Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 486
  • 730
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 611
Гледах документалните серии за Тед Бънди. Препоръчвам.

Уейв къде ги гледа?
В Нетфликс ги гледах. Не знам дали ги има в Замунда или по торентите.

# 196
  • Мнения: 1 775
Изгледах Daredevil. Финала нещо не ми хареса.
Скрит текст:
Боевете бяха добре, но Матю цял сезон искаше да убие Фиск и накрая пак го остави. Това не мога да го проумея. Rolling Eyes Стана ми жал за Надиим, изкараха го страхливец и умря. Декс и той беше страхотен суперзлодей. Финалът беше сякаш недомислен, във всяка серия имаше различни сценаристи и накрая ми се струва от много чудене не са могли да го измислят...
И от Protector-a гледах малко, Лейля почна да ми става симпатична. Smile

# 197
  • Мнения: 36 483
Изгледах Daredevil. Финала нещо не ми хареса.
Скрит текст:
Боевете бяха добре, но Матю цял сезон искаше да убие Фиск и накрая пак го остави. Това не мога да го проумея. Rolling Eyes Стана ми жал за Надиим, изкараха го страхливец и умря. Декс и той беше страхотен суперзлодей. Финалът беше сякаш недомислен, във всяка серия имаше различни сценаристи и накрая ми се струва от много чудене не са могли да го измислят...
И от Protector-a гледах малко, Лейля почна да ми става симпатична. Smile
Отговарям на поста ти в тази тема Simple Smile https://www.bg-mamma.com/?topic=919010.675
Малко трудно я намерих, защото за съжаление не си бях пуснала следенето и никой не е писал от месеци. Тя скоро ще достигне 50 страници и ще си пуснем нова...

# 198
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Моля, не се карайте Sad

За Контърпарт на мен не ми пречи, аз не чета коментарите, не го гледам. Затова и добавих към темата "обсъждане", за да има раздвижване в темите. За турския обаче съм съгласна, въпреки че в моя пост визирах "Майка".

# 199
  • Мнения: 8 218
С кое по-точно си съгласна Tiffany А? Разделът за турските сериали е Романтични сериали, а The Protector не е. Изцяло си е в американски стил направен, дори и да не е перфектен. Сезон от 10 серии, малко екшън, малко фентъзи, на места в стил Дан Браун.

Всички знаем какво се има предвид с нарицателното вече "Турски сериал", само че този не е от тях и мисля че мястото за коментирането му е точно тук. И да попитам - вие с мърморана изгледахте ли поне една серия, преди да си дадете мнението си така категорично?

За протокола - не съм фен на турските сериали и не ги гледам.

П.П. темата е твое творение, ако наистина е такъв проблем, няма да коментираме.

# 200
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Аз съм съгласна с Малката Госпожица Мърморана.
В крайна сметка не е ли логично, когато има засилен интерес към конкретен сериал и се коментира толкова често, да се отдели в отделна тема? Много от съществуващите теми са се появили точно така и това е най-нормалното нещо.

# 201
  • Мнения: X
За Каунтърпарт е късно за тема, май е на привършване, остават 2-3 серии и доколкото знам е планиран за два сезона, т.е. свършва окончателно този месец.

# 202
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
С кое по-точно си съгласна Tiffany А? Разделът за турските сериали е Романтични сериали, а The Protector не е. Изцяло си е в американски стил направен, дори и да не е перфектен. Сезон от 10 серии, малко екшън, малко фентъзи, на места в стил Дан Браун.

Всички знаем какво се има предвид с нарицателното вече "Турски сериал", само че този не е от тях и мисля че мястото за коментирането му е точно тук. И да попитам - вие с мърморана изгледахте ли поне една серия, преди да си дадете мнението си така категорично?

За протокола - не съм фен на турските сериали и не ги гледам.

П.П. темата е твое творение, ако наистина е такъв проблем, няма да коментираме.

Темата не е мое творение.

Такива бяха правилата като почнах да пиша в нея.

Ако мнозинството реши, че не е ок, ок, ако прецени, че няма нищо против да се коментира турския сериал на Нетфликс- ок.



ПОДНОВЕНИ:
The Walking Dead
New Amsterdam
Sex Education


СПРЕНИ:
Travelers
Legion

# 203
  • Мнения: 1 775
Търсих инфо за Adam Rayner и видях, че новия му сериал почва на 18-ти март - The Fix. Много го харесвах в Tyrant, както и Moran Atias. И нейния нов сериал ще почне на - 12-ти март - The Village.
Не ми харесаха много трейлърите, но ще видя първите серии как са.

# 204
  • София
  • Мнения: 5 828
Излязла е първа серия на Hanna с Joel Kinnaman и Mireille Enos.

# 205
  • Мнения: 4 742
Здравейте ,завръщам се в темата 🤗 след много сезони, в момента гледам Каунтърпарт,true Detectives и живите мъртви.Тру детективс 3 много ми харесва,за сега.

# 206
  • Мнения: 1 775
Недей споменава Counterpart, че ще те изгонят от темата. (шегичка)  Smile И на мен True Detective ми харесва, но нещо много се омотаха с тоя случай и разказването му.

# 207
  • София
  • Мнения: 27 175
Късно е за тема за Counterpart, навремето май само аз пишех за него, късно се наредиха феновете.
Теми се пускат така като гледам все за супер хитове, няма смисъл от тема в която ще пишат трима човека и да замре на 2/3 стр. като 90% от темите от този тип.

# 208
  • UK
  • Мнения: 3 959
В такъв случай дай да изтрием половината теми тук. Щом се пише тук, значи има интерес, значи има смисъл от нова тема.

# 209
  • София
  • Мнения: 27 175
Да по принцип е така, но не точно за конкретния случай заради близкия край на сезона. Ако има трети сезон вече е друго и може да се мисли за нова тема. Нещо което преди 1 г. не беше изобщо на дневен ред.

Общи условия

Активация на акаунт