Азиатска козметика и грим 7

  • 45 288
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 011
 Да отворим тема Пазаруване от Корея...Bowtie

Скрит текст:
И аз получих 3 пакета, единият миришеше на напикано от животно, къде ги държат тия пратки, не ми е много ясно, но явно е някъде навън - направо съм потресена.
Всичко отварях с гумени ръкавици и чистих със спиртни кърпи, за щастие продуктите в пакетите са наред.
От розата имам доста мостри, сега ще проучвам кое какво е.
.. Новата ми лавица не е никак достатъчна, а чакам още 2 поръчки Head Band

Получих този крем, с цялото ми предубеждение към марката, но търсех съчетание на определени съставки. Дано не се разочаровам.
Дойдоха и сампли на Sulwhasoo Overnight Vitalizing Mask, по препоръка на Виола.
Останалото е маски..

п.п. Това видяхте ли го Grinning До месец май му е срокът на годност, но 15 гр. до тогава си мисля, че все ще се употребят Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 17:20 от Catalano

# 211
  • Мнения: 1 795
Еми, точно там се въвежда кодът, но хваща само ненамалени продукти. Аз в началото на месеца пусках с него и ми намали само едини маски от 20 артикула в кошницата Joy

Вчера получих 4ри пакета, и сига има още 2 бележки... дано едната да е за пептидите, че нещо много се забавиха.
Yesstyle бяха пакетирали в някаква пластмасова кутия! Направо не знам какъв им е проблема с опаковките в тоя сайт Grin Всичко останало си беше в перфектен вид. Честно казано, като изключим един пакет от jolse който се беше загубил и дойде като сдъвкан, при мен всичко си пристига в много добро състояние.

# 212
  • София
  • Мнения: 4 364
Yesstyle не са корейци и може би обемът им е много голям, за да глезят потребителите с надлежно пакетиране.
Корейските сайтове пък са чудесни в това. Доставките и опаковането от Розата са ми пример за азиатско старание - всяко пакетче е стабилно опаковано с пльокащ найлон и подсигурено с тиксо, в самата кутия са така подредени, че да не мърдат, има и буферен найлон, ако се налага, самият колет е плътно облепен с тиксо, мостричките са в найлоново пликче.
Jolse също се стараят, макар че там поръчките ми обикновено са единични и мострите са пуснати в кутията.

# 213
  • София
  • Мнения: 2 439
Еми, точно там се въвежда кодът, но хваща само ненамалени продукти. Аз в началото на месеца пусках с него и ми намали само едини маски от 20 артикула в кошницата Joy

Значи да не се хабя да пиша ..... то май преди не беше така, но аз имам само една поръчка с код, късно разбрах за него.

Catalano, всичко, което съм ползвала от тази линия Dr. Belmeur ми е харесвало и май са с изчистен състав.

Harpalike, това е и моето мнение за розата, затова и предимно от там пазарувам.

# 214
  • Мнения: 1 795
Много се забавлявам като гледам на рубирубишоп клиповете в ютюб с пакетирането на поръчките. Като лего го нареждат Simple Smile

# 215
  • Мнения: X
Дайте ми препоръка за нощна маска. Току що свърших нощната колагенова Etude house, отворила съм и оризовата на Cosrx, и искам да взема една или две...три Satisfied

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 20:20 от Анонимен

# 216
  • София
  • Мнения: 4 364
ТЕДИ, колажът си е за заглавна страница! Laughing

# 217
  • Мнения: 1 795
Теди, много се смях Simple Smile Абсолютно колажът е за първа страница.
По въпроса за нощните маски-аз съм пробвала и ползвала само Laneige, Beauty of Joseon, Cosrx -медена, оризова и Low PH BHA  и Sulwhasoo. От тях най-много харесвам Cosrx оризовата,  тази с BHA и Sulwhasoo. Не че другите са лоши, разбира се. Тази също мисля, че ще е хубава
https://www.yesstyle.com/en/iunik-propolis-vitamin-sleeping-mask … ml/pid.1069238631
и в уишлиста ми е Isntree hyaluronic acid water sleeping pack .

# 218
  • Мнения: X
На следващата тема на 1стр. ще сложим снимката, за да се спираме. Satisfied
Виола, благодаря за насоките може би ще пробвам с хиалурон, отдавна искам с хиалурон да взема нощна.

# 219
  • София
  • Мнения: 2 439
TEDI, аз съм ползвала само Laneige и Beauty of Joseon. Първата, добре, че беше мини, нещо като нищо се оказа за мен....втората ми хареса повече....

Виола, оризовата на Cosrx как е като консисенция. И тази на IUNIK съм набелязала, ама много прополисови продукти ми се събраха ... маски, пачове, серуми ...

# 220
  • Мнения: 1 795
Виола, оризовата на Cosrx как е като консисенция.
Eми, като най-обикновен плътен крем изглежда. Няма го това точене и геловата консистенция на Joseon и Laneige, и като се нанесе няма и силиконово усещане. При мен попива много добре, но имаше момичета, които се оплакват, че им лепне. И като състав е много хубава.

Да се похваля- пептидите на Max Clinic най-накрая дойдоха след повече от месец и половина Simple Smile

# 221
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Нелоша и относително евтина е и Misha Super Aqua Snail Sleeping Mask, разбира се, не закупена от СокоГлам Simple Smile

PS T.E.D.I., колажът е СУПЕР Simple Smile)))))

# 222
  • Мнения: 5 500
и в уишлиста ми е Isntree hyaluronic acid water sleeping pack .
Много е хубава,но по скоро успокоява,не толкова хидратация.Много плътен гел без осезаем аромат.

# 223
  • Мнения: 1 795
Мишел, Hug

Днес като погледнах календара осъзнах, че другата седмица най-вероятно ще има Mega Deal в JOlSE SobSobSob

# 224
  • Мнения: 2 236
Сс на милано ми е малко странен. Много тясно гърло, излиза малко количество като стисна, като се намажа не ми стига. И трябва 5-6 пъти да стискам количество. Така ли трябва?

Общи условия

Активация на акаунт