Слушате ли МАМА?

  • 5 805
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Никой не слушам...и мъжО даже  Mr. Green Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 5 103
Никой не слуша

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Понякога слушам, понякога- не......кога,  като ми изнася....... Grinning

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никой не слушам...и мъжО даже  Mr. Green Crossing Arms

и аз тъй. Но се оказа, че и моя мъж не ме слуша мен  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 001
Не, не слуша нито майка си, нито моята майка, за което съм му благодарна.
Всеки си взема решение сам за себе си.

Въпроса ми повече е Ти дали "слушкаш"!

# 20
  • Мнения: 9 990
О, да, много мои приятелки :слушат" мама. Та това не е запазена част само за мъжката половина.Даже съм присъствала на спор, който започна с такава реплика-"мама каза..."Прозвуча ми ужасно и вътрешно ликувах, че тази част от моят Живот е малко по-различна.Но пък понякога ми липсва типично женска гледна точка, а и от висотата на годините и опита някой да ти помогне в някое решение.Всичко много зависи от отношенията в родата-при някои се получава, при други-не.Възхищавам се на тези, които го умеят/ това да слушат мама, но по малко по различен начин-мама да бъде опора и пътеводител, а не на всяка манджа мерудия/

# 21
  • Мнения: 4 806
Аха, това беше важно акцентиращо уточнение.
Сега да си кажа аз още веднъж. Вероятно съм карала много късен пубертет, та даже не само, че не слушах майка си, ами донакъде ми харесваше да си отстоявам моето си пред нея.
Последните дни на раждането изкарах само с нея. Първите дни след - отново. Е, това събитие много промени нашите взаимоотношения, защото появата на свое детенце те кара в по - висока степен да осъзнаеш, какво е преживяла твоята майка за теб. И така, сега тя гледа дъщеря ни. И забелязвам, че във възпитанието има неща, които има да науча от нея. Не че не се караме, не че не правя забележки за какво ли не. Обаче я наблюдавам и нещата, които оценя, че са добри ги възприемам. Разликата е в готовността ми да го правя. Но това е по отношение на малката. Иначе, в семейните ни неща - не, по никакъв начин не я слушам, даже мога да кажа, че не я чувам.

# 22
  • Мнения: 4 621
Слушам МЕНЕ си само ..  Peace
Абсолютно newsm10

# 23
  • Мнения: 1 860
 Слушам, обикновено с голям интерес, но си гледам детето така както аз преценявам. Ако открия истина в "чутото" го прилагам на практика, ако не, кимам с разбиране и толкова. Peace

# 24
  • Мнения: 2 609
Слушаме се двамата Mr. Green Heart Eyes, майките ни не ни се месят. Peace

# 25
  • Мнения: 62
О-о-о, слушам и двете МАМИ с голяяяям интерес  Grinning и после правя каквото си искам  fiuuuuuu

# 26
  • Мнения: 22 938
Моята мама е достатъчно тактична, за да не се меси в нашите неща, ако има да каже нещо, го дава под формата на предложение, което ние с мъжа ми да обсъдим, но никога като директен съвет  Naughty
PeaceРядко родителите ми се месят в живота ми/ни....

# 27
  • Мнения: 8 917
ИЗСЛУШВАМ всички, които дават съвети на драго сърце и след това вземам МОЕТО решение Peace

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не само слушам съвети, но и искам, винаги ми е необходимо дистанцирано мнение! така по-лесно виждам дали моето струва! моята мама- не аз я слушам , а тя мене, животът го е показл, 4е мъдрост не ми липсва от дребни години изатова и се оби4аме.

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
ИЗСЛУШВАМ всички, които дават съвети на драго сърце и след това вземам МОЕТО решение Peace

И аз се старя да е така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт