Абитуриентски страсти 2019

  • 200 330
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 053
Записвам се, тъй като съм свикнала да следя темата Simple Smile
Освен това ми е приятно да гласувам в конкурса на Дир-а и като цяло съм доволна от победителките през предишните години.

# 31
  • Мнения: 22 277
Тези които ще имат абитуриенти, могат поне да покажат модела на роклята, или нещо подобно. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 17 904
Най- хубавите момичета ги няма в конкурса на дир-а, според мен. Те просто не се пускат там. Пазенето на тайна каква ще е роклята е нож с две остриета. Миналата година спешно се сменяха рокли, а две момичета от един клас се оказаха с 90 % еднакви рокли. Аз лично ако знам какви са на приятелките ми ще търся нещо различно, а не същото.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 162
Дъщеря ми също вече има рокля и обувки. Не я пази в тайна, даже в класа си показват една на друга снимки. Някои шият при  шивачки в чужбина, някои купуват готови.  Коментират си  Hug  Моето гардже даже като му дойде на ума нещо..облича си я, разхожда я в къщи, снима се... праща снимки на баба си и леля си  Grinning

# 34
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз с абитуриентка. Много се вълнуваме.

# 35
  • Мнения: 5 343
Снимам абитуриенти за албуми. С удоволствие ще следя и темата.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 518
Ще следя темата. Тази година най-голямата ни дъщеря е абитуриентка, а следващата година е втората дъщеря.
Всичко сме купили - обувки, чанта, бельо и 2 рокли. Предстои да реши с коя от двете ще бъде на бала. С другата ще бъде кума на сватбата на едната си братовчедка през лятото. Ще я гримира сестра й - двете се справят много добре с гримирането. Прическата още не я е измислила, но в съседния вход имаме фризьорски салон и вече се е разбрала да я направят там. Вълнуваме се всички, но вече имаме опит с баловете на двете ми племенници и съм убедена, че всичко ще мине по план.

# 37
  • Мнения: 516
Записвам се,защото тази година съм абитуриентка Heart Eyes И темата доста ме вълнува.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 028
Аз се надявах, че ще имам абитуриентка, но кръщелницата ми се отказа от ходенето на бал. Решението е нейно и не мога да й повлияя. Иска да се съсродоточи върху ученето, кандидатстването и пестене на пари. Така че ще хвърлям по едно око на чужди абитуриенти.  Grinning

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 527
Записвам се да ви следя , тази година и аз имам абитуриент.

# 40
  • Мнения: 11 545
Тонка, има време. Може все пак да се реши в последния момент Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 23 028
Тонка, има време. Може все пак да се реши в последния момент Grinning
Не вярвам. Просто ме заблуждаваше доста време, че иска бал, защото й било неудобно да ми каже, че не иска да ходи. А аз така се бях посветила на избор на рокля...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
И аз имам абитуриентка, която не иска да ходи на бала. Няма да я карам насила.
Ще се снима с класа, после ще седнем с най-близките си на заведение и това е.
Голяма работа! Като не иска - да не ходи.
По-важното е да я приемат където и каквото иска...

# 43
  • София
  • Мнения: 19 910
Моята дъщеря също е абитуриентка тази година, но до момента изобщо не се е развълнувала от този факт, въпреки че доста от приятелките и съученичките й вече са си купили роклите. Досега беше съсредоточена в избора на университет и кандидатстването, но се надявам, че от февруари и ние ще започнем да търсим тоалет.

# 44
  • Мнения: 465
Сега намерих тази тема.Да се запиша с абитуриент.Имаме запазен ресторант и в момента търся видео и фото.

Общи условия

Активация на акаунт