Абитуриентски страсти 2019

  • 200 328
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 860
      Хубави емоции на абитуриентите!
      Една от любимите ми теми!

     Дано се напълни с много красота и радост!

   

# 46
  • Мнения: 15 619
Записвам се да ви следя тази година.   Grinning

# 47
  • Мнения: 27 996
ООООх, с удоволствие си припомних миналогодишната победителка, много ми е сладка! Heart Eyes
Аз тази година само ще гледам, моят зор мина! Whistling

# 48
  • Мнения: 6 613
А защо не се избира и най-хубав абитуриент, все пак и те участват?
Моят племенник беше абитуриент миналата година, ако се справя с качването на снимките мога да го покажа.

# 49
  • Мнения: 6 452
Набор 2000-та явно е сила.Simple Smile Много деца на съфорумки са абитуриенти тая година както чета. Аз ще се радвам и на децата на две мои приятелки. Balloon

# 50
  • Мнения: 5 235
Не знам друго дете да си чака бала с такова вълнение като моя син.  В момента е изтръпнал , защото сред класа му се лансира идеята вместо на бал да ходятза два дни на вила. Снощи заяви, че ако класът им избере второто, той ще иде на бала с друг клас...малко ми е смешнокато му слушам притесненията, ама какво да го правя - толкова е въодушевен и превъзбуден по темата. Очертава ни се голямо вълнение, той не е като брат си - суетен е доста. И претенциозен. Телец...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 162
G..D..,  като те чета се смея - все едно за моето момиче говориш..у нас девойка Телец..с вълнение и трепет очакваме "Събитието на годината". Kак има деца, дето мислят за пестене на пари и учене  ooooh! направо не мога да повярвам.  

# 52
  • Мнения: 5 235
А де, и аз това се питам. Иначе мама рисърчва унита и мрънка да си сяда на д..то, че тежка кандидатстудентска кампания го чака. От него основно - мускули, фризури... Като се пуснем в избор на дрехи за бала ще е страшно просто... Брат му милия още преди да започнем търсенето имаше ясна визия какво иска. И се справихме много леко и безболезнено. Защо ли си мисля, че тази година няма да е така просто. То при него нищо не е просто - и храна да му сложиш да яде, няколко ритуала трябва да изпълниш, за бялата покривка и салфетките изобщо не отварям дума, те са по подразбиране...
Ако мога да дам един съвсем лексъвет , като наскоро минала по този път. Уж сета който закупихме беше универсален и можеше да се носи в ежедневието, нищо такова не се получи. Така че - крайно офицални, или спортно елегантни, тези дрехи някак си... остават неизползваеми, поне не и докато не почнат да се женят приятелите им.   Не се колебайте да направите от децата си истински принцове или принцеси, стига те да го желаят, Практичност няма място тук.  Единствения ограничител е бюджета.  Най-хубавото е, ако в рамките му успеем да превънем този ден в едно незабравимо изживяване за детето, за нас като родители, за приятелите и роднините с които ще споделим мези мигове.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 040
Включвам се и с моята девойка,също абитуриентка.Вече купихме роклята и запазихме заведение за семейното събиране.Също се вълнува, и аз покрай нея.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз съм с абитуриентка тази година. Ще следя темата

# 55
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ние пък изобщо не се вълнуваме. Тя изобщо, аз още по-малко. Цялото внимание е насочено към изпити. Успокоила съм всички, че при всички случаи ще има ракия и салата в къщи.Simple Smile

# 56
  • Мнения: 27 996
И нашата мома не се вълнуваше...карах я да търсим обувки във Варна, София, а тя ми вика " Мамо, ти луда ли си, за 5 часа вечеря няма да обикалям цяла България"!  Предаде спокойствието си и на мен.....В крайна сметка добре мина, свежо, изчистено, изискано...!

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Цоп и аз тук, малкият ми син ще е абитуриент тази година.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 015
Обичам да гледам абитуриентите. Миналата година имах късмет да присъствам на живо на баловете на пет дечица на познати и приятели, голяма емоция е, голяма! Иначе ако можех бих посъветвала момичетата да заложат на по-малко грим и повече усмивки Simple Smile Прекрасни са в младостта си, нямат нужда от пластове помади.

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Ние още не сме купили костюм, но мият син иска нещо такова, задължително зелено. За мой ужас, мразя този цвят. Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт