За тези, които четат любовни романи № 32

  • 64 585
  • 793
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 868
Аз също я харесвам много, за разлика от "Само ти", която е убийствено посредствена (за моя вкус) и ме накара сериозно да се почудя как така е написана от Мия Шеридан ...

# 406
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Реших да дам нов шанс на СЕФ и ЧС с втората книга и бам! 30 годишна девствена бодигардка, ще се пробвам все пак

# 407
  • София
  • Мнения: 28 634
Реших да дам нов шанс на СЕФ и ЧС с втората книга и бам! 30 годишна девствена бодигардка, ще се пробвам все пак
JoyJoyJoy
Ох, с глас се смея.

# 408
  • Мнения: 1 904
Реших да дам нов шанс на СЕФ и ЧС с втората книга и бам! 30 годишна девствена бодигардка, ще се пробвам все пак

Grinning

Оххх четох "Сияйна звезда" от ЧС.....иии не я дочетох... Grinning

# 409
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Била асистент продукция, не бодигард. Ама е смешно засега.

# 410
  • София
  • Мнения: 30 147
Започнах "Струва си да се бориш". Стилът няма общо с другите две книги на авторката ("Шефът" и "Егоцентрик"). Много тегаво ми върви книгата.

# 411
  • Мнения: 315
Започнах "Струва си да се бориш". Стилът няма общо с другите две книги на авторката ("Шефът" и "Егоцентрик"). Много тегаво ми върви книгата.
Аз тъкмо днес я завърших и ми хареса. При мен беше точно обратното - вървеше ми много бързо , четеше се лесно и задържа вниманието. Сюжетът беше доста предсказуем , но въпреки това не съжалявам ,че  я прочетох ,дори мисля да прочета и втората част . Това е поредното доказателство ,че всеки човек е различен и читателските ни вкусове понякога се припокриват  ,но понякога се различават. Simple Smile

# 412
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не мога да разбера СЕФ и ЧС! В първата героят се тръшкаше как главната едва ли не била к..ва, а той я желае, ама иска скучна даскалка за жена. А във втората героят се чувства тъпо, че се възбудил от толкова смотана и невзрачна мома. Унизително е спрямо жените героини. Чета само, защото ми е интересно как ще я прилъсти, а му уж под нивото. Да допълним, че от други не му е ставало ит месеци.

# 413
  • София
  • Мнения: 30 147
Скрит текст:
Започнах "Струва си да се бориш". Стилът няма общо с другите две книги на авторката ("Шефът" и "Егоцентрик"). Много тегаво ми върви книгата.
Аз тъкмо днес я завърших и ми хареса. При мен беше точно обратното - вървеше ми много бързо , четеше се лесно и задържа вниманието. Сюжетът беше доста предсказуем , но въпреки това не съжалявам ,че  я прочетох ,дори мисля да прочета и втората част .
Това е поредното доказателство ,че всеки човек е различен и читателските ни вкусове понякога се припокриват  ,но понякога се различават. Simple Smile
О, да! Може и да не съм в настроение за тази книга точно. "Кралска страст" също е доста популярна, но аз не можах да дочета първата книга, а какво остава за другите.
Сега ще помъча още малко Ви Кийланд и ще започна популярната Мегън Марч, че доста я търсят и хвалят.

# 414
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Преводачите на Ви Кийланд са различни. Понякога и това влияе. "Струва си да се бориш" я имам свалена, но засега отлагам прочита й. Мисля, че има още книги от серията и се надявам, докато й дойде реда, да са преведени и останалите.

# 415
  • Мнения: 1 359
Аз пък се зачетох в една - главния отива в СПЕШНОТО, не къде да е ами в спешното заради проблем с erectile disfunction ( не вдига самолета  Simple Smile ). Ама веднага като видя главната и опъна палатката, ей.. даже и без поглед ги лекуват в това спешно отделение. А то една лЮбоФ,  забремени я , не знаеше че я е забременил, замина на война и  на летището й призна колко я обичал ( срещнаха се две седмици преди това). Значи.. авторката е една тънка книжка беше събрала всичко наведнъж , ей на това му се вика "талант"  : военен, битки, спешно отделение, мед. сестра, ранявания, еротика, любов, бременност, страшен тъст и сексуално нападение от колега.

# 416
  • Мнения: 66
Аз прочетох забравената истина. Хубава е, не бих казала че ми е любима но става препоръчвам я на тези, които не са я чели... Simple Smile

# 417
  • Мнения: 1 529
Прочетох „Завръщане у дома” Сюзън Уигс. Интересна семейна история, макар и предвидима.

# 418
  • Мнения: 315
Аз пък се зачетох в една - главния отива в СПЕШНОТО, не къде да е ами в спешното заради проблем с erectile disfunction ( не вдига самолета  Simple Smile ). Ама веднага като видя главната и опъна палатката, ей.. даже и без поглед ги лекуват в това спешно отделение. А то една лЮбоФ,  забремени я , не знаеше че я е забременил, замина на война и  на летището й призна колко я обичал ( срещнаха се две седмици преди това). Значи.. авторката е една тънка книжка беше събрала всичко наведнъж , ей на това му се вика "талант"  : военен, битки, спешно отделение, мед. сестра, ранявания, еротика, любов, бременност, страшен тъст и сексуално нападение от колега.

LaughingLaughingLaughing Смях се с глас на "резюмето" на книгата и изгарям от любопитство кое е заглавието и автора. (ще се радвам да споделиш  ,за да не подхващам и аз това литературно недоразумение )

Аз започнах Струва си да рискуваш на В.Кийлад втората книга от поредицата ММА борец . Историята е за Вини и за момента звучи интересно.

# 419
  • София
  • Мнения: 30 147
Преводачите на Ви Кийланд са различни. Понякога и това влияе. "Струва си да се бориш" я имам свалена, но засега отлагам прочита й. Мисля, че има още книги от серията и се надявам, докато й дойде реда, да са преведени и останалите.
Не е до превод само. Историята се разказва от името на главната (поне в началото) и тя е прекалено детайлна, хаотична, все мисли, все се чуди. Ще видим, може да стане и по-добре с напредване на историята.

Общи условия

Активация на акаунт