Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 568
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 36 666
Скрит текст:
Според мен тези неща, които й наговори в колата - това, че 15 години (вероятно повече) са били разделени, но видиш ли, приятелите й от училище я помнят и обичат, бяха измислици. Някой е усетил, че тя се колебае и искаха така да я върнат на "правия път". Тя може би е влюбена (по-скоро в спомена - не съм сигурна дали наистина е влюбена в този човек, или само в момчето, което някога е познавала), но за него се съмнявам.

# 166
  • София
  • Мнения: 27 306
Counterpart 2.8
Скрит текст:
Уф, някой е пуснал арсен с цел масово поразяване за по-големи щети от вирусния грип? :о Кой и защо? Ако правилно съм разбрал... Значи онзи вирус не е бил чак толкова смъртоносен... Може би дъртаците от едната страна (поразената), но защо? За пълна изолация или за да си постелят за евентуален опустошаващ отговор.
Между другото досега не сме коментирали, но това е един от малкото сериали в който нямам много любими герои. А в случая само Хауърд. И двата, но малко повечко добричкия и плах Хауърд.
Останалите или са ми безразлични или ме дразнят, кой повече и кой по-малко. Клеър не може да ме трогне, защото си спомням как хладнокръвно уби другото си аз и никога няма да и простя и не съм оптимист за нея. Мисля, че ще умре в крайна сметка. Емили не ми харесва. И двата и образа, особено тази дето се върна от кома. Питър ми е безразличен. Наивен добряк, абе всъщност става ама не знам и аз. Тази ми харесва, лесбийката убийца, Болдуин. Тя бе един от малкото образи, които ме трогнаха.

# 167
  • Мнения: 36 666
Скрит текст:
Не, Поуп е отровил родителите на индиговата Клеър, за да могат да я използват. Излъгали са я, че грипът ги е убил.
Чудя се дали Куейл наистина вярва, че другата Клеър е жива някъде си... Не може да не се е досетил до сега. Все пак си заключваше вратата на спалнята с няколко резета...
И аз нямам герой, който да ми е любим, но има такива, които са ми горе-долу симпатични, като Хауърд(двете версии) и Надя.
На мен не ми е за първи път - и в Изгубени не харесвах почти никого от главните герои. Единственият, за когото ми пукаше наистина много, беше Дезмънд. Може би заради актьора ще погледна новия сериал на Фокс, въпреки че мразя зомбита.
Има още доста сериали, които харесвам, но общо взето нямам любими персонажи.

# 168
  • София
  • Мнения: 27 306
Скрит текст:
Да, да. Е, то това ''се знаеше'' по-скоро бях сигурен за себе си, но сега се потвърди официално както обичам да казвам. Бахти и изродите. Как хората масово в името на по-висшето благо и добро правят какви ли не злини. Цялата история на човечеството е пълно с такива примери.  Sad ooooh!
Надя тази разследващата ли беше. Дето я наеха дъртаците от ''оригиналната'' страна да търси сянката. И на мен ми е симпатична донякъде, но ми силно изразен второстепенен герой.
Да видим сега дали ще предотвратят пускането на втори вирус, уф.
Сезон 3 засега май не е потвърден, дано да има...

# 169
  • Мнения: 36 666
Надя е Болдуин - по-лесно го запомних. Simple Smile Това всъщност е истинското й име, другото май си го е измислила.

П.п. Напомня ми за Бард - холистичната убийца от Дърк Джентли. Онази беше доста по-отблъскваща, но също толкова способна (и не лоша по сърце, само откачена).

# 170
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Скрит текст:
Да, да. Е, то това ''се знаеше'' по-скоро бях сигурен за себе си, но сега се потвърди официално както обичам да казвам. Бахти и изродите. Как хората масово в името на по-висшето благо и добро правят какви ли не злини. Цялата история на човечеството е пълно с такива примери.  Sad ooooh!
Надя тази разследващата ли беше. Дето я наеха дъртаците от ''оригиналната'' страна да търси сянката. И на мен ми е симпатична донякъде, но ми силно изразен второстепенен герой.
Да видим сега дали ще предотвратят пускането на втори вирус, уф.
Сезон 3 засега май не е потвърден, дано да има...
Не съм гледала още 2-ри сезон, но те прочетох.

И аз мисля като теб.

Иначе, единственият, който харесвам в сериала, е Хари Лойд. Но шоуто изобщо не е лошо, след като изгледах първи сезон без никакви колебания.

А съм станала голям каприз напоследък. Зарязвам всичко, което не ме кефи особено.

,

# 171
  • София
  • Мнения: 27 306
ааа, аз пък като Болдуин я запомних  Laughing
е значи имаме много сходен вкус Wink

# 172
  • Мнения: 36 666
Между другото, наваксвам с втори сезон на Орвил, обаче не ме впечатлява. Не е лош, но е средна работа.

# 173
  • София
  • Мнения: 27 306
Аз чакам да си го пуснат по Фокс. Simple Smile


Нови сериали по нашите телевизии:

по Фокс от 11.02 от 22:00 ч. тръгва нова вампиро-зомби епика, The Passage (https://www.imdb.com/title/tt1074206/?ref_=nm_flmg_act_4). 22:00 ч. точно преди епизода на TWD.

По БТВ Синема тръгна сезон 2 на Ривърдейл. Всеки делник по един епизод. Аз много си го харесвам.

По ХБО ГО тръгва мини-сериал от 6 епизода с Крис Пайн, I Am the Night (https://www.imdb.com/title/tt7186588/?ref_=nm_flmg_act_3). Утре качват първите два епизода.

# 174
  • Мнения: 36 666
Може да го гледам и по телевизията. Преди гледах първи сезон и по Фокс - тези дни видях, че пак го дават.
Чудех се от къде ми е позната тийнейджърката от Наказателят и се оказа, че е от онази серия на Орвил, където всички гласуват с лайкове (планетата с абсолютна демокрация). Simple Smile

# 175
  • Мнения: 94
Новият сериал по БТВ - "Майка" е много хубав, но е леко натоварващ още от началото.

# 176
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
За турски сериали си има отделен раздел!

 По повод сериала The Passage, най-сетни си свалих книгите да ги чета Grinning

# 177
  • Мнения: 1 775
Сега видях, че третия сезон на Legion ще му е последен. Все пак е стигнал до трети. Smile Не помня дали гледах няколко серии от първи или целия, но определено не ми хареса. А иначе скоро гледах филм с Дан Стивънс, беше хубав - Permission Relaxed

# 178
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сега видях, че третия сезон на Legion ще му е последен. Все пак е стигнал до трети. Smile Не помня дали гледах няколко серии от първи или целия, но определено не ми хареса. А иначе скоро гледах филм с Дан Стивънс, беше хубав - Permission Relaxed


Аз Легиона не можах да го харесам също. Въпреки че всякакви фантасмагории мога да гледам и хипер мега-научна фантастика.

Всичко много разхвърлено, едно такова никакво - много ефекти без акцент върху нещо контрекно. Определено НЕ!

# 179
  • Мнения: 1 775
Точно! Пълен хаос си беше.

Общи условия

Активация на акаунт