Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 532
  • 730
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 36 530
Аз харесах първи сезон, но не и втори - пълен хаос! Нямам нищо против, че ще го спират и не мисля да гледам третия. Може да прочета някъде какво е станало.

Ето ревюто ми на Протектора Simple Smile
Скрит текст:

П.п. Тъкмо прочетох, че Хари Лойд (Куейл) ще играе прохесор Ксавие/Екзебиър в трети сезон на Легион - интересен избор, но щом Джеймс Макавой може.......

# 181
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз харесах първи сезон, но не и втори - пълен хаос! Нямам нищо против, че ще го спират и не мисля да гледам третия. Може да прочета някъде какво е станало.

Ето ревюто ми на Протектора Simple Smile
Скрит текст:

П.п. Тъкмо прочетох, че Хари Лойд (Куейл) ще играе прохесор Ксавие/Екзебиър в трети сезон на Легион - интересен избор, но щом Джеймс Макавой може.......

Браво, Петя! Мерси Hug

Не си ги оплюла достатъчно, но май трябва да се прояви снизхождение, имайки предвид, че в тоя жарн нямат опит и традиции.

Аз харесах играта на Безсмъртния и на оня, дето го мислехме за Безсмъртен в началото - той е немец всъщност, но много добре играе. Знам го от немския крими сериал Tatort.

# 182
  • Мнения: 36 530
Да, те са добри актьори - и двамата съм ги гледала във Великолепния век и продължението (което така и не догледах, защото не ми хареса).
 

# 183
  • Мнения: 1 775
Хубаво ревю, Петя. Съгласна съм с всичко. Hands Clap  Още не съм го изгледала, но и не ми е много интересен. Smile

# 184
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз като Тифани не желая да чета за турски сериали тук, дори да са на Нетфликс. Честно казано темата напоследък е много досадна, направете си нова за Каунтърпарт и една за турските сериали, щом ви се гледат, не е нужно да занимавате всички с ревюта след всеки епизод и информация за това кой коя турска актриса харесва и коя прическа не й отива. 

# 185
  • Мнения: 36 530
Ами, честно казано, имаше тема за сай-фай сериалите и предпочитам да пиша в нея, защото гледам само 2-3 други, обаче не мога да я намеря. Ако някой има линк?

# 186
  • Мнения: 8 244
И аз като Тифани не желая да чета за турски сериали тук, дори да са на Нетфликс. Честно казано темата напоследък е много досадна, направете си нова за Каунтърпарт и една за турските сериали, щом ви се гледат, не е нужно да занимавате всички с ревюта след всеки епизод и информация за това кой коя турска актриса харесва и коя прическа не й отива. 

Ми темата е озаглавена "кой какви сериали гледа", така че мърморенето ти също е досадно. За "Майка съм съгласна, но споменатия The protector няма общо с турските сериали, за които има раздел.

# 187
  • Мнения: 1 775
Мърморанке, може да се отпишеш от темата като ти е досадно. Не се мъчи.

# 188
  • Мнения: X
Изгледах Bodyguard, хареса ми доста. Има ли други криминални, които са ви допаднали? Гледала съм Dogs of Berlin, Luther, La casa de papel, Breaking bad, Narcos, Better call Saul... други не се сещам. Нещо подобно искам - криминално и да ме държи в напрежение.

Изпуснала съм новата тема, сори за закъснението Simple Smile

Харесаха ми от крими-жанра The Night Of и The Killing (американската версия). The Killing има и скандинавска версия, но не ми допадна толкова.

От кримитата беше добро и The Missing, също и The Sinner.

Можеш да опиташ и Страйк, по книгите на Дж.К. Роулинг.

Всичките горни са от типа един сезон=едно разследване, а не от типа една серия=един случай.

----

Напоследък гледахме The Little Drummer Girl - шпионска история, принципно не съм фен на жанра, но по книгите на Джон ле Каре се получават страхотни екранизации. От известните участва Александър Скарсгард.

Escape at Dannemora също си струва, с много добри актьорски изпълнения, участват Пол Дано и Бенисио дел Торо. По истински случай за бягство от затвор.

# 189
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И аз като Тифани не желая да чета за турски сериали тук, дори да са на Нетфликс. Честно казано темата напоследък е много досадна, направете си нова за Каунтърпарт и една за турските сериали, щом ви се гледат, не е нужно да занимавате всички с ревюта след всеки епизод и информация за това кой коя турска актриса харесва и коя прическа не й отива.  

Нямам абсолютно никакъв проблем да не пиша в темата, честна дума.

Не ми се четат просташки постове като твоя. Тифани поне е тактична, за разлика от теб. Едно и също нещо може да се каже по няколко начина, но явно тебе не са те научили, когато е трябвало да те научат.

И за Counterpart няма да пишем повече, споко. След като ти конкретно се дразниш, няма да пишем.

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 909
И аз като Тифани не желая да чета за турски сериали тук, дори да са на Нетфликс. Честно казано темата напоследък е много досадна, направете си нова за Каунтърпарт и една за турските сериали, щом ви се гледат, не е нужно да занимавате всички с ревюта след всеки епизод и информация за това кой коя турска актриса харесва и коя прическа не й отива. 

Темата е  *Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, ОбСЪЖДАНЕ  * и мисля че точно тук е мястото за това. newsm78
Винаги се намира из темите някой недоволен...

# 191
  • Мнения: 4 611
Гледах документалните серии за Тед Бънди. Препоръчвам.

# 192
  • Мнения: 36 530
Май ще правят и сериал за него. Днес видях новината, но в момента не мога да се сетя в кой сайт. Споменаваше се Зак Ефрон.
Отвратителна история...

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 909
Гледах документалните серии за Тед Бънди. Препоръчвам.

Уейв къде ги гледа?

# 194
  • Мнения: X
Със Зак Ефрон е някакъв филм за Тед Бънди:

https://www.imdb.com/title/tt2481498/reference

А сериалът май е това:

https://www.imdb.com/title/tt9425132/reference

Общи условия

Активация на акаунт