Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 467
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 569
За мен пък базата на Essence e много добра база. Издържат ми сенките с нея. Не ми е мазен клепача, сигурно и това е от значение.


От огромно значение е, да. Ако не ти е мазен клепачът, каквото и да сложиш, ще стои.

# 721
  • Мнения: 2 692
Аз много харесвам базата за сенки HD NYX. Трябва да се внимава с количеството, което се слага, но след няколко опита се свиква.

# 722
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз съм доволна от сенките на Makeup Revolution. Имам 2 палитри от тези https://www.notino.bg/makeup-revolution/iconic-2-palitra-ot-senki-za-ochi/ Издържат цял ден без проблем.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
За мен пък базата на Essence e много добра база. Издържат ми сенките с нея. Не ми е мазен клепача, сигурно и това е от значение.


От огромно значение е, да. Ако не ти е мазен клепачът, каквото и да сложиш, ще стои.

Издръжливостта е много важна, но не е единствения критерий. Сухите бази така залепват на клепача, че ако по време на нанасянето на сенките, се наложи да коригираш - не може. Поне моят опит е такъв. С базата на Essence няма такъв проблем, течна е, позволява корекции при поставянето на сенките и разбира се, дава издръжливост и на сенките, и на моливите за очи. Изобщо е отлична база, аз си я взех след доста прочетени положителни мнения и не съжалявам.   

# 724
  • Мнения: 225
Доволна съм от сухия шампоан на Шварцкоф - Fresh it up, придава страхотен обем, май не беше скъп.

# 725
  • Мнения: 5 101

[/quote]

Издръжливостта е много важна, но не е единствения критерий. Сухите бази така залепват на клепача, че ако по време на нанасянето на сенките, се наложи да коригираш - не може. Поне моят опит е такъв. С базата на Essence няма такъв проблем, течна е, позволява корекции при поставянето на сенките и разбира се, дава издръжливост и на сенките, и на моливите за очи. Изобщо е отлична база, аз си я взех след доста прочетени положителни мнения и не съжалявам.   

[/quote]

аз съм на същото мнение бях си взела за първи път база за сенки точно на арт деко, ами толкова трудно я нанасях, да не говорим, че ако си във възраст не първа младост така ти се свива сърцето докато се опитваш да я разнесеш, то дърпане то чудо и накрая окото става като стафида. С на есенс се родих аз също я харесвам.

# 726
  • Мнения: 7 569
Момичета, като хвалите дадена база или сенки, уточнявайте с какъв клепач сте (мазен, нормален, суха кожа, зряла кожа), за да може човек да се ориентира правилно в препоръките ви. За да не стане така момичето да вземе примерно базата на Есенс или сенките на Революшън и за нея да не вършат работа, защото са й ги препоръчали хора, които нямат същия проблем, съответно за тях работи поради спецификите на кожата им.

# 727
  • София
  • Мнения: 28 595
Момичета, като хвалите дадена база или сенки, уточнявайте с какъв клепач сте (мазен, нормален, суха кожа, зряла кожа), за да може човек да се ориентира правилно в препоръките ви. За да не стане така момичето да вземе примерно базата на Есенс или сенките на Революшън и за нея да не вършат работа, защото са й ги препоръчали хора, които нямат същия проблем, съответно за тях работи поради спецификите на кожата им.
Много полезно уточнение.

# 728
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Веднага уточнявам, понеже Есмералда е дала пример с похвалените от мен сенки Simple Smile  На 40 г. съм, кожата ми се омазнява лесно, имам и разширени пори. Не ползвам база за сенки, просто слагам фон дьо тен и пудра на цялото лице, вкл. клепачите.
Преди около 2 месеца, повлияна от хвалбите за продуктите Ревюел тук, си купих този крем https://revuele.eu/produkti/grija-lice/revuele-hydralift-hyaluro … shten-krem-fluid/ Бях подозрителна заради ниската цена и съдържанието на течен парафин, но го ползвам. И, не си внушавам, лицето ми изглежда доста добре - преди значително по-често ми излизаха пъпки, порите като че ли са по-малко забележими, усещам кожата си по-гладка и мека, омазняването намаля.
Вероятно и това, че почти не ям шоколад напоследък има значение, но мога да кажа, че ще пробвам и други продукти на марката Simple Smile

# 729
  • Мнения: 5 101
Аз пробвах базата на арт деко, когато бях на 32 години, клепача ми е мазен, паднал и както казах, едвам я разнасях имах чувството, че ще си разтегна кожата още повече и ще увисне още повече, а както се знае в тази област околоочната не е добре механичното опъване.

# 730
  • Мнения: 4 408
Аз си купих база за сенки на Катрис..ами, според мен с нея издържат по-малко, отколкото без нея. Изобщо не ми хареса.
От сенките на Ейвън не харесвам никои. Но обичам моливът СуперШок, сега Ейвън Марк. Наситено, трайно черно.

Паднали клепачи. Омазняват се, но не свръх много.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 279
Цитат
серум против пърхот, сухота и сърбеж на Роза Импекс
...може ли снимка на този серум?Благодаря:)

# 732
# 733
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета от известно време ползвам дезодорант на Нивеа без алуминий, но когато го ползвам няколко дни под ред и започва да ми дразни от него,щипе, опъва, пари, като алергична реакция
 Случвало ли се е на някой друг?

# 734
  • Мнения: 970
Момичета от известно време ползвам дезодорант на Нивеа без алуминий, но когато го ползвам няколко дни под ред и започва да ми дразни от него,щипе, опъва, пари, като алергична реакция
 Случвало ли се е на някой друг?

Аз съм от около месец с него и нямам подобни оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт