Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 511
  • 730
  •   1
Отговори
# 255
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Препоръчвам

The Umbrella Academy

# 256
  • Мнения: 1 775
Аз си изгледах Narcos Mx
Скрит текст:
Имаше си брутални сцени, но актьорите са добри, като цяло пак си беше добър сезон. Хареса ми и включването на колумбийските босове Sunglasses Чакам си втория сезон с интерес Relaxed
и почнах The Punisher. Hands Facepunch

# 257
  • София
  • Мнения: 27 181
Berlin Station - episode 10
край на сезона (надявам се на шоуто)
Скрит текст:
Уф, реалистично завърши в крайна сметка. Официално се разбра кой е Дайвър, не че не се знаеше, Естер се сети естествено и последните и думи към него бяха многозначителни... Но май Фрост/Дайвър е тежко болен и едва ли ще оцелее още дълго, такова усещаме имам. Заслужава много по-лошо от това. Боклук.
Като цяло добре завърши. Много добър сезон.

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 18:06 от Diavolo

# 258
  • Мнения: 4 611
Аз изгледах новия сезон на The punisher. Хареса ми повече от първия като че ли. Почнах Russian doll, шантав е, но не съм сигурна все още дали ми допада. Главната актриса играе и в Orage is the new black и ми е интересна.

# 259
  • Мнения: 36 489
Аз пък харесах много повече първи сезон на Наказателят - имаше го Микро, нямаше я лудата психиатърка, а и финалът беше много по-драматичен.

Допълване на поста: Сега видях, че Джесика Джоунс и Наказателят са спрени официално. Джесика уж щеше да има още един сезон, но явно са ги пришпорили...
https://tvline.com/2019/02/18/the-punisher-jessica-jones-cancell … -season-3-marvel/

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 22:37 от Petia Kageyama

# 260
  • Мнения: 1 775
И The Punisher и JJ са спрени. То се очакваше, но не трябваше да става така. Поне да пуснат още един сезон на Defenders, че да има някакъв край за всеки от героите. Pensive
Скрит текст:

# 261
  • Мнения: 4 871
Изгледах Russian doll, но не разбрах финала. Някой ще обясни ли?

# 262
  • София
  • Мнения: 7 798
Може би съм единствена, но Vikings ми хареса много повече от Game of the Thrones, пълен с фрийкове, нито един не ме докосна, така че да се надявам да оцелее до края.
Първите сезони с Рагнар са просто съвършени, не само заради него, който е супер секси, въздействащ и уникално харизматичен като викинг, но и заради Флоки, Роло, Хелга, Лагерта, светът им направо те поглъща.
За съжаление нито един от синовете не се доближава до осанката на Рагнар и 5-ти сезон е бледо продължение.

Travis Fimmel като млад е супер известен фотомодел, особено с рекламните кампании за бельо на Calvin Klein.

Скрит текст:

Helga и Torvi в действителност са сестри.

Скрит текст:

Единствената любовна връзка пренесла се и извън екран е на Ателстан и дъщерята на Сиги, с която в сериала Ателстан наруши обета си за въздържание, придължава 3 години и се разделят.

Скрит текст:

Флоки е от супер известно семейство, баща му е Стелан Скарсгорд, а братята му са също известни актьори.

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 09:29 от Иля

# 263
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Напълно съм съгласна с мнението ти за Рагнар, страхотен викинг е - малко лудак, дори по детски понякога, с едни такива симпатични тикове, с напредничаво мислене, в сравнение с другите в обкръжението му. Жалко, че го убиха. Става ли ясно къде е бил, когато уж липсваше няколко години и се появи изведнъж? Ние сме на 5ти сезон (май).
От семейството на Флоки всички са известни и много високи. Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 17:28 от abs

# 264
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Aз спрях да го гледам след като умря Рагнар.

# 265
  • Мнения: 36 489
 И аз така.

Не е за тази тема, но се сетих - таткото на Флоки ще играе барон Харконен в предстоящата екранизация на Дюн Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 7 798
На мен толкова много ми харесаха първите сезони с Рагнар, може би са най- добрата историческа драма, която някога съм гледала, че от чист сантимент ще изгледам и последният сезон.

Не става ясно, къде е бил Рагнар през годините, в които е изчезнал, изобщо не споменават нищо за този период.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 16:37 от Иля

# 267
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Благодаря! Аз не го гледам редовно вече, само ММ, но не знам кога и на него ще му омръзне.

# 268
  • София
  • Мнения: 7 798
Мисля да продължа историческата вълна с The Last Kingdom, дали е толкова добър като Викингите, някой с отзиви?

И нямам търпение за финала на True Detective, този сезон е феноменален като първия.

# 269
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Нов мини сериал по култово произведение:

Общи условия

Активация на акаунт