Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 677
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Аз лично съм много доволна от коректора на козметичната марка “Catrice” . Продава се във веригите “Лили”. Качеството му се мери с това на известните и професионални марки, които се продават в Sephora. Цената му е около 6-7лв, но върши чудеса при прикриването на тъмни кръгове.

# 76
  • Мнения: 1 091
Аз лично съм много доволна от коректора на козметичната марка “Catrice” . Продава се във веригите “Лили”. Качеството му се мери с това на известните и професионални марки, които се продават в Sephora. Цената му е около 6-7лв, но върши чудеса при прикриването на тъмни кръгове.
Преди мъничко и аз го похвалих.
Много добре прикрива и зачервяванията.
Издържа през целия ден.
Има само един минус и той е ,че леко изсушава.
Зоната около очите трябва да се хидратира добре.
Определено ще купя отново! 😍

# 77
  • Мнения: 18 588
Искам да похваля един турски балсам за коса-червен Елидор, взех го от Одрин, но може да се намери по олкс и на други места ако се разровите. Страхотен, бюджетен балсам, неотстъпващ на професионлните, косата е мека, лъскава и хидратирана. И с блясък. И още нещо да добавя, че тези дни съм се разписала-много ми харесват всички душ гелове на Фа, открай време си вземам-сега последно взех с Мед, Йогурт и Ванилия, божествен аромат, който се задържа и след къпане и добре си кореспондира и с парфюма ми, в който също има ванилия. Който харесва ванилия да опита задължително.

# 78
  • Мнения: 36 127

върху лицето ми е нещо-като-нищо
не ми е навредил, но и никаква полза от него не виждам
за 4 лв. толкова, но ще си го измажа, може пък и да си променя мнението Grinning

# 79
  • Мнения: X
Аз ги намерих тези Елидор,но знаете ли кой за какво е,гледам има и спрейове?

# 80
  • Перник
  • Мнения: 4 869

върху лицето ми е нещо-като-нищо
не ми е навредил, но и никаква полза от него не виждам
за 4 лв. толкова, но ще си го измажа, може пък и да си променя мнението Grinning

Не хидратира ли поне?
И аз го гледах този, но реших първо да пробвам по-евтиния Simple Smile https://revuele.eu/produkti/grija-lice/revuele-hydralift-hyaluro … shten-krem-fluid/ Крем като крем, бръчките ми си стоят, но поне не омазнява.

# 81
  • Мнения: 36 127
самостоятелно нанесен ми опъва, под друг крем е ок

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
Аз лично съм много доволна от коректора на козметичната марка “Catrice” . Продава се във веригите “Лили”. Качеството му се мери с това на известните и професионални марки, които се продават в Sephora. Цената му е около 6-7лв, но върши чудеса при прикриването на тъмни кръгове.

Кой коректор на Катрис?

# 83
  • Мнения: 1 091
В помента е на 3лв. и нещо.
На промоция е в Лили до края на този месец.
Аз ползвам този:

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
В помента е на 3лв. и нещо.
На промоция е в Лили до края на този месец.
Аз ползвам този:


Благодаря за отговора, този коректор го имам и аз отскоро, попитах, защото помислих, че може да имаш предвид другия коректор на Катрис. Този HD на Катрис наистина много добре изравнява, прикрива тъмни кръгове, слива се чудесно с бб и сс кремовете ми (не ползвам фдт), но наистина изсушава околоочния контур, както е написала и Мавина. Дори и с околоочен крем под него, пак изсушава. Сигурно ще го оставя за лятото да видя тогава как ще е. Но пък много ми харесва новия коректор на Макс фактор Radiant Lift. Чуден е!



Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 22:12 от marzeliva

# 85
  • Мнения: 1 091
marzeliva ,можеш ли да покажеш коректора на Макс фактор City Radiance?
На каква цена е?
Покривен ли е и прикрива ли зачервяванията!
И аз като теб ползвам само ББ или сс кремове.
Днес бях със сс крема на Биотен ,който много харесвам.
Много добре прикрива зачервяванията по кожата ми ,изравнява тена и матира перфектно.
С повечето ББ или СС кремове лъсвам веднага.
СС крема Биотен ,съчетан със коректора на Катрис ,не е много за предпочитане ,защото и двата продукта матират кожата и дори с добра хидратация ,пак коректора изсушава доста.
Така че и аз ще си го заделя настрани за лятото и може да си взема коректора на Макс фактор City Radiance.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
marzeliva ,можеш ли да покажеш коректора на Макс фактор City Radiance?
На каква цена е?
Покривен ли е и прикрива ли зачервяванията!
И аз като теб ползвам само ББ или сс кремове.
Днес бях със сс крема на Биотен ,който много харесвам.
Много добре прикрива зачервяванията по кожата ми ,изравнява тена и матира перфектно.
С повечето ББ или СС кремове лъсвам веднага.
СС крема Биотен ,съчетан със коректора на Катрис ,не е много за предпочитане ,защото и двата продукта матират кожата и дори с добра хидратация ,пак коректора изсушава доста.
Така че и аз ще си го заделя настрани за лятото и може да си взема коректора на Макс фактор City Radiance.

Името на коректора на Макс Фактор е Radiant Lift, извинявам се, че съм объркала с името на един коректор на Буржоа. Коригирам си горния пост, за да не се обърка някой. Ето го Макс Факторския:

Моят цвят е 02 light. Изобщо не изсушава, поприкрива тъмни кръгове и освежава. Редовната му цена е около 13-14 лв. мисля, не съм сигурна. Когато аз го взех, беше намален на 10 лв.,а аз го купих по време на черния петък в дм и ми излезе още по-изгодно.
Моята кожа е нормална към суха, през зимата - суха и не търся матиране. Ползвам вв крема на Гарние във вариант класик, той не матира, а заглажда и озарява. Друго, което ползвам и много харесвам е Nivea cellular perfect skin illumination, той е много приятен пигментиран крем с пигменти, адартиращи се към кожата. За суха кожа е отличен, има озаряващ ефект, като кожата става и хидратирана и подхранена. Сега е намален в Лили на около 17 лв.

Преди това ползвах сс крема на Буржоа, много хубав, но сега през зимата не ми е достатъчен. Но за пролетта, лятото и есента ми е идеален.

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 08:05 от marzeliva

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
самостоятелно нанесен ми опъва, под друг крем е ок
Това не е ли серум?
Имах го преди време, някой беше писал във форума за него и го взех от любопитство, все пак е почти за без пари, не е кой знае какво, но ми харесваше да го ползвам, кожата ми е мазна и лятото сутрин понякога слагах само него, така че не е лош, изхабих си го.

За нещата на Cien мога да похваля естествено тампоните за грим, кърпичките в кутия, пробвала съм и мокрите кърпи са премахване на грим, но са малко по-сухи от колкото ми се иска, аз по принцип не харесвам този метод. Измивния гел и ексфолианта са ми сред любимите, преди няколко години ги ползвах постоянно, сега от време на време, за нормална до мазна кожа са супер. Скоро си взех балсам за устни, който не е лош, но з амного сухи или напукани устни няма да свърши работа. Преди години ползвах балсамите за коса и бях много доволна, но моята коса не е боядисвана или третирана. Околоочният крем с Q10 е доста добър, по-гъст и богат. Иначе има доста неща които са пускали сезонно и са ми станали любими. Слънцезащитата също е доста добра.

# 88
  • Мнения: 15 427
A, дa и aз имaм измивния гел и две от бaлсaмчетaтa им. И двaтa продуктa зa мен сa стaндaртни, нито лоши, нито кой знaе колко добри. Вършaт си рaботaтa.

# 89
  • Мнения: 541

Момичета,това олио има ли го все още в ДМ,една дама го беше публикувала,че е за белези и стрии,но аз не съм го виждала,или поне не съм знаела къде да гледам....

Общи условия

Активация на акаунт