хиперсексуалност при възрастни съпрузи

  • 8 975
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Не знам само коя нормална жена, която има поне малко достойнство, би приела това "просто като съобщение" ! И не мисля,че мъж,който държи на семейството си би изтърсил такава глупост пред жена си! И от това следва,че или не му пука дали жена му ще го напусне или е сигурен,че тя няма да го направи от страх,че ще остане сама.

# 16
  • Мнения: 600
не знаех, че има и такива мъже...пак съм назаднала с инфото... Sad

ама това да не е поредната пързалка, а? newsm78

# 17
  • Мнения: 819
не знаех, че има и такива мъже...пак съм назаднала с инфото... Sad

ама това да не е поредната пързалка, а? newsm78


То мъже сякви има, ама се чудя защо жените позволяват такова отношение  newsm78 !
А за пързалката-не знам,ама дори да е-отговорите на мъжете са интересни!
 

# 18
  • Мнения: 5 622
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...
А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.

  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.




Може да не значи за теб, за много хора, обаче значи точно това  Wink

# 19
  • Мнения: 819
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.


Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/

# 20
  • Мнения: 1 425
Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/
И какво - значи ти предпочиташ човека да не ти каже директно че секса не му стига и че ако ти не вземеш мерки ще си търси навъм, ами да ти кръшка зад гърба потайно? И после като ти каже - еми имам любовница и отивам да живея при нея - да ти дойде като гръм от ясно небе?
Аз лично предпочитам поне едно предупреждение (пък ти ако искаш като заплаха го приемай), за да мога да помисля какви мерки могат да се вземат, вместо да се окажа пред свършен факт. Ама всеки си знае за себе си.

# 21
  • Мнения: 252
И според мен , на твоя  човек явно му е  голям мерака , но възможности няма! Според  мен само те  баламосва с това, че  щял да си намира любовница, за да си  мълчиш и да се  разтваряш краката. Така де! Не  ми се вярва такъв друга  жена да  го изтърпи  Wink
Аз съм на  28 години, уж в разцвета на сексуалността и възпроизводството  Mr. Green, но не  бих изтърпяла  някой да  ме  бъхти  по един час на ден , всеки ден !!!  Shocked Това  не е  удоволствие, а  живо мъчение, да  не  кажа  изнасилване ....

# 22
Здравейте на всички. Може да ви се струва странно това, което ще напиша, но се нуждая от странични мнения. Женени сме с мъжа ми от 23 години, имаме две деца.  Винаги е твърдял че е хиперсексуален - в момента сме и двамата на 51 години...

Все пак си мисля, че за 23 години съвместен живот, се познавате доста добре.  Laughing
Точно затова седнете и говорете като възрастни хора, обсъдете "тинейджърското" поведение..
Ако мъжът ти наистина те обича, ще ти влезе в положението... всеизвестен факт е, че притеснената и изнервена жена, последното нещо за което си мисли е секс...
Аз малко немога да го разбера това, "хем онази работа мека, хем неможе нормално да свърши - трябва му поне един час"... то това си е истинско мъчение  Mr. Green цял час...

Тъй де. А с това нонстоп онаниране пред тв направо си плаче за специалит.  По два пъти на ден и младоженци да бяхте , пак щеше нагорно да ви дойде.  Laughing  Но определено смятам, че нещо в централната му верига е дало на късо...

Подкрепям !

# 23
  • Мнения: 819
Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/
И какво - значи ти предпочиташ човека да не ти каже директно че секса не му стига и че ако ти не вземеш мерки ще си търси навъм, ами да ти кръшка зад гърба потайно? И после като ти каже - еми имам любовница и отивам да живея при нея - да ти дойде като гръм от ясно небе?
Аз лично предпочитам поне едно предупреждение (пък ти ако искаш като заплаха го приемай), за да мога да помисля какви мерки могат да се вземат, вместо да се окажа пред свършен факт. Ама всеки си знае за себе си.

Не забравяй,че хората са на по 51 години и не вярвам да могат да вземат кой-знае какви мерки/поне аз не знам за такива/, че всеки ден,та и по 2 пъти да правят маратони ! А и явно не е жена му да не му пуска с месеци/примерно/, че горкия той да си търси любовница!
 А относно това аз какво предпочитам- ако има проблем да си го обсъдим с мъжа ми /както и правим/ , а не аз да си отварям краката, защото иначе той ще си намери любовница!

# 24
  • Мнения: 3 576
Мисля, че трябва да се потърси специалист.
Не сте ли чували за хора пристрастени към секса и това се води като болестно състояние.
Всъщност е трябвало отдавна да се потърси специализирана помощ, а не да се чака до 51 год  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 475
Не мисля, че има нещо ненормално, нали имаше една приказка, че мъжете на около 50 карат втори пубертет  Thinking
Но не мисля, че е правилно, да правиш нещо, което не ти идва отвътре, имам предвид, да се правиш на нимфоманка, за да е щастлив или за да не си намери любовница  Naughty
Поговорете заедно по този въпрос и намерете решение, пожелавам ти успех   bouquet

 Peace И както са те посъветвали-потърсете и мнение на специалист.
Успех!  Peace

# 26
  • Мнения: 631
Panter ама ти вместо мен говориш  Laughing Плътно и с двете ръце съм зад твоето мнение

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и аз съм за специалист, ама как ще го закараш, като ми се струва, 4е той няма да приеме състоянието си за болестно, а по-скоро би те обвинил  в липса на желание и 4е не отговаряш на мераците му , което при други двойки е обратното! аз се надявам поне да не те обижда с това, 4е не успява да свърши бързо  и да те обвинява , 4е си неспособна! така боли и се полу4ават стрес и комплекси! #Crazy Sick

# 28
  • Мнения: X
Kak да няма решение на проблема?Има.Скопяване му е майката. #2gunfire
Не ми се сърдете,но откакто го прочетох, и си представих картинката как чичото по цял ден лъска бастуна, цял ден сама се смея.
Аз мисля че това е поредната пързалка Joy

# 29
Компенсира човека каквото е пропуснал на младини.
http://www.clubastrology.net/phpBB2/viewtopic.php?t=1571

Общи условия

Активация на акаунт