Абитуриентски страсти 2019

  • 200 422
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 60
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
като се види как му стои в магазина и ще му минат мераците Simple Smile  Simple Smile Simple Smile
а може и да му отива, знаеш ли Simple Smile

за съчетаване с дамата ли е или има някаква друга идея зад зеленото сако?

# 61
  • Мнения: 39 048
Ама много лъскавко това зелено, Джема!  Очите ли ще подчертава или тоалета на дамата?

# 62
  • Мнения: 28 137
Обожавам зелено, очаквам да го видя!

# 63
  • Мнения: 17 934
Готино зелено, Джемма, що не....Стига с тия изпити бе, не е толкова страшно, оставете децата

# 64
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Стана ли време за тема?
У наша къща има силно застъпени колежански тревоги, но и до бал ще го докараме.
Никакви идеи. за сега.

# 65
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Просто ми показа цвета, няма изисквания да е лъскаво. Не си признава за дамата нищо за сега Simple Smile
 Надявам се на живо да си хареса нещо друго.

# 66
  • Мнения: 28 137
Просто ми показа цвета, няма изисквания да е лъскаво. Не си признава за дамата нищо за сега Simple Smile
 Надявам се на живо да си хареса нещо друго.
А аз се надявам да си избере точно каквото иска...и да се чувства красив и щастлив! Flutter Hug

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 833
Хайде и аз тук. Майка на абитуриентка. Още нищо не сме купили, даже не знае какво иска още. Един ден ще ходи по дънки, на другия, с рокля русалка, на третия с рокля с А-силует.... Ще видим накрая

А що се отнася до тъмно много, много го харесвам като цвят, особено тъмно зеленото. Подхожда си със сребро, със злато, харесвам и зелени очи, камъни.....

# 68
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Гледам доста   сме се събрали с деца-теленца Grinning, надявам се , че все ще успеем да си ги наконтим.

 Моето гардже е прието вече каквото там ще учи и тия стресове покрай изпити, матури и пр. ми ги е спестило.
Скрит текст:
( да си го похваля със златен медел влиза каквото си избере в областта си)

Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 21:48 от Арбанашка кокона

# 69
  • София
  • Мнения: 12 654
И нашата абитуриентка вече е приета, заради което нямам притеснения.

# 70
  • Мнения: 215
Ние още не сме купили костюм, но мият син иска нещо такова, задължително зелено. За мой ужас, мразя този цвят. Simple Smile




Останаха ми очите в този цвят, много ми хареса на мен. Екстравагантен е, но пак е стилен в същото време. Ако му седи както на модела не виждам проблем,че е зелено.

# 71
  • Мнения: 6 213
Записвам се, с абитуриент. Бал ще има, но ентусиазъм не. Иска по дънки и без семейно събиране. Честно казано и аз съм далеч от това да правя малка сватба, така че на желаещите роднини ще се оправдавам с неговото желание:-)
Кандидатстудентските вълнения бързо бързо ги отметнахме през ноември още и това не стои на дневен ред при него..

# 72
  • Мнения: 3 439
Обожавам и аз зелено. Е, не като лилавото де, но ще следя и ще се радвам да видя костюма, който ще избере момчето на Джемма. Ще имам абитуриентка след 18 години, но еуфорията е завладяваща и ми е приятно да чета и разглеждам Simple Smile
Спомням си и момчето на G..D.. защото бях ѝ изпращала визията на мъжа ми от сватбата. В крайна сметка мнооооого хубав отиде. Ще ми е интересно и другото момче сега какъв костюм ще избере.

# 73
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Да взема и аз да се запиша с абитуриент тази година.
Телето до преди няколко месеца твърдо отказваше да ходи на бал. После мина на "Ще ходя, ама с милитъри панталоните с големи джобове и тениска". Обичайното му облекло. Сега се рабраха с баща му, че все пак ще купуваме костюм. Кoга и какъв - не се знае Crazy
Хич не е суетен и не му пука дали обичайното му облекло пасва със събитието/мястото.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Като ви чета, май Телетата са в крайностите. Simple Smile и мойто е Теле.

Общи условия

Активация на акаунт