Тичане (5)

  • 37 130
  • 771
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 10 696
Аз спрях с тичането но гледам да ги правя поне 6-7 километра всеки ден пеш. Като се пооправи продължавам със свинския тръс ! Simple Smile

# 601
  • Мнения: 6 961
Аз напоследък гледам да бягам по 35-40 км на седмица (даа, малко е Grinning ) като бягам по 11 км от или до работа. А малкият обем е, защото се запалих по ски туринг и сега се уча та повечето усилия хвърлям в тези преходи, които като тренировка в момента са ми по-тежки от четворно същата дистанция с бягане. Grinning Като се стопи снега и не мога вече да пантя, ще вдигам обема постепено.

мария, много жалко, ама не се ядосвай! Ти формата си я постигнала, ще има други възможности да си я тестваш.

# 602
  • Мнения: 5 776
Обявиха нова дата - 17-ти май, миналата година по него време температурата беше над 30*, в неделята преди това е 16К съзтезанието в нашия град. Ама засега мисля да не си канселирам регистрацията, ще му мисля. Пробвах се да изляза да побягам, без муза беше досадно, но днес пак усетих удоволствието и отметнах едни 10К без да се усетя, после поиграх и два часа тенис. Утре имах полуфинал на един турнир в Спарта, но и него отмениха, да видим за кога. То къде къде по-големи и важни събития пропаднаха, няма да мрънкам вече.

# 603
  • София
  • Мнения: 191
Момичета, вчера направих дебют в парка:)! Тичах по време на фаст, 4.4 км за 30 минути. Много съм горда, че започнах:)! Благодаря Ви за вдъхновението!

# 604
  • Мнения: 11 543
Мария, за Атина ли става въпрос?
Момичета, вчера направих дебют в парка:)! Тичах по време на фаст, 4.4 км за 30 минути. Много съм горда, че започнах:)! Благодаря Ви за вдъхновението!
Браво! Чудесно време за дебют.

# 605
  • Мнения: 5 776
За маратона в Нафплио, той Атинския е през есента.

Tinkatink, чудесно начало!

# 606
  • Мнения: 599
Привет! Как сте бягащи хора?
Предвид случващото се около нас, бягате ли?

# 607
  • София
  • Мнения: 35 935
След като няма да мога да ходя на фитнес, ще наблегна на тичането -  не бих се отказала и от него.
Ще тичам Peace

# 608
  • Мнения: 1 170
Аз бягам. Опитвам се да поддържам 40 км седмично. Отмяната на състезанията не ми е повлияла на мотивацията, засега. Следвах си една програма за халф, продължавам да си я следвам 😀. Накрая ще търся доброволци, за да си постигна желаното време (1ч.53м) в тренировъчен режим 😂.

# 609
  • Мнения: 10 010
Не съм тичала от миналата неделя. Тичах 16км при силен насрещен вятър, че и дъжд ме валя накрая малко.
После ме хвана паниката настинка ли имам, корона ли имам....(нямах температура, нито кашлица, да си кажа)
Днес е слънчево и ще пробвам пак. Но ме гони параноята яко. Поне ще тичам по-бързо.

# 610
  • Мнения: 5 776
Нямам мотивация и време, избрах най-неподходящия период за да се впусна в ново начинание. Всяко начало е трудно, но в тези условия си е предизвикателство. Плюс децата вкъщи. И уча за едни изпити, които искам да насроча веднага щом мине извънредното положение.

Вчера очаквано отмениха и финала по тенис за неопределено време. Аз твърдо съм решила да си донеса купата вкъщи Grinning

Надявам се до 2-3 дена да се върна към бягането, то и иначе ще се гръмна, тежко понасям социалната изолация, въпреки че разбирам необходимостта от нея.

# 611
  • Мнения: 599
Ммдаааа. Вчера и аз бягах с още трима бегачи, но след извънредното изявление на Мутафчийски се замислих много .....
От днес категорично им заявих, че държа да си бягам сама, индивидуално. Шубе ме хваща здраво.... Положението никак не е розово ... Sad

# 612
  • София
  • Мнения: 35 935
Преосмислих решението си ( от зависимите съм и ще ми е трудно, но има и по-важни неща Simple Smile  от индивидуалните потребности ) - спирам да тичам,  докато не отменят извънредното положение.

# 613
  • Мнения: 11 543
Положението наистина е сериозно. Аз ще бягам на пътечката в къщи. Да, скучно е, но няма как. Отложиха състезанието на което щях да ходя за 4 октомври, от 31 май.

# 614
  • София
  • Мнения: 4 305
Дали тичаш или се разхождаш няма голяма разлика. Да, тичам в парка, който е почти празен. Сутрин. Разминавам се с хора на почтително разстояние. Не смятам да се отказвам.
Намалявам обема за сметка на честотата, защото пък не искам да скапвам имунната ми система. 10-11 км. дневно 5-7 пъти в седмицата. Не мога само да си стоя вкъщи, да ям и да пия бира.

Общи условия

Активация на акаунт