Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 732
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 587
По колко АМ даваш и колко хранения има през деня?
[/quote]
210 мл преди съм+бисквита.През нощта 2х180..рядко яде по веднъж.Иначе през деня има още 3-4 хранения.Яде си стабилно,никога не остава.Според педиатърката трябвало да са вече 4,което ме разби.Нямам идея как ще се маха това нощно ядене,баща му е ял до 2 годишна възраст Cry

# 301
  • Мнения: 248
По колко АМ даваш и колко хранения има през деня?
210 мл преди съм+бисквита.През нощта 2х180..рядко яде по веднъж.Иначе през деня има още 3-4 хранения.Яде си стабилно,никога не остава.Според педиатърката трябвало да са вече 4,което ме разби.Нямам идея как ще се маха това нощно ядене,баща му е ял до 2 годишна възраст Cry
[/quote]
И моя има 3-4 хранения през деня + 1 180мл ам преди заспиване и още 1 или 2 пъти през ноща

# 302
  • Мнения: 587
с момчета ли сте?Нз вече и на това го отдавам,че са момченца и хапват повече..знам ли

# 303
  • Мнения: 416
Моят син яде извън учебниците на ЛЛ и педиатърката от ден първи. Мерките му са съвсем в норма и за това не се съобразявам с техните “норми”.
Храни се общо 5 пъти на ден. Средно изяжда по 200 гр храна на ядене, като последното е АМ 240 мл+ 1 бисквитка.
Питах, защото се чудя дали да не му вдигна грамажа и на останалите хранения. Въпреки че сега изкарва без проблем 4 часови паузи.

# 304
  • Мнения: 248
с момчета ли сте?Нз вече и на това го отдавам,че са момченца и хапват повече..знам ли
Да и аз така мисля,повечето ми приятелки с момичета още от 3/4 месец спят по цяла вечер . Странно ми е,че 1път всеки месец се случва по 1-2 дена да спи цяла вечер без да се буди за мляко и тамън си казвам свърши се вече и на следващия ден пак се буди 😑

# 305
  • Мнения: 587
За почти година се случи 2 пъти да не се събуди да яде

# 306
  • София
  • Мнения: 2 666
Настроила съм се, че нощното хранене ще продължи до към 1.6 год. Голямата беше така, а сега бебка е още по-настойчива.

Както казва ММ: "Нали знаеш, че ще спиш след още 3 години."

# 307
  • Мнения: 16 871
Днес, синът ни става на 1 годинка!

Черпя ви с лакомства за негово здраве.
Simple Smile
Невероятно е колко бързо измина една година.

# 308
  • Мнения: 353
Честит Рожденик, ver4eto_sv! Да е здрав, весел и щастлив бебок и радост да дарява!🍭🎉🍀

# 309
  • София
  • Мнения: 2 666
Днес, синът ни става на 1 годинка!

Черпя ви с лакомства за негово здраве.
Simple Smile
Невероятно е колко бързо измина една година.


Честит да бъде! Много здраве, щастие и да стане батко му желая! Simple Smile

# 310
  • Мнения: 587
Честит празник!Да е много здрав,безгрижен и щастлив Balloon

# 311
  • Мнения: 2 361
Честит празник!Нека малкия юнак да е много здрав и да расте палав,весел и щастлив! Kissing Heart

Синът ми си махна нощното хранене от раз в деня,в който навърши 10 месеца. Но сега увеличих малко количеството,което приема през деня Simple Smile

# 312
  • София
  • Мнения: 2 666
Искам да попитам нещо относно вечерята. Предлагате ли вече на вашите деца? От няколко дни давам супа към 19.30 - 20.00 и си хапва. Нали не е рано? Няма закуска, защото каквото и да предложа сутрин само върти главата и реших да не я надилвам. Така се получава обяд, евентуално следобедна закуска и вечеря.

# 313
  • Мнения: 16 871
М,
Аз не предлагам, защото го кърмя по това време и отнася плувката. Има хапване към 16.30, и после каквото има на масата идва и си проси Simple Smile

# 314
  • Мнения: 416
Честит рожденник! Да расте здрав и щастлив!

Вечеря давам от около месец. Към 19:00-19:30 супа. Яде си я с охота. Дори си я търси ако позакъснея.

Общи условия

Активация на акаунт