На море в Турция - тема 57

  • 56 955
  • 783
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 231
Цитат
Atlantique Holiday Club също е вариант. Хотелът е 3-звезден, но не е за пренебрегване, тъй като е икономичен, но има аквапарк и добър плаж.

beki81 - Това е твоя хотел. Около 1700 лв е 2+1, но от София за 21.06. Не се подвеждай по това, че е 3 звезди....болшинството 5 звездни в Кушадасъ могат само да му дишат прахта. Друга тема е защо хотела е 3 звезди. Погледни и Амара, към 2000 лв е, но плажа не е първа хубост.
Валерко къде гледаш тази цена ! Миналата година цената беше по висока от 1700

# 46
  • София
  • Мнения: 1 420
Цитат
Atlantique Holiday Club също е вариант. Хотелът е 3-звезден, но не е за пренебрегване, тъй като е икономичен, но има аквапарк и добър плаж.

beki81 - Това е твоя хотел. Около 1700 лв е 2+1, но от София за 21.06. Не се подвеждай по това, че е 3 звезди....болшинството 5 звездни в Кушадасъ могат само да му дишат прахта. Друга тема е защо хотела е 3 звезди. Погледни и Амара, към 2000 лв е, но плажа не е първа хубост.
Валерко къде гледаш тази цена ! Миналата година цената беше по висока от 1700

https://www.albenaholidays.bg/%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1% … day-club-kusadasi
1697 лв е, 2 възр. + дете до 12,99, но пак казвам, от София
ЕДИТ: Сега като се зачетох, те май имат тръгване и от Варна.

# 47
  • Мнения: 1 710
Tюркоаз, за съжаление в Бодрум са единици хотелите, които са с по-ниски цени и са добри като ниво. Масово се предлагат хотели, които са пълни дупки. Като цяло това е скъп курорт и към евтините хотели трябва да се подхожда със съмнение. Естествено има и изключения.
Като обслужване, храна, цена и въобще това, което получаваш за парите си, аз много харесвам Crystal Green Bay, La Blanche Island и дори още повече La Blanche Resort. Има още 2-3 хотела на прилични цени, които са ок и това е. Останалите или са добри и много скъпи, или са пълна катастрофа.

# 48
  • Мнения: 2 880
Може ли няколко думи заLa blance island bodum ?
Подходящо ли е за деца, храната как е, и подобни ?

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Спряхме се на хотел Sensitive Premium Resort & Spa в Белек за периода от 25.08. Какво ви е мнението?

# 50
  • Мнения: 369
Марги,благодаря за хубавата тема и усилията, които полагаш!

# 51
  • Мнения: 23
Здравейте! Резервирахме почивка в Ефесия Холидей в Кушадасъ, моля за мнения за храна, обслужване и плаж!

# 52
  • Мнения: 379
Viliianka, Aska Lara го резервирах от сайта на хотела. Излезна ми 992.25 EUR за 2+1 от 15юни.

# 53
  • Мнения: 213
за да не е само запис и аз тук с прясна резервация за Sueno Golf от 9 Юни, за 2в+дете - 1050 euro. В момента гледам с Turkish airlines Istanbul-Antalya за 3ма човека по промоционална тарифа излиза общо 140 euro, та мисля направо и билетите да взема (това е с багаж)

Здравей,
Може ли да споделиш от кой сайт резервира, както и за колко дни.
И билетите на Turkish Simple Smile
Благодаря предварително Simple Smile

# 54
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Предната тема питах за Хотел Монте Карло Алания 4 звезди.

с Халим пишехме какви са бирите на ол инклузив - Ефес или други....?

и как е положението в Алания за Великден 2019 г.  - 28 април - 2 май....

# 55
  • София
  • Мнения: 1 274
Мaрги, много ме заинтригува с този различен хотел Адам и Ева. Би ли ми дала повече информация, ако може от първа ръка. Искам да заведа съпруга ми там, но не зная дали е подходящо за нас?  двойка около 50-те с голямо дете
Ще съм ти благодарна за всичко, което споделиш! Heart
Ако решиш да ми препоръчаш друг хотел само за възрастни - почива ни се поне 10 дни.

# 56
  • Мнения: 737
за да не е само запис и аз тук с прясна резервация за Sueno Golf от 9 Юни, за 2в+дете - 1050 euro. В момента гледам с Turkish airlines Istanbul-Antalya за 3ма човека по промоционална тарифа излиза общо 140 euro, та мисля направо и билетите да взема (това е с багаж)

Здравей,
Може ли да споделиш от кой сайт резервира, както и за колко дни.
И билетите на Turkish Simple Smile
Благодаря предварително Simple Smile
travelrepublic.ie за 6 нощ.
Turkish - директно от сайта на Тurkish airlines

# 57
  • Мнения: 9 484
yav4e_mrav4e, хотелът със сигурност не е подходящ за семейна почивка, дори и с голямо дете Wink

Ето ти едно видео да добиеш представа - https://youtu.be/-a8bBz2zkO8

# 58
  • Мнения: 27
И накрая един интересен вариант - Infinity by Yelken. Това е стар хотел, който тази зима ще има пълна реновация, нов и хубав аквапарк и нов собственик. Предлагам го с леки резерви, защото като абсолютно всеки нов (тотално променен и ремонтиран) хотел, има риск да се забавят с откриването, не всичко да работи, персоналът да не е съвсем ориентиран. Не е ясно и как ще се справи новия собственик. От друга страна обаче е несравнимо да влезеш в абсолютно нова стая, всичко да е лъснато и чисто, да ползваш хубав аквапарк. Обикновено на такива хотели първата година цената е ниска заради рисковете, след това се вдига.
Всички предложени хотели се вместват в бюджета ви.

Здравейте, знаете ли какъв е плажа - пясъчен ли е и плавно ли се влиза в морето? Колебая се между него и Sunis Efes Royal Palace, в който бяхме миналата година и много ни хареса.

# 59
  • Мнения: 775
yav4e_mrav4e, хотелът със сигурност не е подходящ за семейна почивка, дори и с голямо дете Wink

Ето ти едно видео да добиеш представа - https://youtu.be/-a8bBz2zkO8

playboy club
само че  7/24 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт