Случи ми се нещо странно XIX

  • 81 089
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 997
Техника е, ама...  При нас известно време се включваха играчки - предимно вечер и винаги, когато мъжът ми излезе и останем с детето. Винаги, винаги бях сама. Един път се пусна кола с дистанционно, която беше прибрана зад други играчки. Блъскаше напред-назад, докато не си "проби" път между играчките и в момента, в който си проби и излезе - спря. Карайки напред се светват фаровете, т.е. постоянно премигване на фарове и то вечер си е малко страшничко, до тогава не ме беше шубе от пускането на играчките, ама в този момент се качих на дивана...  Grinning

# 511
  • Мнения: 771
Стига глупости, как ще се смени канала от комшиите!? То някой път ако не насочиш дистанционното към приемника че не хваща а пък какво остава през стените да хвани. То по тази логика ако имате и в другите стаи телевизори някой като смени канала в хола и в спалнята примерно ще се сменя. Дистанционното работи с инфраред който не хваща през стените!!!

# 512
  • Мнения: 70
2000 година почина майка ми. 2001 родих първата си дъщеря на мама на рождения ден, а терминът ми не беше за тази дата.

# 513
  • Мнения: X
Не знам дали това е в категорията странни случки, но напоследък ми се случва докато се унасям да ми се схване цялото тяло и да имам усещането, че сякаш летя. Това всъщност явление се нарича сънна парализа и е доста неприятно като усещания. Също съм усещала, че сякаш някой ме натиска отгоре и аз се опитвам да мръдна, но не мога.

# 514
  • Мнения: 469
И аз да се запиша с нещо странно. Сънувах на два пъти, че сина ми се е удавил. Втория път го сънувам през нощта, а на сутринта тръгваме на път и детето ми казва .... Мамо, аз сънувах, че плувам и не мога да дишам, май се бях удавил... Преобърна ми се всичко!!! Разбира се, че той не знае за моите сънища ...

# 515
  • София
  • Мнения: 12 374
И аз да се запиша с нещо странно. Сънувах на два пъти, че сина ми се е удавил. Втория път го сънувам през нощта, а на сутринта тръгваме на път и детето ми казва .... Мамо, аз сънувах, че плувам и не мога да дишам, май се бях удавил... Преобърна ми се всичко!!! Разбира се, че той не знае за моите сънища ...
Настръхнах! Изпитвам ужас от подобни..съвпадения.

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 26 499
Ужасно съвпадение е това Dizzy Face

# 517
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 462
Стига глупости, как ще се смени канала от комшиите!? То някой път ако не насочиш дистанционното към приемника че не хваща а пък какво остава през стените да хвани. То по тази логика ако имате и в другите стаи телевизори някой като смени канала в хола и в спалнята примерно ще се сменя. Дистанционното работи с инфраред който не хваща през стените!!!
По-нагоре обясних че синът ми манипулира смарт телевизор през смарт телефон посредством изтеглено виртуално дистанционно. Посредством какви вълни става не знам, във всеки случай не са като на обикновено дистанционно с бутони и вълни инфра ред. Факт че се получава Peace Може би трябваше да допълня че и двата телевизора неговият и този на горния етаж са една и съща марка- Самсунг Peace

# 518
  • Мнения: 2 024

И аз да се запиша с нещо странно. Сънувах на два пъти, че сина ми се е удавил. Втория път го сънувам през нощта, а на сутринта тръгваме на път и детето ми казва .... Мамо, аз сънувах, че плувам и не мога да дишам, май се бях удавил... Преобърна ми се всичко!!! Разбира се, че той не знае за моите сънища ...
Настръхнах! Изпитвам ужас от подобни..съвпадения.
Ужасът си е ужас, но по-трезво погледнато аз приемам такива случки за предупреждение , и по тая логика та'я благодарност, че и ми се изпращат...
Предпочитам да игнорирам версията "съвпадение" и да съм нащрек.

# 519
# 520
  • Мнения: 469

И аз да се запиша с нещо странно. Сънувах на два пъти, че сина ми се е удавил. Втория път го сънувам през нощта, а на сутринта тръгваме на път и детето ми казва .... Мамо, аз сънувах, че плувам и не мога да дишам, май се бях удавил... Преобърна ми се всичко!!! Разбира се, че той не знае за моите сънища ...
Настръхнах! Изпитвам ужас от подобни..съвпадения.
Ужасът си е ужас, но по-трезво погледнато аз приемам такива случки за предупреждение , и по тая логика та'я благодарност, че и ми се изпращат...
Предпочитам да игнорирам версията "съвпадение" и да съм нащрек.
Свито ми стои сърцето още след първия сън. А след втория и споделянето на детето веднага след него съм се побъркала от тревога. Не спирам да го мисля. След първия сън се оказа, че детето е силно травмирано в училище. Дълго време мина преди да се възстанови от травмата.
Около него и преди са се случвали странни неща. Никога не е чувал за баща ми (почина одавна). Един ден, беше малък, ме попита дали имам баща. Казах, че нямам, защото ... Тук ме прекъсна и каза, че е починал, но не е искал да умира. Баща ми се е удавил ... И този разговор го водих с детето преди около 3 или 4 години. Оф, сега като го написах чак ме светна мисълта за удавянето .... Ааааааааа, сериозно се ошашках!!!!

# 521
  • Мнения: X
Благословената, апострофираме те, за да предпазим тези, които не те познават все още. Ясно ми е с всеки твой пост накъде биеш....

# 522
  • Мнения: 1 826
Благословена, никой не те мрази, не се величай толкова. Просто постовете ти постоянно са лишени от логична последователност. Почти никога не ти се разбира какво имаш впредвид.
А за плодовете по гробищата няма такива глупости... И чак неземни на вкус не са, просто са истински, не пръскани с боклуци. На село са същите на вкус плодовете 😉 Господ и енергии не ми намесвай, баба ми работеше в църква (не знам как се нарича професията) и съм наясно почти с всички глупости, та не съм и вярваща.

# 523
  • Мнения: 2 024
Скрит текст:

И аз да се запиша с нещо странно. Сънувах на два пъти, че сина ми се е удавил. Втория път го сънувам през нощта, а на сутринта тръгваме на път и детето ми казва .... Мамо, аз сънувах, че плувам и не мога да дишам, май се бях удавил... Преобърна ми се всичко!!! Разбира се, че той не знае за моите сънища ...
Настръхнах! Изпитвам ужас от подобни..съвпадения.
Ужасът си е ужас, но по-трезво погледнато аз приемам такива случки за предупреждение , и по тая логика та'я благодарност, че и ми се изпращат...
Предпочитам да игнорирам версията "съвпадение" и да съм нащрек.
Свито ми стои сърцето още след първия сън. А след втория и споделянето на детето веднага след него съм се побъркала от тревога. Не спирам да го мисля. След първия сън се оказа, че детето е силно травмирано в училище. Дълго време мина преди да се възстанови от травмата.
Около него и преди са се случвали странни неща. Никога не е чувал за баща ми (почина одавна). Един ден, беше малък, ме попита дали имам баща. Казах, че нямам, защото ... Тук ме прекъсна и каза, че е починал, но не е искал да умира. Баща ми се е удавил ... И този разговор го водих с детето преди около 3 или 4 години. Оф, сега като го написах чак ме светна мисълта за удавянето .... Ааааааааа, сериозно се ошашках!!!!

Според мен натрупването на странни случки намесващи и съдбата на баща ти дават предположение за контакт от него към теб/вас, ..., сякаш търси начин да те предупреди, но и да усетиш, че информацията ти я носи точно той.
Бих те посъветвала да не се ограничаваш само до опасностите от водата. Просто бъди по-предвидлива при рисковите ситуации за каквото и да е.

# 524
  • Мнения: 797
Скрит текст:
Не съм намесила Бог, някоя тук каза че е лоша енергията. Както казах явно не си прочела добре, ходя плача, и се успокоявам.

S and M.  Поведението на детето ти е много шокиращо. Но не стряскай.  Ти вярваш ли в прераждане?

Според мен за да говори това дете така има вероятни причини.

Или е преродения твой баща.
Или е дошло с някаква мисия, свързани сте в предишен живот. То почти всички семейства са свързани от преди в живота.

Малките деца може да виждат според много екстрасенси и да общуват с мъртви.

Опитай се да му зададеш въпроси, свързани със вас и баща ти, като само вие двамата сте знаели отговора.

Ако ти отговори правилно, може би е така. Той е прероден, защото много ви е обичал и е дошъл отново.

Другия вариант е много вероятен, да има дарбата да общува с духове, да ги вижда и да не се плаши. Той сам трябва да избере дали да я развива или не. Дали ще получава пари за това или не. На доброто ли ще служи.

Има неща във вселената които на нас не са ни ясни. Тези които мислим за лоши, може и да са добри.

Агитак правилно мисли. Имам въпрос?
Правено ли е погребение на баща ви? Погребано ли е тялото му? Имам съмнения ако не е, чече човека по такъв начин иска неистово да бъде направено и не е спокоен.
Разказвали са ми история за човек който е мразел кучета и котки и ги е тормозел, но го е сънувала сестра му след смъртта му че живее много хубав живот. Казал е ела на тази улица, на еди кой си адрес.
В Австрия. И когато сестра му отива от вратата се подава непознат мъж и кучето се нахвърля върху нея и я ближе. Тя се е шокирала как тоя пес приличал удивително по лице на брат и.

Та от такива истории човек му настръхват косите. Ще го разкажа на един човек който мрази кучетата.

Никой от нас тука не е велик. Велики са например учените с Нобелови награди с огромни отличия, които са измислили технологии, подобряващи живота ни.  И те обаче са били напътствани от нещо по-мъдро и велико.

Общи условия

Активация на акаунт