Безнаказаността и наглостта на циганите

  • 52 053
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 960
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Е , че как, НПО-тата веднага са се задействали и са написали репертоара им, как да измъкнат пари от учителя.
Ако пък той не се беше намесил, щяха да го обвинят, че не е изпълнил служебните си задължения и ги е оставил да се бият.

# 961
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
В този случай, знаейки поведението на този етнос, учителя няма верен ход.
Шапка му свалям, че работи в подобно училище, защото не всеки би имал сили и нерви за това.

# 962
  • Мнения: 10 062
Предложение за дисциплинарно уволнение на ловешкия учител, включил се да спре боя между момичетата.
Барбара, която е със СОП и ресурсен учител, влачила за косата Франческа.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7344154
Имената прочетох Тук

# 963
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Да спре боя? Тоя такива крошета й вкара в главата, че повече приличаше на пиянска свада 😂 кой знае какво е таил в себе си 🙄

# 964
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Да спре боя? Тоя такива крошета й вкара в главата, че повече приличаше на пиянска свада 😂 кой знае какво е таил в себе си 🙄

Ти лично ли го видя това?
А и като знаем този етнос как се бие, без използване на сила, не би било възможно да бъдат разделени Както вече споменах, ако не ги беше разделил, щяха пак да го набедят, че не си е изпълнил задълженията. Най-добре е, българските учители да не поемат отговорност, да образоват този етнос. Те и без това нямат желание да учат и е по-добре да не се мъчим да ги интегрираме, защото това е causa perduta.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 15:15 от Venetta

# 965
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Гледах видеото. Защо? Лъжа ли е, че възпитателят налага детето в главата?
Не ме рсзбирайте погрешно, не защитавам циганите. Това видях, това ми направи впечатление. Точно като пиянска свада.

# 966
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Гледах видеото. Защо? Лъжа ли е, че възпитателят налага детето в главата?
Не ме рсзбирайте погрешно, не защитавам циганите. Това видях, това ми направи впечатление. Точно като пиянска свада.
Да, горкото дете, което се бие като бясно в училище и не зачита нито реда, нито закона, нито правилата от училищния ред. И според теб явно "лошият" учител е злобен и зъл, и кой знае какво таи в себе си. Мое лично мнение е, че с този етнос човек няма друг изход, освен да ги удари, за да спрат, те от думи никога не са разбирали. Навремето кротуваха що годе, защото в полицията ги биеха. Сега след като НПО-тата ги настройват срещу редa и закона в държавата, подстрекават ги да съдят всеки, който малко или много по-някакъв начин ги е засегнал, те съвсем побесняха. Те са готови да ядат бой, но да получат пари от някого затова. Сякаш не ги знаем какви са!!!

# 967
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не знам, дали си гледала цялото видео, което от вчера циркулира, но той опита първо просто да дръпне девойката, но нищо не последва, тя се е впила в другата като пиявица, и тогава започна да я налага. Съжалявам, ама няма място сред хора тази

# 968
  • Мнения: 10 062
Както и да го наречем, все си е свада.
Момичето със специалните потребности било доста агресивно и вероятно е нямало шанс
да го измъкнат по по-безболезнен начин от търкала.
Сега ще си изпати късметлията, на когото се е паднала тази нелепа случка.
Представлението, както виждам, е забавление за учениците. Поне така започна.

ПП: Венета, права си!
Ако им се плати, са готови и бой да изядат.
Членове на НПО-тата вече са хващани как симулират побой над себе си.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 15:34 от delpel

# 969
  • Мнения: 1 004
Аз разбирам афекта на учителя. Разбирам и потреса, който е изпитал. Но не може възрастен човек, при това учител, да си позволи да удря. И то с крошета. Недопустимо е. Съжалявам за човека. Явно му е прекипяло, но на практика, той се държи като същите мангали, които разтървава.

# 970
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Аз разбирам афекта на учителя. Разбирам и потреса, който е изпитал. Но не може възрастен човек, при това учител, да си позволи да удря. И то с крошета. Недопустимо е. Съжалявам за човека. Явно му е прекипяло, но на практика, той се държи като същите мангали, които разтървава.
Ами и аз това се опитах да кажа, ама нà. Циганите са си цигани, а ние ако претендираме, че сме цивилизовани, мислещи хора, в случая говорим дори за педагог, не бива да използваме техните първобитни похвати.
Пп: а за това, което е таил в себе си, имах предвид точно ненавистта към този етнос, която е избухнала в този момент.

# 971
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Току що гледах клипа. Че те "горките" момичета по-силни от мъжа, яростни, зли, неукротими. Мога само да кажа, че съчувствам на учителя. По мое лично мннеие, тези двете трябва да бъдат изгонени от училище и да си ги гледат родителите им, след като са толкова бесни!

# 972
  • Мнения: 1 004
Вики, напълно съм съгласна с теб. Но най-вероятно не е таил ненавист към етноса човекът, а е изперкал от работата в такава лудница. Опитах се да си представя, че работя като учителка сред подобни циганчета и аха-аха да си стегна доброволно багажа за 4-ти километър.

# 973
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
Просто отново виждаме сблъсък на култури, които са невъсместими и нямаш полезен ход. Да възпитаваш и променяш - не става, да си изтървеш нервите и да накажеш - нямаш право, недопустимо е. Учителят е поставен в невъзможна позиция, както скоро ще се случи и с много служби и институции.

# 974
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Както вече споменах, този етнос трябва да бъде оставен на произвола на съдбата и да бъде изолиран, защото не може да бъде интегриран. Хилядолетия наред, те са си те, доказано е, че не искат да се променят.
Иначе много е лесно да си пише човек в някой форум или FB, кой какво може и не може да си позволи. Но бих искала да ви видя, ако вие години наред препродавате на такива, дали тогава ще раздавате съвети на килограм, как трябва да се държи човек и на чие ниво не трябва да пада. Пак ще го кажа, мое лично мнение е, че с този етнос може човек да постигне резултати единствено с техните методи, иначе няма никакъв шанс. Те така си знаят и с други методи човек няма шанс при тях.
Също много ми е интересно, че когато обсъждахме случаят, в който една ромка беше набила държавна служителка, никой не се появи да се възмути от ромката, но сега набързо се намерих две, които да плюят по учителя и да го упрекват как се е държал!!! Къде бяхте, когато цигани убиват българи!? Къде бяхте, когато цигани бият българи!? Защо сега изведнъж дойдохте тук да се възмущавате!?

Общи условия

Активация на акаунт