Азиатска козметика и грим 7

  • 45 164
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • София
  • Мнения: 1 936
Препоръчайте измиващи гелове, от които сте доволни.
И моля за препоръка за слънцезащита, която да поизсушава кожата. Само една потребителка ми препоръча, искам да събера повече мнения каква защита да сложа над всичките стъпки, които доста ми омазняват кожата, така че да пристъпя след това към ББ/СС крем, ФДТ и т.н.

# 242
  • Мнения: 918
Аз ползвам на Inisfree от няколко дни и съм с мазна кожа, не изсушава, но и не омазнява. Ще видя по- нататък как ще се държи

# 243
  • Мнения: 13 286
Lodsi, щом имаш омазняване на кожата може би трябва нещо да промениш, за да го елиминираш.

# 244
  • Мнения: X
Ползвам олиото skin watchers за махане на грим вечер. Вие какво ползвате и доволни ли сте? Simple Smile

# 245
  • София
  • Мнения: 1 936
Lodsi, щом имаш омазняване на кожата може би трябва нещо да промениш, за да го елиминираш.
Мисля, че при наслагване на 10 продукта е неминуемо....може би не се изразих правилно, не че ми омазняват, но попиват мноого бавно, а сутрин не мога да чакам един час, искам нещо изсушаващо върху всички стъпки, както ми изсушаваше австралийското злато. Просто сега искам нещо корейско.

# 246
  • Мнения: 3 118
Аз намазах моя мъж с колагеновия крем на етюд хаус. Беше вечерта преди лягане и ме пита дали сутринта ще му са се махнали бръчките. След му казах беше доста разочарован и каза "чак един месец ли трябва да чакам" 😂😂😂
Къде го този този крем на Етюд хаус?
И аз искам след един месец бебешка кожа.


Да питам, в yesstile, освен 6% отстъпка нещо друго носи ли silver level?

Имам предложение, може ли в следващата нова тема да сложим в първи пост продукти, от които сме доволни? Знам, че няма да е лесно и че зависи от кожата, но можем да започнем отнякъде.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 16:05 от Пит

# 247
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Ползвам олиото skin watchers за махане на грим вечер. Вие какво ползвате и доволни ли сте? Simple Smile
Аз ползвам този продукт и съм доволна.
http://www.innisfreeworld.com/product/productView.do?prdSeq=10220&catCd01=

 Понякога ако съм напластила повече спирала, по-трудно се чисти, но като цяло е добро.

# 248
  • Мнения: X
Аз намазах моя мъж с колагеновия крем на етюд хаус. Беше вечерта преди лягане и ме пита дали сутринта ще му са се махнали бръчките. След му казах беше доста разочарован и каза "чак един месец ли трябва да чакам" 😂😂😂
Къде го този този крем на Етюд хаус?
И аз искам след един месец бебешка кожа.


Да питам, в yesstile, освен 6% отстъпка нещо друго носи ли silver level?

Имам предложение, може ли в следващата нова тема да сложим в първи пост продукти, от които сме доволни? Знам, че няма да е лесно и че зависи от кожата, но можем да започнем отнякъде.
На 1стр. на тема Азиатска козметика и грим 6 има списък с продукти, спф кремове и декоративна.

# 249
  • Мнения: 135
Здравейте, мили дами Simple Smile Чета ви от няколко седмици и вече съм в трепетно очакване на четири поръчки. Предишните теми много ми помогнаха в избора и най-вече в хващането на някаква посока в джунглата от странно звучащи имена, марки и съставки Grinning Дано само да съм уцелила подходящи за кожата ми неща...
Засега опитът ми с азиатската козметика се изчерпва с ВВ кремче на Missha и няколко маски на Manefit, които купих от един български сайт за по-бързо.
Имам няколко въпросчета (всъщност някъде към милион имам, но ще карам полека Stuck Out Tongue)
1. BB крема достатъчен ли е като слънцезащита или трябва друга под него?
2. Banila Clean It Zero Sherbet Cleanser ползвал ли е някой и как ви се стори?
3. Мешахте ли поне в началото азиатските продукти с европейски или всичко отведнъж сменихте? Имам почти пълен флакон La Roche-Posay Micellar Foaming Cleanser, мога ли според вас да го ползвам като втора стъпка докато свърши или има разлика? Също и един околоочен крем на Filorga ми се иска да довърша.
4. През лятото не ви ли се потят лицата под толкова много мазила? Аз, като почнат жегите, лъсвам от всичко, дори най-елементарен BB крем не мога да сложа Sad

# 250
  • Мнения: 1 795
parusheva, с Heimish не би трябвало да нямаш добро измиване?! По принцип балмовете няма кое хидрофилно олио да ги задмине по ефективност най-малкото заради консистенцията. Ползвам го заедно с някой от геловете на Cosrx или Purito и не съм имала проблем дори с тежък вечерен грим (разбирай пълен комплект праймър, тониране, пудра, хайлайтър, руж, контур, водоустойчива спирала, и яко smoke eye).  Ако имаш усещането, че няма добро почистване ,по- добре ползвай кърпички за сваляне на грим преди, отколкото мицеларна вода след измиването.

Пит, всяко ниво в Yesstyle, освен постоянната остъпка, има и ваучери на стойност $5/$10 долара. Плюса на настоящото предложение е, че при бързо качване до силвър ниво ти увеличават точките на 400, след което за месец с ревюта и сваляне на мобилното приложение можеш да се качиш до златен член и постоянни 10% отстъпка дори на намалените неща Simple Smile
Скрит текст:

Catalano, от маските JAYJUN има и много хубави и не чак толкова. В някои има спирт, което лично на мен не ми харесва.

Aomame, добре дошла Simple Smile
1. BB крема достатъчен ли е като слънцезащита или трябва друга под него?- Не е достатъчен, защото, за да има добро покритие като филтър трябва да нанесеш количество, което ще изглежда зле върху кожата. Задължително се съчетава със слънцезащитен продукт. Става за подновяване на фактор защита през деня.
2. Banila Clean It Zero Sherbet Cleanser ползвал ли е някой и как ви се стори? Хубав продукт, като цяло много подобен на Heimish all clean balm, но аз лично предпочитам втория.
3. Мешахте ли поне в началото азиатските продукти с европейски или всичко отведнъж сменихте? Имам почти пълен флакон La Roche-Posay Micellar Foaming Cleanser, мога ли според вас да го ползвам като втора стъпка докато свърши или има разлика? Също и един околоочен крем на Filorga ми се иска да довърша.
Няма проблем да съчетаваш азиатска и западна козметика стига да си структурираш правилно рутината.
4. През лятото не ви ли се потят лицата под толкова много мазила? Аз, като почнат жегите, лъсвам от всичко, дори най-елементарен BB крем не мога да сложа Sad
При правилно подбрана грижа тя не се усеща като "много продукти" и не би трябвало да има никакъв дискомфорт. Ако има голямо омазняване, или "стичане", лепнене, и тн, и като цяло неприятно усещане означава, че не се ползват правилните продукти, не е добре структурирана рутината или се ползват твърде много продукти. По принцип при правилната грижа през по-голямата част от времето кожата е "невидима", т.е все едно няма кожа - нищо не сърби, щипе,пари, опъва, мазнее и тн.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 23:17 от Viola Tarakanova

# 251
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Новите трендове (сакън, да не вземете да си купите нещо старомодно Wink
 
https://www.vogue.com.au/beauty/trends/5-korean-beauty-trends-yo … fe03e770b3c?pos=2

https://theklog.co/k-beauty-trends-2019/

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 02:22 от Agent Provocateur

# 252
  • Мнения: X
SatisfiedDizzy Face
https://www.youtube.com/watch?v=zhU92JfYaGg

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 09:35 от Анонимен

# 253
  • Мнения: 1 174
Толкова некоректно и вятърничаво ревю не бях гледала. Личи си, че е нов, не обигран и крайно посредствен влогър.

Кажете добър пилинг, в момента ползвам зелената ябълка на Тони моли и не съм впечатлена.

# 254
  • София
  • Мнения: 4 307
Някой беше споменал, че платнените маски с животни на Berrisom са гадни. И аз ги бях купила по коледа и чак сега ги пробвах.
Абсолютно е така.
Ужасен аромат на мастило. Платното е като хартия, тънко, но без да е много гъвкаво и приятно за употреба.
Серумът е ок - лекичък, но кой ще понесе 20 мин. аромат на мастила върху себе си не знам.

Общи условия

Активация на акаунт