 01:04 от Viviana91

    # 186
    • Сф
    • Мнения: 10 711
    Ти пък , Вивиан какви разсъждения пуснА.Едно с едно изречение не се връзва.Дано си разбираш, какво искаш да кажеш. Stuck Out Tongue Winking Eye

    # 187
    • Мнения: X
    Никой не би изневерил, ако е влюбен и щастлив.
    Дрън дрън....

    # 188
    • Мнения: 3 545
    Лесно е във форум,но в реала мъжете ще ви отрезвят,минимум с някоя звучна ругатня.

    Сигурно много харесваш такива хммм... мъже.
    Иначе много нАучно подхождаш, бравос - цял ферман си ни написала, то нали темата си дава известия и ние, к'во да пра'йм, четем.

    # 189
    • Мнения: X
      .Голи, обидни етикетите,без аргументи са подсъдими.
      Уау!
      Много си зелена,  душко!

      # 190
      • Мнения: 17 409
      Ох, Дренке. С тези твои "постулати" и генерални умозаключения направо избиваш рибата.

      Така е, щото не познавам изневярата и ми е широко около врата. Да.

      # 191
      • Мнения: 226
      Колко хора, толкова и истории и гледни точки. Стига сте слагали хората в калъпи спрямо вашите виждания и житейски опит. Такава дисекция се направи и на автора, и на новата изгора и на жена му, а истината кой я знае каква е. Да не говорим, че много знаете дали и с кого се занасят мъжете ви в този момент.

      # 192
      • Мнения: 3 545
      [
      Така е, щото не познавам изневярата и ми е широко около врата. Да.

      И аз съм тъй, ама се напъвам да пиша по същество по темите, а не да ръся афоризми и умнотии.

      Колко хора, толкова и истории и гледни точки. Стига сте слагали хората в калъпи спрямо вашите виждания и житейски опит. Такава дисекция се направи и на автора, и на новата изгора и на жена му, а истината кой я знае каква е. Да не говорим, че много знаете дали и с кого се занасят мъжете ви в този момент.

      Е нали е пуснал тема да се пише и разсъждава по нея. Да гледаме заглавието ли само? И каква връзка има темата му с евентуалните изневери на съпрузите на съфорумките, на мен не ми е ясно.

      # 193
      • Мнения: 6 491
      Като те настъпят по мазола-боли. Мда.

      Аз се сърдя единствено и само на себе си. Предлагам на автора да започне оттам.
      Иначе,да, Черният Сапфир доста добре описа ситуацията. Такава е. Е, не толкова възвишена и красива,колкото на автора му се иска, ама...

      # 194
      • Мнения: 226
      Едно е да се разсъждава, а друго е да се заклеймява всяко различно мнение.
      Има връзка да, защото повечето пишат като да им е гарантирано, че това при тях няма да се случи.


      Колко хора, толкова и истории и гледни точки. Стига сте слагали хората в калъпи спрямо вашите виждания и житейски опит. Такава дисекция се направи и на автора, и на новата изгора и на жена му, а истината кой я знае каква е. Да не говорим, че много знаете дали и с кого се занасят мъжете ви в този момент.

      Е нали е пуснал тема да се пише и разсъждава по нея. Да гледаме заглавието ли само? И каква връзка има темата му с евентуалните изневери на съпрузите на съфорумките, на мен не ми е ясно.

      Общи условия

      Активация на акаунт