Азиатска козметика и грим 7

  • 45 237
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 795
Сс на милано ми е малко странен. Много тясно гърло, излиза малко количество като стисна, като се намажа не ми стига. И трябва 5-6 пъти да стискам количество. Така ли трябва?
Излиза само на капчици, предполагам, за да няма достъп на въздух в опаковката. Аз капя направо върху лицето и разнасям и не ми е неудобно.

# 226
  • Мнения: 2 235
Не се бях сетила. Благодаря!
Днес получи фон дьо тен Double lasting на етюд хаус. Утре ще го пробвам

# 227
  • Мнения: X
Нелоша и относително евтина е и Misha Super Aqua Snail Sleeping Mask, разбира се, не закупена от СокоГлам Simple Smile

PS T.E.D.I., колажът е СУПЕР Simple Smile)))))

Ползвах я наистина не е лоша имах чувство, че няма да свърши опаковката накрая и ръцете мазах.
Мишел, Hug

Днес като погледнах календара осъзнах, че другата седмица най-вероятно ще има Mega Deal в JOlSE SobSobSob
Като прочета такава новина и поглеждам колажа, за да ми заработи съвестта,,, ноооо не се получаваааа Grinning

# 228
  • Мнения: 874
       Като стана на въпрос за Mega Deal,всички ли продукти намалят,или определени  брандове,и в какви проценти варира намалението?

# 229
  • Мнения: 1 994
Дайте ми препоръка за нощна маска.
Скрит текст:
Току що свърших нощната колагенова Etude house, отворила съм и оризовата на Cosrx, и искам да взема една или две...три Satisfied
Жестоко! Smile  На мен нищо не ми проговаря, вероятно нямам Sweat Smile
Нощна маска - тази получих, още не съм пробвала, но е с много добри отзиви. Чакам и медената на Cosrx, седи на митница от 27.12. , може и да си е сменила агрегатното състояние вече..
Dr.Jart Good Night Dermask Water Jet Vital Hydra Sleeping Mask - освен хиалуронова киселина има и други благинки за запчетване на влагата в кожата. В рубишоп май е най-изгодна, там ми е в уишлиста.

# 230
  • Germany
  • Мнения: 2 021
Някъде скоро из дебрите на интернет четох, че най-добрите анти ейдж маски били LANEIGE Time Freeze Sleeping Mask и KLAIRS Freshly Juiced Vitamin E Mask. Нямам лични впечатления обаче.

# 231
  • Мнения: 1 795
LANEIGE Time Freeze Sleeping Mask имах мини опаковка и не ме впечатли, но тогава ползвах Sulwhasoo Overnight Vitalizing Mask EX и трудно се впечатлявах Stuck Out Tongue Winking Eye  
Скрит текст:
btw в NowZenith има маската на Sulwhasoo мини 30мл за 9долара и е много изгодно за добавка към поръчка, защото е лекичка. Тестерите също са много добър вариант предвид реалната цена на продукта, но много лъжат за количеството. Мерила съм специално, защото често пресипвам в малки опаковки и то направо ще ти избоде очите. Това, което пише, че е 1мл, всъщност е 0.5; а точно за тези маски 5мл са 2.5 максимум 3 мл.)

Catalano, от къде ти е спряната на митница пратка (може на ЛС)? В момента доколкото разбрах има някакво забавяне, защото има нова система (отново!) и не могат да се оправят. Аз имах пратка точно след нова година, но я обработиха и освободиха само за 2 дни - явно чист късмет.


Céline, на Мega deal  намалят доста голям асортимент, но само определени продукти и то в ограничено количество. Има изключително примамливи предложения, но се изчерпват бързо.

# 232
  • Мнения: 13 423
Тези дни се замислих въобще за азиатската козметика, в желанието си да преодолея шопинг треската и гонитбата за изгодни сделки.
Далеч съм от мисълта, че съм подбрала най-добрите продукти,  но съм доволна как изглежда кожата ми - е може и по-добре, но гравитацията е трудно за преодоляване нещо.
Най-странното е, че от очните кремове нямам нито една греда, която да ми люти на очите, бръчките не са ми се опънали, тъмните кръгове продължават да се появяват, но поне има решения на сутринта да се събидиш с по-добър изглед.
Най-хубавото нещо вследствиена ползването на азиатската козметика е всъщност тена и вида на кожа -равен, здрав на вид, премахването на този изглед на повяхнала кожа, а в него се губят несъвършенствата.

Другия фактор, който си мисля, че всъщност е  от значение, колкото и самите продукти е времето отделено за грижата и постоянството.

Та тези резултати заглушават всички позиви на гузната ми душичка за похарчените пари.

# 233
  • Мнения: 1 994
Catalano, от къде ти е спряната на митница пратка (може на ЛС)? В момента доколкото разбрах има някакво забавяне, защото има нова система (отново!) и не могат да се оправят. Аз имах пратка точно след нова година, но я обработиха и освободиха само за 2 дни - явно чист късмет.
От iherb, знаеш как е там Simple Smile На 10.01. получих известие, същия ден им пратих документи и оттогава нищо. Обичайно ми се обаждат на следващия ден и препращат колета в пощенския клон, където плащам всичко, но сега не го направиха - явно да, нова система Confused

Зари, чудесен пост! Hug Heart Kissing Heart  Незаменимо е усещането, че правиш нещо хубаво за себе си.

Снощи си сложих маска на Beyond Intensive Ampoule Propolis, доволна съм! Материята е мааалко по-твърда, но не е дразнещо или неприятно. Аз и нямам много опит с маските. Днес доизразходих серума в пакета. Чакам и компресирани маски, да няма разхищение Smiling Imp Изобщо, ужасни сте Joy

О, а ибей ме обича, не ми позволява плащане с пейпал и си седя с мостри на околоочен на Sulwhasoo Timetreasure Renovating Eye Cream и се чудя какво да правя - предлага ми плащане с карта (?!), но търговецът работи само с пейпал.

# 234
  • Мнения: 1 167

Най-странното е, че от очните кремове нямам нито една греда, която да ми люти на очите

аз пък обратно - от една база за сенки на etude house не спряха да ми сълзят и сега не смея да си взема и най-хваленият фондьотен на марката, както и молива им за вежди Sad Греда.

# 235
  • Мнения: X

Най-странното е, че от очните кремове нямам нито една греда, която да ми люти на очите

аз пък обратно - от една база за сенки на etude house не спряха да ми сълзят и сега не смея да си взема и най-хваленият фондьотен на марката, както и молива им за вежди Sad Греда.
Моите очи са много чувствителни към спирали, очни линии, слънцезащити и околоочни, но от корейските не съм имала проблем със сълзене, парене и т.н. дори по невниманиекогато е попадал околоочен в окото не е имало проблем, но явно пак е до организъм.
Поръчах Sulwhasoo Overnight Vitalizing Mask препоръчана от Виола, и съвестта не ме гризе, много й здраве.

# 236
  • Мнения: 1 795
Catalano, по принцип на мен ми е малко притеснително да плащам с карта в ибей или корейските сайтове - с тия шмекери, където крадат данни не ми се рискува, въпреки че съм с виртуална карта. Преди няколко години по принуда си направих пейпал, защото само така ми даваще да плащам от американския сайт на Ести Лаудер с българската карта, но от тогава само през него пазарувам. Бързо, лесно, удобно и най-вече сигурно.
Скрит текст:
плюс за iherb мога да си плащам с пейпал и на двата си профила без проблем, защото те виждат само мейл GrinGrin

За ефективността на корейската грижа -и при мен има реално видим ефект! Бръчки загладени, тен избистрен, възпаленията успокоени, петната почти заличени; всеки път като изляза спокойно по "гола кожа" не мога да се нарадвам, че съдбата буквално ми навря корейската козметика в ръцете Joy Е няма как да сме като фотошопиран модел на 20 години, но има огромна разлика преди и след, а аз съм си маниак на тема козметика и грижа от край време, и кожата ми е била винаги изключително обгражвана и ухажвана Satisfied. И преди братята корейци влагах време и усилия, и ползвах ежедневно цял куп продукти (за цял куп пари...) от западните марки- кремове, тоници, серуми, хидрогелови пачове, двойно измиване, слънцезащита. Честно казано за това и много бързо и лесно приложих всичките стъпки от раз, но такава разлика не съм имала. Разбира се, има продукти, и продукти- не всичко е хубаво или подходящо за всеки, но като цяло според мен процентът на успешните и ефективните мазила е в пъти повече, от този на неуспешните.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 13:00 от Viola Tarakanova

# 237
  • Мнения: 1 994
О, само с Пейпал плащам навсякъде  и винаги Simple Smile Учудих се, че изобщо ми дава опция плащане с карта в ибей. И защо не сработва с пейпал, надявам се да е временен бъг. От същия търговец си купих мострите на Sulwhasoo Overnight Vitalizing Mask.

..Маските JAYJUN хубави ли са?

# 238
  • Мнения: 924
Момичета какво ще рече висока концентрация на киселини?
Напоследък слагам повече грим и се трие много трудно, дали от самите продукти- не знам. Как си триете грима, ако не стане от първия път? Аз минавам двустъпковото измиване с тампон с мицеларна вода, но нещо неми се иска да я ползвам.

# 239
  • София
  • Мнения: 4 336
parusheva, да не би олиото да ти е леко? Аз се гримирам с пълен набор от продукти - фдт, руж, хайлайтър, очи и нямам проблеми с двустъпковото измиване.

Днес направих голяма тъпотия! Тичах сутринта между 9 и 10:30 без слънцезащита, а то като блесна едно слънце на този сняг и лед в парка. 
Leports слънцезащитите ги дават като за мъже нашите корейски приятели, но дали могат да се прилагат и на женска кожа? Имам чувството, че азиатските жени не се счупват да спортуват навън и затова тези продукти ги таргетират към мъже. Търся нещо, което добре да ме защитава за два часа тичане, без да е комедогенно и тежко. Засега стандартната слънцезащита ми върши работа, но лицето ми не се поти. Но след два месеца и това ще започне и ми се иска да съм подготвена.

Общи условия

Активация на акаунт