Случи ми се нещо странно XIX

  • 80 979
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 024
Скрит текст:
Благословената, апострофираме те, за да предпазим тези, които не те познават все още. Ясно ми е с всеки твой пост накъде биеш....

Благословена, никой не те мрази, не се величай толкова. Просто постовете ти постоянно са лишени от логична последователност. Почти никога не ти се разбира какво имаш впредвид.
А за плодовете по гробищата няма такива глупости... И чак неземни на вкус не са, просто са истински, не пръскани с боклуци. На село са същите на вкус плодовете 😉 Господ и енергии не ми намесвай, баба ми работеше в църква (не знам как се нарича професията) и съм наясно почти с всички глупости, та не съм и вярваща.

[/quote]

Момичета, предлагам ви да оставим нападките и да бъдем по-толерантни - форумът е отворен за всякакви гледни точни по дадена тема.
Да не отнемаме работата на модератора.
Hands V

# 526
  • Мнения: 252
Пак идвам със споделяне и въпрос. Докато бях бременна сутрин, когато мъжа ми тръгваше за работа и аз заспивах пак усещашх, че някой се качва на леглото при мен. Просто усещах, че някой натиска леглото и идва до мен. Сънувах много кошмар през цялата ми бременност, но го отдавах на притеснения. Когато детето се роди и беше на месец или два не спеше много вечер. Една сутрин рано към 5:00 мъжа ми отиде да си доспива в другата стая, защото детето отново не спеше. След като детето заспа аз също си легнах, а мъжа ми беше в другата стая. Помня, че този път усетих съвсем точно как някой ляга зад мен и ме прегръща. Като се събудих сърцето ми щеше да изскочи, беше към 6:30 сутринта, а в стаята бяхме само аз и бебето. От тогава просто не мога да остана да спя сама в стаята вечер и не пускам мъжа ми да спи в друга стая. Винаги съм усещала това присъствие, когато спя сама. Знам, че не е просто сън, защото наистина усещам някой до мен, особено след като някой все едно ме прегърна...

# 527
  • Мнения: X


sunsun7, прилича ми на сънната парализа, която се случва и на мен. Предполагам усещаш това "нещо" в полу-сън? Не се притеснявай, няма нищо страшно и никой не може да ти навреди. Трябва да се поразровя за астралните проекции, имаше много интересна научна, обоснована литература по този въпрос.

# 528
  • Мнения: 252
Наистина винаги, когато ми се случва е в полусън, усещането след събуждане е ужасно неприятно, остава един страх и притеснение, че ако заспиш ще се случи пак.

# 529
  • Мнения: 797

Този случай с прегръдка е странен. Може би е дух на някой твой любим човек, починал.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 20:00 от Blagoslovena

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Ооо,имала съм и беше мнооого хубаво Sunglasses Blush Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Няколко пъти ми се е случвало Blush
Но е било без образ или конкретен субект.

# 531
  • Мнения: 797
Да не би да е духче което се е влюбило в теб. Така да се прегръщате?

Всъщност попове и пастори са ми казвали, че хора които изпитват това през ноща е демони които ви насилват.
Има една молитва която пази от такива набези. Към Арх. Михаил.

https://m.bgdnes.bg/Article/4722134

В тази статия пише, че полтъргайсти изнасилват през ноща жени.
И те мислят, че е сън.
Между другото пишеше и за потропващите полтъргайсти. Пак се случва. Особено ако мисля за злото, нещо се моля и се случва.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 20:03 от Blagoslovena

# 532
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Глупости. Много пъти съм сънувала такива сънища, никога не е ставало нищо лошо след това. Обикновено наистина ме заболяват зъбите след това или сънят е следствие на подсъзнателни страхове (пародонтоза примерно).

# 533
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Това е лош сън Disappointed Relieved

# 534
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз винаги като имам проблем с някой зъб сънувам, че са паднали или развалени всичките.

# 535
  • Мнения: 797
На 7 сънувах за пръв път, заболя ме и имаше кръв, на първата ми братовчедка умря баща и. Но си беше болен от рак. Знаеха че така ще стане. От там нататък винаги ми се сбъдват. Но гледам да не им обръщам внимание.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
А според мен далеч по-логичното обяснение е, че зъбът е болял и през нощта и оттам е провокирал съня.

# 537
  • Мнения: 797
Ами скоро ще разберем. Отивай си прави снимка. Мен здравословни проблеми никога не са ми отключвали сънища. И да споделиш резултата.

# 538
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Аз винаги като имам проблем с някой зъб сънувам, че са паднали или развалени всичките.
Това предвещава смърт на близък или роднина

# 539
  • Мнения: X
Преди време сънувах как ми се оголват венците на зъбите и се виждат ясно корените. Разболях се лошо. Знаех, че е на болест, смърт.

Общи условия

Активация на акаунт