Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 867
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 353
Скарах й се, повиках й преди няколко седмици. Изпишка се върху леглото след баня. Разбра ме, че й се сърдя и се разплака. Започна да търси баща си с поглед за подкрепа. Аз пък се почувствах зле.
За море още не съм мислила, макар че за курортите подходящи за малки деца сега се правят резервации. Ала за басейн с топла минерална вода си мечтая и се надявам през март до ни си случи за няколко дни.

# 226
  • Мнения: X
Витамин Д му сипвам директно в устата. Той вече си знае и сам си отваря човчето като види флакончето.
Не съм му се карала досега. Понякога си говоря с по-висок тон, но то е на шега и той си знае. Но виж, ако друг заговори високо, или се развика, веднага се насълзява.
Почивката ми ще е май месец, 2 седмици в Истанбул. Чакам си ги като наследство Simple Smile
Надявам се към септември да има и море в България, но най-вероятно ще сме си само двамата.

# 227
  • Мнения: 1 418
Карането ми се изразява в това да й кажа името викайки, за да прекъсна някоя плеяда от недоволни писъци😊Иначе не й се карам , само 2 пъти съм викала по нея единия път тръгна да пипа контакт, другия беше отворила чекмедже, което  е съм затапила след като предния ден си прещипа пръстите.И двата пъти се разплака😉С баща й нещо коментирахме по-ра
зпалено новините , реши че се караме и пак тръгна да плаче, парирахме я с плезене .Понякога, като тръгне да мушка нещо в уста и я погледна строго, веднага вдява и заплаква без дума да съм казала..абе всичко разбират тия мъници.

# 228
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Витамин Д сме на три капки още и ми е трудно в устата директно да давам,затова с лъжичка действаме.
За почивката още не сме мислили,но на море вече ще отидем,понеже миналата година пропуснахме.

# 229
  • София, България
  • Мнения: 456
Да кажа и аз за спането. Нашето дете също вече се опитва да мине на един дневен сън, следобед,към 2 часа като продължителност. Миналата седмица му се получи,тази пак се върна на някакви странни сутрешнин дрямки (по,цитирам времетраенето от днес,засичам го по един апп,18 минути и 32 секунди) и следобеден сън от по час ,час и половина. Странно е,че следобед все се буди час след като заспи и ако дотърча навреме да го сложа да легне пак,заспива за още време. Иначе нощем спи от 21ч до 7 сутринта,но поне на 2-3 се размърдва за вода/биба (която се опитваме да го отучим,но без нея нощем няма шанс да заспи).
За море тази година да,мислим,че и не само - канени сме на сватба в Щатите,че и на втора в Италия. Родителите ми имат голямо желание да гледат детето,сега,като е по-голям,направо няма да се колебая,даваме им го и бягаме Wink Знам,че ще ми е мъчно за него още на втория ден,но и тези пътувания ще ми се отразят добре,на мен и баща му,че напоследък трудно намираме време за нас двамата (с бебе е нормално,но все пак).
В този смисъл,как е при вас? Ние много си помагаме един на друг с детето,гледаме го почти наравно, но покрай грижите за него не ни остава време за нищо друго (освен за тренировки и то по отделно). И започвам да се чудя ние ли сме неорганизирани или си е така с малко бебе?

# 230
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
За такива дълги пътувания и аз бих оставила детето на баба и дядо. Ние нямаме помощ от родители, аз да се прибера в БГ трябва да пътувам 24 часа и да сменя 4 самолета. Само като се сетя да съм с малкия и ми се отщява да тръгна. Сега март-април като стане есен при нас ще отидем на почивка със самолет , но пътя е само 3 часа и ще се справим. Много ми се иска да отидем и само някъде с мъжа ми, но няма как поне за сега. То на вечеря не можем да излезем, камо ли почивка 😆

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 03:21 от gordi

# 231
  • Мнения: 16 872
Давам по 3 капки вигантол с капкомер.

# 232
  • Мнения: 1 406
При нас почти се затвориха фонтанелите. Аз вече едвам ги напипваме. ЛЛ обаче ги проверява. Давам по една капка на чаве. Толкова го обичат, че като ме видят с шишенцето и отварят човечета като лястовичета. Понякога забравям, но на другия ден давам две капки.

# 233
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Включвам се да споделя, вече на 99.9% малкия е с алергия към бкм. От вчера му давам ам не АДЦ формула, и днес вечерта при къпане имаше обрив Същия както този който предхождаше кръвта в памперса.
На своя глава реших да започна захранване отново, като първо сменя адц с нормално АМ. Колкото съжалявам, толкова и донякъде се радвам ( не откривам по-точна дума) че поне има яснота от реакцията на малкия.

# 234
  • София
  • Мнения: 2 666
Включвам се да споделя, вече на 99.9% малкия е с алергия към бкм. От вчера му давам ам не АДЦ формула, и днес вечерта при къпане имаше обрив Същия както този който предхождаше кръвта в памперса.
На своя глава реших да започна захранване отново, като първо сменя адц с нормално АМ. Колкото съжалявам, толкова и донякъде се радвам ( не откривам по-точна дума) че поне има яснота от реакцията на малкия.

Добре де не ходихте ли при Димитров в Токуда или се обърквам?

# 235
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Не бъркаш, ходихме. Тестове за алергии не показаха алергия към нито един алерген. Абкм беше логично обяснение, но не потвърди нито един лекар че тя е довела до състоянието. Просто казваха че най вероятно е това.

# 236
  • Мнения: 3 999
Бкм - белтък на кр.мляко ли значи 🤔

# 237
  • София
  • Мнения: 2 666
Не бъркаш, ходихме. Тестове за алергии не показаха алергия към нито един алерген. Абкм беше логично обяснение, но не потвърди нито един лекар че тя е довела до състоянието. Просто казваха че най вероятно е това.

Влез в групата на деца с АБКМ във фейсбук, има много полезна информация.  Само кръвен тест и пач тест сигурно са му направили предполагам.

Горе главата Simple Smile, тази алергия се израства, ако е това причината.

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Бързи, бавно и кръвни изследвания му правиха. Описвам ги, тъй като не съм сигурна на кое точно се казва пач тест ( май на бавните). На трите вида тестове не даде реакция към нищо. Ще видя тази Фейсбук група от на ММ профила, че аз нямам. Благодаря за идеята!
Kokos-ka, да точно това е .

# 239
  • София, България
  • Мнения: 456
Skk007, съжалявам,че пак се е проявила алергията,но както ти самата казваш,всяко зло за добро. Сега поне знаете какво е и ще можете да се справите адекватно. Всичко ще се нареди, алергиите се израстват при адекватни мерки,които съм сигурна,че ще предприемете!

Общи условия

Активация на акаунт