Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 16

  • 94 432
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 659
Добър вечер Hug Новата тема е пълна с вкусотии и тепърва ще има още Blush
От мен питка

 
Салата от домати и лук за ракийката


Пържени картофки


Пържени свински кюфтенца


Бисквитена торта

# 76
  • София
  • Мнения: 11 750
Направо отивам да се срамувам в ъгъла,  Embarassed убихте ме, заковахте ме в ъгъла направо,  Mr. Green то последните  няколко страница са връх на кулинарията, браво , момичета.   chef Нищо не съм готвила, нямаме, липсвам в кухнята си. Ще трябва да се стегна, че утре ще имам важни гости за вечеря... мда.
Това Цвинско по гръцки ме закова окончателно, записах си го, Цветето, Марчев ще се облажи в най-скоро време, ще пририта за такова.  Аз защо си нямам такава книжка ??, огромен пропуск съм допуснала.. мда.

Силвичка, подай я тази питка, аз не съм много по питките , но тази изглежда много хубаво и може да я метна за утре вечер, дано да е лесна и да се бърка в миксер, че няма да имам много време. Благодаря! Кюфтачетата как успя да ги докараш в еднаква форма.. newsm78
Отивам да се срамувам.  Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 3 530
Marcheva, ти ме уби... щом ти ще се срамуваш... 🤔
Но си права затова, че всички са невероятни Kissing Heart

Аз пък не се срамувам и ще си покажа нефотогеничното фрикасе... ама колко е вкусноооо...

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 23:44 от AnyHr

# 78
# 79
  • Wonderland
  • Мнения: 813
Марчева, ти няма как да се срамуваш в ъгъла,такива разкошотиййки твориш, че си една от любимките ми тук. Hug Heart Flowers Hibiscus
В тази вълшебна кутийка има чудесни рецепти, и понеже обожавам гръцката кухня ми е адски полезна. А Цвинското е любимо на моят мъж,той е традиционалист и понякога не одобрява моите експерименти.
От снощи едни пържолки по рецепта на съфорумка( много се извинявам , но не съм записала от коя съфорумка е рецептата,просто съм я преписала в тефтера),с които ме обяви за луда, защото ще подпаля кухнята си:

# 80
  • Мнения: 1 384


Домашна франзелка с пълнеж от масло, кашкавал и сирене.
Мноого е лесно и уникално вкусно.

# 81
  • София
  • Мнения: 11 750

....... А Цвинското е любимо на моят мъж,той е традиционалист и понякога не одобрява моите експерименти.
От снощи едни пържолки по рецепта на съфорумка( много се извинявам , но не съм записала от коя съфорумка е рецептата,просто съм я преписала в тефтера),с които ме обяви за луда, защото ще подпаля кухнята си:
.......................
Тъй, тъй, и при мен е така, често ме гледат под око какви ги бъркам и не винаги се одобрява това което съм забъркала.  Joy
Виждам фламбираш, обичам фламбе да направя и някой да ми се скара, че ще подпаля кухнята.  Mr. Green
А за книжката, всички ще ти ползваме книжката, благодаря от името на всички ни.  Wink
Пече се агнешко, това ще бъде.

# 82
  • София
  • Мнения: 11 750
Скрит текст:
Пускам в скрито да не ми се скарат.
Нелче, Нелче, Гуинет и  всички други никове и имена,   Wink това не е толкова важно, важното е, че си ми любима и те следя най-редовно и изкъсо , и питам за този разкошен кейк с тъмното пиво, какъв грамаж са тези чаши?  Гледах, въртях , а не видях да си посочила , а на мен ми е изключително трудно да работя с чаши, благодаря !

# 83
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 545
 Топла питка

# 84
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
За много години! Ето съм! напоследък не съм много деен, но да се запиша тая година
с едни пуешки маншончета и бутчета с кисело зелце и ориз.

# 85
# 86
# 87
  • Мнения: 7 328
Тук си е все така красиво,вкусно,ароматно...🍴👏
Да покажа обещан разрез на тортичката и още малко нещица...

Печена гарнитура

Картофи по селски(на Лабрекс са по-апетитни,но и тези се изядоха)

Мръфки

Успешна и спокойна седмица на всички!

# 88
  • Мнения: 1 384
Тук си е все така красиво,вкусно,ароматно...🍴👏
Да покажа обещан разрез на тортичката и още малко нещица...
Скрит текст:

Може ли рецепта за тортичката?
Изглежда фантастично!

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 08:00 от bubanka

# 89
  • София
  • Мнения: 11 068
Погача на кифлички със закваска



Патладжани със заливка



Агнеса

Общи условия

Активация на акаунт