"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 41

  • 45 092
  • 751
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 538
lorencheto на мен всъщност трябва да ми дойде след 6-7 дни, но някак си имам надежда, че няма да ми дойде. Днес бях на гинеколог, но така се случи, че само разискахме резултата от цитонамазката (отново ПАП 2) и не ме прегледа. Аз бях писала, че доста ме болят гърдите от няколко дни и от вчера имам някакъв странен дискомфорт като пишкам, но предполагам, че няма връзка.
 Надявам се да се получи този месец при нас и стискам палци и на теб и другите момичета, които си мечтаят за здраво, пухкаво бебе.

# 556
  • Мнения: 532
Възможно е. Имплантирането обикновено е мржду 8-10 дни след оплождането. Зацапването може да е в следствие на вчерашно имплантиране, щом е ръждиво. Докато се придвижат тези капчици може да минат ден-два. И аз си обяднявам, че колкото по кафеникаво, толкова по-престояла е кръвта 🙄 Дано не греша с информацията.
Успех, дано това да е причината! Да се похвалиш скоро ❤

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 19:10 от Joanaa

# 557
  • Мнения: 919
Момичета, мислите ли че е възможна бременност- последния ми цикъл беше на 23ти януари, малко е нередовен защото кърмя , но да кажем че е 28 дни.
Проявихме активност с мъжа ми около предполагаемата Ову, и от няколко дни ми бълбука корема и много ми се спи- все симптоми от миналата бременност. Днес не се стърпях направих тест но беше отрицателен, дали все пак няма шанс?

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
При последна менструация на 23-ти януари и 28-дневен цикъл е още рано за тест. Изчакай още няколко дни и го повтори.

# 559
  • Мнения: 919
Козирогче,
Мерси за съвета, уж съм сигурна че има нещо, обаче може и да си внушавам Sad

# 560
  • Мнения: 5 468
Рано е за подобни симптоми, така че тях си ги внушаваш. Което, разбира се, не означава, че не си бременна.

# 561
  • Мнения: 919
Happy mommy,
Имала съм до сега две бременности и двата пъти успях да позная доста по рано, че нещо се случва, най вече по симптомите като силно ПМС много преди цикъл.  Обаче този отрицателен тест ме разколеба, най вероятно наистина си въобразявям Sad трябва да си правя рентгенова снимка затова беше зора, е и плюс нетърпение от моя страна  Simple Smile от една година правим опити и все не се получава...

# 562
  • Мнения: 417
Здравейте,
Дано не съм сбъркала раздела и да не се дублирам с друга тема, но не успях да намеря това, което търся.
Миналият петък мъжът ми свърши в мен, трябваше да ми дойде в неделя. Според моите изчисления не би трябвало да съм била в овулация точно тогава, но.. цикълът така и на ми дойде в неделя или някой от предните дни.
Днес реших да направя тест за бременност (направих си стандартен SureCheck) и резултатът бяха две ярки черти, т.е.положителен.
Малко съм объркана, понеже зная, че грешен положителен (почти) не се случва, но от друга страна знам и че в такава ранна “бременност” се отчита трудно, все пак става въпрос за 7 дни само...
Някой ако има опит, ще съм благодарна да споделите Simple Smile

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Вероятно си забременяла по-рано през месеца. Много е съмнително да забременееш три дни преди датата на менструацията и една седмица по-късно да имаш ярка черта.

# 564
  • Мнения: 417
По-скоро си мислех дали е възможно тестът да показва грешен резултат.
Изкарах 2 грипа последния месец и въобще не ми беше до секс. Както се казва, това си ми беше “сефтето” от месец насам 😂
Вероятно си забременяла по-рано през месеца. Много е съмнително да забременееш три дни преди датата на менструацията и една седмица по-късно да имаш ярка черта.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Положителен тест няма как да греши.

# 566
  • Мнения: 295
Привет, моля за вашето мнение. Овулация на 04.02- проследена с базалната температура само. Кръвен тест на 14.02 - 5.91. Тест от 15.02- 22.44 Как ви звучи? Знам, че е рано и не трябваше да избързвам с тестовете. Но вече толкова много време опитваме....

# 567
  • Мнения: 1 295
IkmEe - ами напълно възможно да си хванала много ранна бременност. Почакай до закъснение за да мине някакво време и тествай пак. Simple Smile

# 568
  • Мнения: 5 468
Привет, моля за вашето мнение. Овулация на 04.02- проследена с базалната температура само. Кръвен тест на 14.02 - 5.91. Тест от 15.02- 22.44 Как ви звучи? Знам, че е рано и не трябваше да избързвам с тестовете. Но вече толкова много време опитваме....

Ами как да ни звучи, бременна си. Хванала си бременността в най-ранния възможен момент. Изчакай 10-15 дни закъснение и на преглед.
Здравейте,
Дано не съм сбъркала раздела и да не се дублирам с друга тема, но не успях да намеря това, което търся.
Миналият петък мъжът ми свърши в мен, трябваше да ми дойде в неделя. Според моите изчисления не би трябвало да съм била в овулация точно тогава, но.. цикълът така и на ми дойде в неделя или някой от предните дни.
Днес реших да направя тест за бременност (направих си стандартен SureCheck) и резултатът бяха две ярки черти, т.е.положителен.
Малко съм объркана, понеже зная, че грешен положителен (почти) не се случва, но от друга страна знам и че в такава ранна “бременност” се отчита трудно, все пак става въпрос за 7 дни само...
Някой ако има опит, ще съм благодарна да споделите Simple Smile

Категорично не си забременяла в петък, а по-рано. Няма как да си в овулация 2 дни преди датата на менструацията, нито е възможно уринния тест да отчете 7 дни след това(и то с ярка черта). ЧХГ се покачва след имплантирането на оплодената яйцеклетка в матката, което обикновено е 8-10 дни след О. Дори и да има ранна имплантация, тя няма как да е по-рано от 6тия ден след О, следователно на 7мия ден все още няма как да има такова количество ЧХГ, което да бъде отчетено от уринен тест. Конкретно Шуърчек отчита 25 единици ЧХГ, а ако чертата е ярка, то ЧХГ е поне 100-200-300(ако не и повече).

# 569
  • Мнения: 538
Момичета, пак съм аз... След няколкото капки онзи ден на ръждиво-кафяво течение, които отдадох на евентуална имплантация вчера имах няколко капки ярко червена кръв последвана от няколко кафеникави капчици. Днес сутринта пак няколко кафяви капки. Никога не ми е идвал цикъла така, а реално тест за бременност още не съм правила, за да знам дали има връзка.
При вас случва ли се след като сте започнали да правите опити за бебе да ви се промени цикъла по някакъв начин? Или в началото на бременността ви имало ли е подобно течение?

Общи условия

Активация на акаунт