Абитуриентски страсти 2019

  • 205 838
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X

А извинявай, мислех, че сайта е популярен. Ето, заповядай - https://www.asos.com/women/ .

# 286
  • Мнения: 17 986
Обувки и сандали тепърва ще пускат, не се притеснявайте, време има достатъчно. Във Фешън дейс излизат страхотни, но често няма номерация. Нашите бяха от Дайхман, страшно удобни, изкара си цялата нощ с тях

# 287
  • Мнения: 765
къде видяхте тази рокля?
Скрит текст:
миналата година влизах в магазина на Шери хил в Парадайз Sad Sad
роклите там нямаха много общо с показаните в темата модели.
бяха с доста по... ориенталски вид. пайети, мъниста, цветове...
Ние ходихме Ноември месец, беше същата работа.

# 288
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Благодаря, момичета.
само проверявах дали аз нещо не съм се бъгнала. Wink

# 289
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Дайте някакви идеи за обувки - магазини, сайтове, модели... Ние взехме отдавна роклята, но цветът е такъв, че обувките трябва да бъдат или същия, или може би някакви много тънички сребърни, или прозрачни. Става дума за светло изумрудено синьо, къс модел.

И на дъщеря ми едните сандали за бала бяха от Асос. Горещо препоръчвам и обувки.бг.

# 290
  • Varna
  • Мнения: 49
Моля ви СПЕШНО да ми препоръчате шивачка във Варна.

# 291
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Питай в темата Варна
https://www.bg-mamma.com/?board=454

# 292
  • София
  • Мнения: 1 040
Ние днес купихме обувки от Musette.Много са качествени и удобни

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
И ние сме на тема обувки/сандали. Тя е висока и изобщо не носи обувки на ток, не може да върви с такива и не ги харесва. Направо не знам какво ще правим. Има едни сандали (остатък от една сватба, на която бяхме канени) с ток около 8-9 см., че мисля да я карам да ходи с тях в нас, та поне малко да свикне да върви на ток. Отделно изобщо не знам какви, що, къде да ги търся. Тя понеже не се вълнува от токчета и изобщо не проявява инициатива, в един магазин не е влязла или сайт. На 14-ти Март ни е пробата за роклята и я искат с обувките....

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Знаете ли датите на баловете?
Кога ще са изборите?

# 295
  • София
  • Мнения: 23 093
Аз дори не знам, че има избори. Моята кръщелница е на 28 май.

# 296
  • Мнения: 465
Ние сме на 25 май.

# 297
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И на сина ми е тогава.

# 298
  • Мнения: 1 175
Ние сме на 24 май. Дъщеря ми също никога не е ходила на обувки с висок ток. Иначе като съвсем мъничка доста тренираше с моите обувки. Simple Smile

# 299
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Влязох в OLX  и разглеждах доста абитуриентски рокли, от миналият сезон.
 
Скрит текст:
Всичките бяха "уникат", "купена изключително скъпа" и "няма нито една такава в България".  Издържах всъщност само първите три страници
Имаше рокля закупена за 2500 лева, която я продават само за 500, имаше  една бяла жоржетена с шлейф ,  шита безумно грозно, но според описанието е била вдъхновена от ревюто на Долче и Габана, имаше някаква  от Щатите, за която има документация от митницата, че е пристигнала от там. … И ми стана ми тъжно да гледам тоя битпазар на мечтите .


Днес излязоха и снимки от някакъв виенски бал, на който Фандъкова и още 5 дами, са присъствали облечени в дълги рокли на Шери Хил. Още по-голяма гротеска.
Камъни, дантели и безумни цветове. Никакъв стил.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 18:02 от Арбанашка кокона

Общи условия

Активация на акаунт