Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 448
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 478
Аз ползвам на Leocrema с 24- часова хидратация. Доволна съм, попива бързо, не оставя мазни следи, икономичен е.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Amoraia и моята кожа е такава, омазняването и опъването са в следствие на дехидратация. За мен също е трудно да намирам подходящи продукти, но съм открила че измивните пяни ми действат много добре, препоръчвам на Балеа розовата и на cosNature , втората е съвсем лека и с натурален състав. За мазните учатъци те съветвам да не ползваш постоянно матиращи кремове, както споменах, кожата се омазнява като след изсушаванвто, кожата опитва да компенсира и се свръх омазнява. ПО-скоро препоръчвам леките крем-гелове ,  а сега зимата и лек хидратиращ крем ще е добре. Аз ползвам на микса 2 в 1 крема за чувствителна, склонна към несъвършенства кожа и за сега съм доволна.

Относно лосионите, тъкмо приключих един на Дав с масло от манго, гъстичък е и хдратира много добре, препоръчвам го.

# 47
  • Мнения: 5 618
Здравейте Simple Smile, какъв лосион за тяло бихте ми препоръчали? В последно време съм си взимала от ДМ, но като цяло след като се намажа на следващия ден кожата почва да се напуква или да се лющи
Биотен от серията Supreme. Ползвала съм точно този на картинката и ми харесва. Кожата се усеща подхранена дълго време, ароматът е траен. Малко трудно се разнася, за разлика от другите серии, но за това време е идеален.

# 48
  • Мнения: 12
Нова съм във форума,но следя темата с интерес,тъй като съм голям почитател на козметиката Simple Smile
Моите тествани,любими бюджетни продукти са околоочния клем  на Ziaja с екстракт от маслина и почти всички продукти за вежди на Catrice-особено Slim'matic Ultra Precise

# 49
  • Мнения: 18 558
Искам да похваля много тези два продукта. Пудрата е 2 в едно, с фдт.
И се ползва като фдт като четката се намокря леко и след това се нанася като обикновена пудра. Толкова съм доволна, че откакто я имам почти ни слагам фдт. Страхотно покритие и супер деликатно. Порзвам и като пудра и като фдт. 
И русалките на есенс са чудни. Придават перфектен лек блясък, много нежен, много ги харесах. И двете неща за съжаление детето ги счупи,защото изпусна несесера ми с гримове. А ги имам от скоро. Ще ги купувам отново и отново. Реших да споделя. Чудесни са наистина. 17 лв е пудрата,а русалките към 8 или нещо такова по спомени.

# 50
  • Мнения: 5 096
Русалката и още куп неща, да не кажа всичко, ги спират от асортимента им.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 08:24 от bubanka

# 51
  • Мнения: 18 558
Жалко. Ще търся друго тогава.

# 52
  • Мнения: 1 024
Мис, с каква кожа си? Да се ориентирам как би ми понесра пудрата.

# 53
  • Мнения: 1 091
Някой пробвал ли е ББ крема на Флормар?
Отзиви?
Ползвам само ББ и СС кремове.
Фон дьо тен не съм ползвала от години.
В момента ползвам СС крема на Биотен ,който е наистина с много добра покривност ,но ми се иска да пробвам и други марки.
Гледам ,че има ББ крем и на Golden Rose ,продуктите им също не са лоши ....за него не съм чувала отзиви.

# 54
  • Мнения: 18 558
Мис, с каква кожа си? Да се ориентирам как би ми понесра пудрата.

Нормална към смесена, доста чувствителна и сколнна към акне.

# 55
  • Мнения: 1 024
Точно като моята. Аз си имам и бонус - бръчици. Grinning
Мислиш ли, че ще ги подчертава?

# 56
  • Мнения: 1 349
Нещо не им вярвам със спирането на асортимента. Ще сменят опаковките сигурно. Така беше с големия бронзър, мозайката, матовите червила в гилзи и куп други.
Интетесното е че в сайта на BG не излиза да спират нищо, само на international излизат доста продукти.

# 57
  • Мнения: 5 096
Нещо не им вярвам със спирането на асортимента. Ще сменят опаковките сигурно. Така беше с големия бронзър, мозайката, матовите червила в гилзи и куп други.
Интетесното е че в сайта на BG не излиза да спират нищо, само на international излизат доста продукти.

Ще разчитат на нас да си продадат и последните бройки  Laughing Laughing, между другото ще си взема големия бронзър в светлия цвят, имам тъмния и много ми харесва, но за зимата ми идва тъмен.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз искам да похваля пронзанта на Seventeen,разкошен е, моят е номер 1, макар, че не от най-бюджетните 20 и няколко лева беше, но пък е доста голямо количество.

# 59
  • Мнения: 168
https://goo.gl/images/NnbmVw
Аз пък съм много доволна от този скраб. За ежедневна употреба е и кожата след него е все едно съм си сложила и крем. Той реално се води крем-скраб 😍

Общи условия

Активация на акаунт