Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - тема 60

  • 71 410
  • 772
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22 867
Стана ми интересно Grinning Може ли да качите снимки за тези, които нямат фейсбук? Joy

glamz, не ти ли се отваря линкът? Пробвай, ако не си, аз също нямам фейс, не знам как, но се отваря и видях фамозната къща. Както се казва, и да ме вържат, там не оставам!

# 676
  • Мнения: 8 073
Стана ми интересно Grinning Може ли да качите снимки за тези, които нямат фейсбук? Joy
Не ти и трябва Smiling Imp, ама щом толкова настояваш ...
Скрит текст:

Подбрано, другите са на съборетинка от другата страна на улицата и магазинчето на първия етаж на къщата...
ПП: И тъй като в сме в тема за стил, тези снимки трябва да са с предупреждение "Не правете това вкъщи" Wink

# 677
  • Мнения: 1 787
ScreamScream

Страшно е. Буквално.

# 678
  • Мнения: 499
Червената стая е дяволска направо Joy хахахах Това е интериорно престъпление.

# 679
  • Мнения: 2 230
Забавни са ми всичките пердета и драперии, като по индийските сериали, пищност... Ама евтина Grinning

# 680
  • Мнения: 3 944
A aз се притеснявам тука, че три мака на бяла стена са кич Grinning

# 681
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
По нашия край (Делиормана ) има доста села населени с миллет (турски цигани). Те самите не се имат за цигани. Има и едно село, в което 90% от хората се прехранват с алоджийство (телефонни измами на чужденци, от които точат по стотици хиляди годишно). Те са и доста заможни. Строят къщи от по 300-400 квадрата и ги обзавеждат точно така. Слагат си и френски прозорци, а вечер не  спускат пердета, за да може да се вижда цялата тая хубост. Е, няма как да имаш огромен кожен диван и двуметров телевизор, без да ти го видят преминаващите коли през селото. А в града има мебелни магазини специално заредени за тази клиентела. Мебели в стил Луи амнайсти, рококо и прочие. В града ни повечето заведения са пълни с тези екземпляри, мъжете добре оформени метросексуално в стил турски поп певец. Като отида на фризьор - пак същите. Правят вежди, разни модни фризури с буйни кичури и почти обръснати отстрани /хипстъри по турски/, а момченцата на 1г.се водят на екзотична подстрижка с фигури на какво ли не. Но най-ми е интересно докато чакам на фризьор по време на подготовка на сватба. Освен булката, се удурдисва цялата рода, то не са ефекти, не са чудеса, а гримът е мечка да уплаши в тъмното. Ама кво да прайш - култура. Това е България.

# 682
  • Мнения: 11 616
Вий на дизайна само прахоляка можете да дишате!

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15361409842316 … k=4gckdy&f1=2

# 683
  • Мнения: 40 892
Нееее, това последното е просто извън мярката, ексцесия някаква, докато онова си е класически кич от най-чиста проба.

# 684
  • Мнения: 6 290
👀
Няма да мога да спя довечера от шока:-)

# 685
  • Мнения: 8 073
Smiling Imp тоя полилей в спалнята... Smiling Imp не успявам да се цензурирам (от къде да взема червена точка 18+ ?), но... каква му е функционалността Thinking
Скрит текст:
за чесане/гъделичкане на петички или под гърба при някои пози Close пък как лошо може да се сплете в нечия коса...
Като видя огледален таван на хол и полилей в спалня, предназначен за салон/зала с височина на тавана над 3,50... направо се потрисам Confounded
Боже, колко пари са потрошени само в хола Scream Спалнята е лесно поправим, ама това Dizzy Face
Нееее, това последното е просто извън мярката, ексцесия някаква, докато онова си е класически кич от най-чиста проба.
Hands Plus1

Моля ви да се върнем към нещо по-красиво, че да не си завършим хубавата темичка с това... Disappointed Relieved
качвайте снимки, моля ви Hands Pray

# 686
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ето една къщичка от тези, за които споменах. Но има снимка само отвън
https://www.24chasa.bg/Article/1167367

# 687
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Все по-любими ми стават монохромните интериори след последното избухване на лилави и червени пламъци.

Човешкото съзнание е необятно, представяте ли си какви са интериорите, които ние харесваме в техните очи?! Пълна потрес, бедно гето Simple Smile

# 688
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Smiling Imp тоя полилей в спалнята... Smiling Imp не успявам да се цензурирам (от къде да взема червена точка 18+ ?), но... каква му е функционалността Thinking
Скрит текст:
за чесане/гъделичкане на петички или под гърба при някои пози Close пък как лошо може да се сплете в нечия коса...
Като видя огледален таван на хол и полилей в спалня, предназначен за салон/зала с височина на тавана над 3,50... направо се потрисам Confounded
Боже, колко пари са потрошени само в хола Scream Спалнята е лесно поправим, ама това Dizzy Face
Нееее, това последното е просто извън мярката, ексцесия някаква, докато онова си е класически кич от най-чиста проба.
Hands Plus1
Моля ви да се върнем към нещо по-красиво, че да не си завършим хубавата темичка с това... Disappointed Relieved
качвайте снимки, моля ви Hands Pray

Айде, че комплекси ми създадоха! Не че съм големият дизайнер, ама чак таквиз висоти не мога да достигна!

# 689
  • Мнения: 1 532
Ето една къщичка от тези, за които споменах. Но има снимка само отвън
https://www.24chasa.bg/Article/1167367
Май сме от един град с теб 😁
За жалост е така както си го описала в предния си пост.Като видиш само отвън къщите им(с дограма със сини прозорци и едни изваяни гипсови огради) и ти ставя ясно какъв е интериора и кой живее там.На хората това им харесва 😂

Общи условия

Активация на акаунт