На море в Турция - тема 57

  • 56 994
  • 783
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Имат си предимство новите хотели и това е цената през първата година. 😉

# 556
  • София
  • Мнения: 1 842
След като една съфорумка ме попита на лични за нови хотели, се поразрових и видях, че родните агенции не предлагат почти нито един от хотелите, които са отворили врати през 2017, 2018 или им предстои откриване през 2019 г. Естествено има изключения, но ако има 8 нови хотела за годината в Анталия, цени в България има само за един-два. Що така?
Много ми хареса изчистения минималистичен стил на PALOMA Finesse Side. Аз въобще не обичам нови хотели, но на този чак ми се прииска да му видя цената. Но тц - няма.
Марги, има си цена- 200€ на нощ първата половина на юни Peace

# 557
  • русе
  • Мнения: 643
Нещо за Хотел Lyra Resort 5* че съм го загледала, толкова много вече се обърках в търсене на хотел....в главата ми е пълна каша.

# 558
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Еднакви ли са температурите на водата в морето и въздуха в Мармарис и Бодрум малко след средата на май месец към 16-21 май ?!

# 559
  • Мнения: 775
http://www.milliyet.com.tr/yikti-gecti-cok-sayida-kisi-gundem-galeri-2816776/

 
Ураган в Анталя днес... Май много хотели ще имат доста работа..

# 560
  • Мнения: 1 710
mypi1975, не се отличава особено от Insula като обслужване, храна, анимация... Реновиран е по-скоро, по-близо е и не е сгъчкан, така че може би е за предпочитане. Но аз бих избрала 4-звездния Saphir.

Печикамъков, за водата виж линка, който даде вчера Валерко. Ето от мен малко графики:
Скрит текст:



Роже, имах предвид цени от наши туроператори. Иначе видях цената в сайта, но исках да видя как ще е с транспорт, да си направя някои изводи и съпоставки Simple Smile

# 561
  • русе
  • Мнения: 643
mypi1975, не се отличава особено от Insula като обслужване, храна, анимация... Реновиран е по-скоро, по-близо е и не е сгъчкан, така че може би е за предпочитане. Но аз бих избрала 4-звездния Saphir.




Марги, благодаря ще се почудя още няколко дена, наистина ми е сложно...Scream

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Здравейте и от мен !
Тази година отново смятаме да ходим на море в Турция и по -точно май сме за Бодрум .
Много се зарибих за този La Blanche island ,ноооо не виждам някоя Тур агенция да го предлага ,само в booking. го има ,а ние ходим с автобус обикновенно .

# 563
  • Мнения: 9 485
Напротив, Емералд го предлагат, а предполагам и други агенции.
Дори и да го няма в офертите, може да им изпратите запитване.

# 564
  • Мнения: 1 377
Да ви пусна две мухи, може да се харесат на някого:
Adalya Elite Lara 6 нощувки от 01.10 - 1035 евро стандартна стая или 1089 с морски изглед и възможност за анулиране до 24.09, 2ма възрастни https://www.travelrepublic.ie/hotels/1f3531dc-5ef5-4949-bffa-8fa … 08328?priceMode=1

Rixos Premium Belek в Букинг, от 03.10, 7 нощувки, 2ма възрастни - 2 883лв. невъзвръщаеми или 3 204лв с възможност за анулиране. Пак там за Rixos Tekirova при същите дати и параметри има почти същата оферта.

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 20:10 от Saudadе

# 565
  • Варна
  • Мнения: 251
Имам питаме към тези, които следят цените на ранните записвания и по-специално цените на Емералд. Миналата година ми направи впечатление, че в края на февруари началото на март цените паднаха с по 200-300лв. Сега съм в чуденка дали сега до 31.01 да направя резервацията или да почакам февруари-март? Какви са вашите наблюдения?
И още един въпрос- в района на Сиде има има ли хотел подобен на LONICERA RESORT & SPA?

# 566
  • EU
  • Мнения: 164
След като една съфорумка ме попита на лични за нови хотели, се поразрових и видях, че родните агенции не предлагат почти нито един от хотелите, които са отворили врати през 2017, 2018 или им предстои откриване през 2019 г. Естествено има изключения, но ако има 8 нови хотела за годината в Анталия, цени в България има само за един-два. Що така?
Много ми хареса изчистения минималистичен стил на PALOMA Finesse Side. Аз въобще не обичам нови хотели, но на този чак ми се прииска да му видя цената. Но тц - няма.
Марги, има си цена- 200€ на нощ първата половина на юни Peace

Странно Rolling Eyes на мен ми показа 800 евро за 5 нощувки за двама от 8-16 юни

Благодаря ти Марги Flowers Hibiscus
Ако може и другите нови да напишеш ?

# 567
# 568
# 569
  • Мнения: 9 485
bob_boni, аз не съм забелязала миналата година да е имало спад в цените.
Дори напротив, в края на януари имаше внезапен осезаем скок.
Като гледам не ми се вярва и сега да падат, при това усилено търсене.

Имаше нещо такова при отлива на руснаците 2016г. и то пак мисля, че беше основно при по-слабите хотели.
Тези, които си имат голям туристопоток, си държат на цените. 

Общи условия

Активация на акаунт