На море в Турция - тема 57

  • 57 045
  • 783
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 10 646
Все си мисля, че като се избира между много хотели, горе-долу следваш една линия, ако трябва да отговоря на последното питане, Кристалите и Аква Фентъзито са като два полюса. Съобразявайте периода на почивката, ако е в началото или края избирайте Анталия  и като правите избор, нека са съвместими. Пример: Октомври е периода, ама ще ви измръзнат космите в Кушадасъ и Бодрум, ама ще изпечете козинката в Анталия и нищо общо Кристал Адмирал и Аква Фентъзи,по-добрия е втория и първия го превъзхожда единствено с плажа и цената. Извинете,ама се напрегнах.

# 541
  • Мнения: 4
Здравейте, след много проучване се спряхме на Efesia Resort hotel 4* в Кушадасъ. Ще съм благодарна ако някой може да даде повече информация за него.

# 542
  • София
  • Мнения: 1 426
Към Ванилия ...имам предвид, че ако ще пътуват 2 семейства, обаче на едното му се случи смърт, болница, да не дава Господ, другото ще трябва да отиде и ще му се наруши компанията и ще изкара по-скапано. Това във връзка с отмяна на пътуването.

Цитат
Пример: Октомври е периода, ама ще ви измръзнат космите в Кушадасъ и Бодрум, ама ще изпечете козинката в Анталия и нищо общо Кристал Адмирал и Аква Фентъзи,по-добрия е втория и първия го превъзхожда единствено с плажа и цената. Извинете,ама се напрегнах.
Аз пък умрях от кеф с тия косми Hands Clap JoyJoyHands Clap

# 543
  • Мнения: 9 486
Валерко, с това съм съгласна, просто не схванах връзката със сключването на застраховка.
Така или иначе, ако се случи някакво трагично събитие, човек няма да тръгне по почивки, но със застраховка ще има възможност да си възстанови парите, които в повечето случаи хич не са малки суми.

# 544
  • EU
  • Мнения: 164
@ tedizonova
Много благодаря за споделения опит ! Беше важно да получим информация от някой, който вече е пътувал с ТР.
За хотела има ограничение единствено за турци, така че не вярвам в това отношение да има проблем , след като сме от българи.
@ geri_pam  на мен вчера пак ми изпратиха мейл с резервацията, след като говорих с тях . Мейла е същият като първия. 

# 545
  • Мнения: 775

Сменете хотела за пърево ходене ще останете с лоши впечатления (та това не го искаме ) Simple Smile
малко + на бюджета и вижте поне Атлантик Холидей в Кушадасъ, като начало за Турция няма да е зле предполагам!..

Атлантик толкова ли е зле? Аз четох добри отзиви и даже резервирах...

Напротив, не че е зле
като цена почти е същата с другия хотел
пък като качество мисля че нама сравнение
в турcката заедно със застраховка за анулиране е почти 800 лв за двама за края на май месец..

# 546
  • Мнения: 12
Здравейте, след много мислене вече и ние сме с резервация за Lonicera resort and spa,  за края на септември. Дано хотела да отговори на очакванията ни и да си изкараме една чудесна почивка.

# 547
  • Sofia
  • Мнения: 3 835
Все си мисля, че като се избира между много хотели, горе-долу следваш една линия, ако трябва да отговоря на последното питане, Кристалите и Аква Фентъзито са като два полюса. Съобразявайте периода на почивката, ако е в началото или края избирайте Анталия  и като правите избор, нека са съвместими. Пример: Октомври е периода, ама ще ви измръзнат космите в Кушадасъ и Бодрум, ама ще изпечете козинката в Анталия и нищо общо Кристал Адмирал и Аква Фентъзи,по-добрия е втория и първия го превъзхожда единствено с плажа и цената. Извинете,ама се напрегнах.
Това с космите и козинката беше култово 😂😂😂👏👋👋 оправи ми настроението за деня 😀
Хубав и успешен ден на всички Simple Smile

# 548
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
@ geri_pam  на мен вчера пак ми изпратиха мейл с резервацията, след като говорих с тях . Мейла е същият като първия

На мен също вчера ми изпратиха 2 е-меила ,еднакви като първия.Надявам се всичко да е наред.И за мисля да рискувам.

# 549
  • Варна
  • Мнения: 602
Все си мисля, че като се избира между много хотели, горе-долу следваш една линия, ако трябва да отговоря на последното питане, Кристалите и Аква Фентъзито са като два полюса. Съобразявайте периода на почивката, ако е в началото или края избирайте Анталия  и като правите избор, нека са съвместими. Пример: Октомври е периода, ама ще ви измръзнат космите в Кушадасъ и Бодрум, ама ще изпечете козинката в Анталия и нищо общо Кристал Адмирал и Аква Фентъзи,по-добрия е втория и първия го превъзхожда единствено с плажа и цената. Извинете,ама се напрегнах.
Благодаря за мнението, все пак, няма нужда от напрежение, по-позитивно Simple Smile
Аз съм съобразила периода и щом съм задала такъв въпрос, значи съм си обмислила нещата. Тъй като сме група, може би всеки дава различни предложения, които се обсъждат, един имат едни приоритети, друг - други. Никъде не съм казала, че ще ходим октомври. А за веригата Crystal, Марги вече ми помогна, за което и благодаря и отпаднаха като вариант. По-скоро исках да знам, ако някой има някакви впечатления от хотел Alan Xafira Delux and Spa, тъй като ми го предлагат и него, а аз никъде не откривам нищо. Виждам, че е далече от плажа, но ме интересуват и отзиви от хотела, та така...

# 550
  • София
  • Мнения: 1 426
Скрит текст:
Все си мисля, че като се избира между много хотели, горе-долу следваш една линия, ако трябва да отговоря на последното питане, Кристалите и Аква Фентъзито са като два полюса. Съобразявайте периода на почивката, ако е в началото или края избирайте Анталия  и като правите избор, нека са съвместими. Пример: Октомври е периода, ама ще ви измръзнат космите в Кушадасъ и Бодрум, ама ще изпечете козинката в Анталия и нищо общо Кристал Адмирал и Аква Фентъзи,по-добрия е втория и първия го превъзхожда единствено с плажа и цената. Извинете,ама се напрегнах.
Благодаря за мнението, все пак, няма нужда от напрежение, по-позитивно Simple Smile
Аз съм съобразила периода и щом съм задала такъв въпрос, значи съм си обмислила нещата. Тъй като сме група, може би всеки дава различни предложения, които се обсъждат, един имат едни приоритети, друг - други. Никъде не съм казала, че ще ходим октомври. А за веригата Crystal, Марги вече ми помогна, за което и благодаря и отпаднаха като вариант. По-скоро исках да знам, ако някой има някакви впечатления от хотел Alan Xafira Delux and Spa, тъй като ми го предлагат и него, а аз никъде не откривам нищо. Виждам, че е далече от плажа, но ме интересуват и отзиви от хотела, та така...
[/quote]
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1069655-d6220173-Revie … ranean_Coast.html
Нещо не ме кефи.

# 551
  • Мнения: 413
В трипадвайзър има достатъчно негативни мнения, за да се ориентирате че хотела е с ниско качество. Освен това, не знам дали ви интересува плажа, но е ужасен.

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa - Снимки от трипадвайзър, период Септември 2018:
Скрит текст:




# 552
  • Варна
  • Мнения: 10 646
Дадох пример за октомври , Смайли и един съвет, не си избирайте никому неизвестен хотел, карайте по отъпкани пътеки, докато влезете в час, най-малко боли. 😁😉

# 553
  • Мнения: 775
Скрит текст:
В трипадвайзър има достатъчно негативни мнения, за да се ориентирате че хотела е с ниско качество. Освен
Скрит текст:
това, не знам дали ви интересува плажа, но е ужасен.

Alan Xafira Deluxe Resort & Spa - Снимки от трипадвайзър, период Септември 2018:
Скрит текст:




[/spoiler]
Ами  Бедственно положение..
Трябва буюк ремонт на плажа.. Simple Smile

# 554
  • Мнения: 1 710
След като една съфорумка ме попита на лични за нови хотели, се поразрових и видях, че родните агенции не предлагат почти нито един от хотелите, които са отворили врати през 2017, 2018 или им предстои откриване през 2019 г. Естествено има изключения, но ако има 8 нови хотела за годината в Анталия, цени в България има само за един-два. Що така?
Много ми хареса изчистения минималистичен стил на PALOMA Finesse Side. Аз въобще не обичам нови хотели, но на този чак ми се прииска да му видя цената. Но тц - няма.

Общи условия

Активация на акаунт