Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 726
  • 753
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 998
Ние утре ще правим прощъпулник, заедно с тържеството за рождения ден ♥
Сутринта ще направя погачата, ще събера предметите. Ще постеля бели покривки, а нея ще я увия в стреч фолио, и така.
Ще сме на ресторант, около 10-15 човека- семействата и няколко по-близки приятели 😊
Весел празник и да споделиш как е минало 🤗

# 61
  • София, България
  • Мнения: 456
Ние утре ще правим прощъпулник, заедно с тържеството за рождения ден ♥
Сутринта ще направя погачата, ще събера предметите. Ще постеля бели покривки, а нея ще я увия в стреч фолио, и така.
Ще сме на ресторант, около 10-15 човека- семействата и няколко по-близки приятели 😊
И ние имаме същия план за началото на Февруари,само че в детски център. РД + прощъпулник,пак така семейството и близки приятели. Весел празник утре!

# 62
  • Мнения: 754
Narcissus, снимката е страхотна!
Аз мисля да записвам малкия другата седмица и бих била благодарна ако разкажеш как протичат заниманията?

При нас сесията е 30мин.през които пеят песнички,насърчават ги да гребът със ръце и ритат с крака,да скачат от стената и после ги потапяме под водата,да лежат по гръб.Общо взето е това.Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 418
Narcissus, снимката е страхотна!
Аз мисля да записвам малкия другата седмица и бих била благодарна ако разкажеш как протичат заниманията?

При нас сесията е 30мин.през които пеят песнички,насърчават ги да гребът със ръце и ритат с крака,да скачат от стената и после ги потапяме под водата,да лежат по гръб.Общо взето е това.Надявам се да съм била полезна Simple Smile
А къде ходите, ако сте от София?
Щом ще правите прощапулници, значи много бебета  са проходили😊Честито!

# 64
# 65
  • Мнения: X
Хвана една макара, наречена за дизайнер Simple Smile Очаквайте следващия Филип Плейн 🤣

# 66
  • Мнения: 754
Narcissus, снимката е страхотна!
Аз мисля да записвам малкия другата седмица и бих била благодарна ако разкажеш как протичат заниманията?

При нас сесията е 30мин.през които пеят песнички,насърчават ги да гребът със ръце и ритат с крака,да скачат от стената и после ги потапяме под водата,да лежат по гръб.Общо взето е това.Надявам се да съм била полезна Simple Smile
А къде ходите, ако сте от София?
Щом ще правите прощапулници, значи много бебета  са проходили😊Честито!

Не сме от София,може би ако потърсиш в google или по препоръка от други мами.

# 67
  • Мнения: 288
Ние сме от София! Ще ходим в комплекс Spark - Бизнес парк!

# 68
  • Мнения: 1 418
Nestava , мерси че сподели Hug

# 69
  • Мнения: 16 871
Нестава,
И аз към Спарк съм се насочила.

# 70
  • Мнения: 3 998
Момичета нещо много сте тихи.
Как показахте на бебето да пие от сламка. Вчера му взех шише със сламка 12+ ,но той не се сеща как става.

# 71
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
Аз все още не показала със сламка,пие от преходното шише на Авент още. Ние сме леко настинали ,но и зъбите пак ни подкарах. Заспива късно ,после пък начесто се буди с плач и така...Вече имаме лек напредък с пълненето...

# 72
  • Мнения: 2 361
Давах му чашата по няколко пъти на ден,в началото не пиеше много и по- скоро дъвчеше сламката,но бързо свикна.Сега даже пие доста вода от известно време  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 587
И аз му взех чаша със сламка,но не разбира какво трябва да се случи с нея.Само дъвчи сламката или я човърка с пръст.

# 74
  • Мнения: 1 418
Ние прескочихме от биберон на обикновена малка чашка.Не я държи сама но си пие от нея 😊Понеже за да й пбясним как става издавахме сърбащ звук сега като иска да пие сочи чашата и го издава или вика мама и сърбане 😊Та пропуснах сламките.

Общи условия

Активация на акаунт