На море в Турция - тема 57

  • 56 943
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 417
Цитирам си поста от предната тема:

Оглеждаме се за нашата първа почивка в Турция. Понеже ще ни е за първи път и ще сме с агенция.Двама възрастни с дете на 11год.
Период 21 или 28 юни, бюджет до 2000-2200 лв.
Моля да ме насочите към някой хубав хотел.
Бюджета не е голям и май отговарям на критериите на Кушадасъ.
Бихме искали да има някоя и друга водна пързалка, която да е атракция за детето, но не искам голям Аква парк, да има плаж и що горе разнообразна храна.Тръгване от Варна.Предпочитаме с автобус, но ако помогнете с по-подробни разяснения може и със собствен транспорт.
Приемам съвети всякакви, ако пък за този бюджет се впишем за Бодрум ще е чудесно.

# 31
  • Мнения: 775
Цитирам си поста от предната тема:

Оглеждаме се за нашата първа почивка в Турция. Понеже ще ни е за първи път и ще сме с агенция.Двама възрастни с дете на 11год.
Период 21 или 28 юни, бюджет до 2000-2200 лв.
Моля да ме насочите към някой хубав хотел.
Бюджета не е голям и май отговарям на критериите на Кушадасъ.
Бихме искали да има някоя и друга водна пързалка, която да е атракция за детето, но не искам голям Аква парк, да има плаж и що горе разнообразна храна.Тръгване от Варна.Предпочитаме с автобус, но ако помогнете с по-подробни разяснения може и със собствен транспорт.
Приемам съвети всякакви, ако пък за този бюджет се впишем за Бодрум ще е чудесно.

писах ви на лични
моля проверете

# 32
  • Мнения: 5 892
Благодаря за темата. Ще помисля и за Гърция, но сякаш Ла Бланче  ризорт ме грабна

# 33
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, може ли малко яснота за хотели Sueno Golf и Sueno Deluxe. Разликата в цената е голяма. Ако си отседнал в Golf какво точно ползваш от другия? Виждам, че всичко е локализирано пред Deluxe.
Благодаря предварително.
Всичко без стаите на Deluxe.. Simple Smile
Прочетох изчерпателния коментар на Роже за двата хотела. Основният ресторант и баровете в Sueno Deluxe дали могат да се ползват? И дали няма комари в Sueno Golf?

# 34
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
Скрит текст:
Здравейте, може ли малко яснота за хотели Sueno Golf и Sueno Deluxe. Разликата в цената е голяма. Ако си отседнал в Golf какво точно ползваш от другия? Виждам, че всичко е локализирано пред Deluxe.
Благодаря предварително.
Всичко без стаите на Deluxe.. Simple Smile
Прочетох изчерпателния коментар на Роже за двата хотела. Основният ресторант и баровете в Sueno Deluxe дали могат да се ползват? И дали няма комари в Sueno Golf?
Няма комари в GOLF-а.
Абсолютно всичко може да се ползва в Deluxe-a.
Няма гривни, а и никой не те пита къде ти е стаята. Wink

# 35
  • sofia
  • Мнения: 693
Скрит текст:
Цитат
Публикувана от: beki81
Вмъкни Цитат
Цитирам си поста от предната тема:

Оглеждаме се за нашата първа почивка в Турция. Понеже ще ни е за първи път и ще сме с агенция.Двама възрастни с дете на 11год.
Период 21 или 28 юни, бюджет до 2000-2200 лв.
Моля да ме насочите към някой хубав хотел.
Бюджета не е голям и май отговарям на критериите на Кушадасъ.
Бихме искали да има някоя и друга водна пързалка, която да е атракция за детето, но не искам голям Аква парк, да има плаж и що горе разнообразна храна.Тръгване от Варна.Предпочитаме с автобус, но ако помогнете с по-подробни разяснения може и със собствен транспорт.
Приемам съвети всякакви, ако пък за този бюджет се впишем за Бодрум ще е чудесно.

Точно това ме интересува и мен, става въпрос за 4 семейства, които искат да посетят Турция за първи път. С малки деца, искат да е близо, и да не е много скъпо, но... цените тази година са безобразни!

Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 22:04 от Tюркоаз

# 36
  • Мнения: 539
Кога според вас е по-подходящо времето за почивка в Анталия - през май или началото на октомври, имайки предвид, че сме с малки деца?


Октомври!!! Водата в морето е чай. Басейните са по-студени.

# 37
  • Мнения: 683
Здравейте, търсих в по-старите теми, но не можах да намеря каква е разликата между Long beach resort и Harmony и по-специално кое е по-подходящо за бебе на 10 месеца. Периодът е началото на май месец и за това гледам Алания. Другата ми идея са Камелиите в Сиде. Кои други хотели в Алания си заслужава да погледна? Бюджетът ни е до 2000 лв. със самолет. Мъжът ми мрънка да ходим с кола, аз се чудя заради детето и дългия път и най-вероятно ще е самолет. Много благодаря предварителни.

# 38
  • Мнения: 112
Марги,благодаря за новата тема и усилията който полагаш за да ни помогнеш в избора на подходящия за нас хотел!


# 39
  • Мнения: 1 710
Oh! Carol, според мен Long beach Harmony е по-подходящ за бебе, защото е по-малък и по-тих. Има закрит басейн, ако ви е студено в открития. Обаче Harmony е много малък като територия и няма място за разходки. В това отношение клубните хотели са много подходящи за бебешки колички заради обширните територии, но пък там няма асансьори Wink Камелия Фулия съчетава хубавините и на двата типа хотели - хем има огромна територия и много място за разходки, хем няма да качвате количката по стълбите.
Тъй като не знам какво е положението с бебешката храна в тези два хотела, препоръчвам да направите запитване дали има пюрета, пасатор, каква вода предлагат и т.н. Аз ходих с дете на годинка и от опит знам, че в Делфин и Роял има пюрета Нестле, диетичен бюфет, сухари, бисквити, пасатори и нямах проблем с храненето на дребосъчката.

# 40
  • Мнения: 683
Марги, много благодаря. Тъкмо прочетох коментарите на Роже за Лонг Бийч и Хармони и щях да пиша, че съм кьорава, но все пак съм видяла. Но ти май ме връщаш към първоначалния ми вариант за Фулия. За асансьори задължително вече си казвам, след като един път бяха решили, че ще ни е най-добре с бебето на 5 етаж без асансьор. Ще питам задължително за храненето на малкия, че да не обикаляме за пюрета по магазините.

# 41
  • Мнения: 1 710
beki81, Tюркоаз, аз ви предлагам Club Yali в Кушадасъ. Разполага с аквапарк, но той е на 200-300 м и може да не го ползвате. Има 2-3 леки пързалки пред хотела. Разполага с дълъг плаж, семпли стаи, добро обслужване. На влизане в морето има камъчета. Под 2000 лв. за 2+1 през юни с автобус. За цената си е много добър вариант. Минусът му е, че е доста далече от Кушадасъ.
Друг вариант е Kustur Club. Има голяма и добре озеленена територия и прилични стаи, 3-4 водни пързалки. Минусът му е плажът, който е през пътя и е тесен, и каменист.
Atlantique Holiday Club също е вариант. Хотелът е 3-звезден, но не е за пренебрегване, тъй като е икономичен, но има аквапарк и добър плаж.
Едно от най-добрите предложения, според мен, е Ramada Resort Kusadasi. Храна, обслужване, стаи - много добро ниво. Има 3-4 водни пързалки, а не цял аквапарк. Лошото е, че е далече от плажа и до там се стига с шатъл.
И накрая един интересен вариант - Infinity by Yelken. Това е стар хотел, който тази зима ще има пълна реновация, нов и хубав аквапарк и нов собственик. Предлагам го с леки резерви, защото като абсолютно всеки нов (тотално променен и ремонтиран) хотел, има риск да се забавят с откриването, не всичко да работи, персоналът да не е съвсем ориентиран. Не е ясно и как ще се справи новия собственик. От друга страна обаче е несравнимо да влезеш в абсолютно нова стая, всичко да е лъснато и чисто, да ползваш хубав аквапарк. Обикновено на такива хотели първата година цената е ниска заради рисковете, след това се вдига.
Всички предложени хотели се вместват в бюджета ви.

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 08:39 от Мaрги

# 42
  • София
  • Мнения: 1 420
Цитат
Atlantique Holiday Club също е вариант. Хотелът е 3-звезден, но не е за пренебрегване, тъй като е икономичен, но има аквапарк и добър плаж.

beki81 - Това е твоя хотел. Около 1700 лв е 2+1, но от София за 21.06. Не се подвеждай по това, че е 3 звезди....болшинството 5 звездни в Кушадасъ могат само да му дишат прахта. Друга тема е защо хотела е 3 звезди. Погледни и Амара, към 2000 лв е, но плажа не е първа хубост.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 693
 bouquetБлагодаря ти, Марги, и аз тези хотели гледам, била съм в Кушадасъ, в Тусан, и в други курорти също, горе-долу съм ориентирана. Гледах и в Бодрум, интересно, че цените там са се запазили по-поносими, това е добре.

# 44
  • Мнения: 711
Здравейте,благодаря на Марги за новата тема, на Роже който описва своите почивки по брилянтен начин.Да се похваля и аз с моята резервация за Aska Lara която нямаше да се осъществи ако не беше Халим.
Халим ти си златен човек бъди жив и здрав!
Може ли да споделиш, на каква цена резервира Аска Лара и през кой сайт?

Общи условия

Активация на акаунт