Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 327
  • 489
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 895
Снимките са страхотни!!! С какво снима?

Не са моите Laughing Аз по-късно ще се отчета! Тези са на едни познати - първите са от професионален фотограф, а вторите съвсем любителски, но са хванали емоцията и атмосферата Hug
Роси 74 аз съм била някъде около теб явно в 40левовия сектор -от нашите места сцената ни се падаше долу в ляво и пред мен дори имаше две момичета с бели потниче и блузка, които бяха сестри, остава и да сте били вие Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840

що бе Flutter, аз се изкефих като се разпознах Crazy Grinning Grinning Grinning

# 77
  • Мнения: 2 332
Снимките са страхотни!!! С какво снима?

Не са моите Laughing Аз по-късно ще се отчета! Тези са на едни познати - първите са от професионален фотограф, а вторите съвсем любителски, но са хванали емоцията и атмосферата Hug
Роси 74 аз съм била някъде около теб явно в 40левовия сектор -от нашите места сцената ни се падаше долу в ляво и пред мен дори имаше две момичета с бели потниче и блузка, които бяха сестри, остава и да сте били вие Mr. Green Mr. Green
Ами... Не бяхме с потничета, с блузи, аз - с ленен панталон и корем  Laughing; момичето, което се падаше зад сестра ми по едно време ме гледаше с ужас в погледа  Shocked. Обаче ми казаха, че е имало бременна в 9-ти месец на тревата, което е доста по-безумно според мен... Сега остава да кажеш, че ти си ме гледала така  Shocked  Laughing. А и със сестра ми хич не си приличаме, така че трябва да знаеш, че сме сестри отпреди това Wink.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 419

що бе Flutter, аз се изкефих като се разпознах Crazy Grinning Grinning Grinning
Огради се в кръгче да те познаем и ние Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 569

що бе Flutter, аз се изкефих като се разпознах Crazy Grinning Grinning Grinning

Ако това на аватара си ти - не те виждам в публиката Simple Smile
Не знам как изглеждаш, за да те позная.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз видях няколко берменни мами и една мноооооого бременна на тревата подпряна на едно желязо.
Просто не и завиждам.

# 81
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840
Ако това на аватара си ти - не те виждам в публиката Simple Smile

ема разбира се, че съм аз на аватара, няма да сложа някой друг, я. Crazy
и сега такова зелено и прекрасно не виждаш ли сред публиката.
малко се вгледай де newsm03

# 82
  • София
  • Мнения: 2 958
в 40левовия сектор -от нашите места сцената ни се падаше долу в ляво

Аз също бях от тази страна... Grinning

# 83
  • Мнения: 1 895
Обаче ми казаха, че е имало бременна в 9-ти месец на тревата, което е доста по-безумно според мен...

Тази долу и аз я видях - имаше вид все едно щеше да роди всеки момент Laughing Беше с кафяво потниче, дълга коса и огромеееееееееееееен корем Crazy Дано се е прибрала по живо по зраво Peace В крайна сметка всеки решава за себе си къде да си носи коремчето Wink
А вас явно не съм ви видяла Laughing

StaM, за жалост не се познаваме, иначе може да сме били близо една до друга Grinning Аз съм едно слабо и русо на кичури нещо Laughing Бях цялата в зелено вчера.

# 84
  • Мнения: 3 569
Ако това на аватара си ти - не те виждам в публиката Simple Smile

ема разбира се, че съм аз на аватара, няма да сложа някой друг, я. Crazy
и сега такова зелено и прекрасно не виждаш ли сред публиката.
малко се вгледай де newsm03

С лилавата коса ли си ти ?

# 85
  • Мнения: 2 332
Обаче ми казаха, че е имало бременна в 9-ти месец на тревата, което е доста по-безумно според мен...

Тази долу и аз я видях - имаше вид все едно щеше да роди всеки момент Laughing Беше с кафяво потниче, дълга коса и огромеееееееееееееен корем Crazy Дано се е прибрала по живо по зраво Peace В крайна сметка всеки решава за себе си къде да си носи коремчето Wink
А вас явно не съм ви видяла Laughing
Ами здраве да е Simple Smile. На шега със сестра ми обсъждахме по повод много бременното мамче какво става ако тръгнеш да раждаш на концерт - може би е добре да кръстиш детенцето на някой от изпълнителите? Wink

# 86
  • Мнения: 4 473
пере ме изпревари - и аз щях да попитам за лилавокосата Grinning

# 87
  • Мнения: 3 091
Обаче ми казаха, че е имало бременна в 9-ти месец на тревата, което е доста по-безумно според мен...

Тази долу и аз я видях - имаше вид все едно щеше да роди всеки момент Laughing Беше с кафяво потниче, дълга коса и огромеееееееееееееен корем Crazy Дано се е прибрала по живо по зраво Peace В крайна сметка всеки решава за себе си къде да си носи коремчето Wink
А вас явно не съм ви видяла Laughing
Ами здраве да е Simple Smile. На шега със сестра ми обсъждахме по повод много бременното мамче какво става ако тръгнеш да раждаш на концерт - може би е добре да кръстиш детенцето на някой от изпълнителите? Wink
хехе! и те да станат кръсници! бебе Мартин Дейвид Анди - анмардейв Party

# 88
  • Мнения: 1 895
На шега със сестра ми обсъждахме по повод много бременното мамче какво става ако тръгнеш да раждаш на концерт - може би е добре да кръстиш детенцето на някой от изпълнителите? Wink

Точно това си говорехме и ние като я видяхме тази много бременната мама, че ако тръгне да ражда концерта ще е незабравимо изживяване не само за нея, но и за тези наоколо, а детенцето ще си дойде с името - Дейв или Мартин Laughing

# 89
  • Букурещ
  • Мнения: 7 840
С лилавата коса ли си ти ?

е каква лилава коса виждаш на аватара ми, а, Crazy
не, лилава перука още не съм си закупила, а и на зелено - лилаво, малко няма да се връзва.
ама първо разпознах мъжа ми, и аз до него Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт