Сваляне на килограми?

  • 4 121
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Здравейй bananadana.Бях започнала,но тъй като при всяка жена си има месечно всеки ден го спрях,защото адски много ми се ядеше сладко. Иначе пак съм до никъде де,но като ми мине дано го започна вече. Благодаря ти,че попита. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 202
Какво стана с диетите, почнахте ли някоя? Как е напредъка?



Аз започнах с фитнес и до някъде по ограничено хранене има очертания на преса скрита по още поне 5-6 килограма

# 17
  • Мнения: 202
Какво стана с диетите, почнахте ли някоя? Как е напредъка?



Аз започнах с фитнес и до някъде по ограничено хранене има очертания на преса скрита под още поне 5-6 килограма

# 18
  • Мнения: 3
Добър ден аз съм на 18 и се опитвам да свалям килограми имам и корем искам да го махна от вчера почнах да пия чаи за отслабване или трябва да го пия 30 дена но според в каква диета е по добре за отслабване.

# 19
  • Мнения: 864
Какво стана с диетите, почнахте ли някоя? Как е напредъка?



Аз започнах с фитнес и до някъде по ограничено хранене има очертания на преса скрита под още поне 5-6 килограма

Ок браво. Дръж ни в течение. Wink Интересно е какъв ще е резултът накрая.

# 20
  • Мнения: 202
Добър ден аз съм на 18 и се опитвам да свалям килограми имам и корем искам да го махна от вчера почнах да пия чаи за отслабване или трябва да го пия 30 дена но според в каква диета е по добре за отслабване.

Лично според мен чай за отслабване нещо не ми се струва възможно да може да подтиска апетита, но не очаквай вълшебства от този чай.
За режим не нога да те посъветван тъй като на мен ми е странно с тия мерения на храна и т.н.т намали въглехидратите до минимум и гледай горе долу да си в калориен дефицит

# 21
  • Мнения: 202
Добър ден аз съм на 18 и се опитвам да свалям килограми имам и корем искам да го махна от вчера почнах да пия чаи за отслабване или трябва да го пия 30 дена но според в каква диета е по добре за отслабване.

Лично според мен чай за отслабване нещо не ми се струва възможно да може да подтиска апетита, но не очаквай вълшебства от този чай.
За режим не мога да те посъветвам тъй като на мен ми е странно с тия мерения на храна и т.н.т намали въглехидратите до минимум и гледай горе долу да си в калориен дефицит

# 22
  • Мнения: X
На 18 годишна възраст, за моя бал, за три-четири месеца, свалих от 61-62 кг до 49-50.
Как?
Спрях да ям тесто, особено хляб, захар и десерти, ядях предимно домашна храна.Готвено месо, салати, ориз понякога.....без грам спорт.
Накрая се наложи да ми стесняват роклите.....
На 18-19 години  метаболизмът е "формула 1", просто не го затлачвайте с боклуци.
С естествена храна, кг сами падат.

Общи условия

Активация на акаунт