Случи ми се нещо странно XIX

  • 79 256
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 721
Наскоро сънувах падане на зъб,предстоеше ми хирургично вадене на такъв, но няколко дни след съня получих жестока алергична реакция  и се наложи ходене в спешен .  Та така де, не е на хубаво както и да го погледнеш.

# 541
  • Мнения: 1 925
Преди две или три години моя близка колежка се самоуби. Най- страшното беше, че от най- позитивния човек, за един месец изпадна в голяма депресия и се случи нак- лошото. Аз се изплаших страшно много от новината и буквално 2 седмици живях много странен живот. Бях нощни смени тогава и след всяка смяна спях най- много по 30мин и това 2 седмици. Почти не дъм спала и само за това мислих и анализирах. Накрая дори се замислях защи живея, какво правя, къде съм. Не издържах и майка ми се свърза с  някаква баба, която поиска само моя тениска, без да пожелае да ме види. Изкарах от шкафа някаква, която не бях носила през този период и бях адски скептично настроена (до такава степен бях изплашена, че и аз чак не виждах смисъл в моят живот). За моя изненада на другия ден, като е връщала тенидката на майка ми й е казала съвсем всичко както си беше- че не мога изобщо да спя и съм адски наплашена. 1 седмица трябваше да си пръскам леглото с някаква вода от нея и да спя с оловото под възглавница. През тази седмица всяка вечер имах кошмари свързани с колежката. Няма да забравя как единият ми сън беше изцяло черно- бял, тя също и беше много, много грозна. С един много грозен нос, точно на Баба Яга приличаше. Ужас. След като мина тази седмица, трябваше да хвърля оловото в течаща вода. Хора, повярвайте ми, в момента, в който хвърлих оловото, сякаш се преродих. Сериозно. Толкова много ми олекна и се почувствах съвсем нов човек и направо целият ми мозък се освободи от всичко. Извинявам се ако историята ми не е много по темата, но чак толкова не бях споделяла за това на някой, но имах нужда да излея всичко това. Благодарна съм на тази баба, буквално ме върна пак към нормален живот.

# 542
  • France
  • Мнения: 12 250
S and M, ако мога да те успокоя - има често повтарящи се сънища, които отговарят на определени психични травми. Ето в предишните постове е даден примерът за зъбите. Обикновено този сън се появява при умора на организма и на здравословни проблеми. Подсъзнанието се опитва да ти каже "хей, погрижи се за себе си". Когато имам проблеми, или съм в ситуация, която излиза от контрол, често сънувам, че съм в кола без кормило. Логично - умът ми преживява насън, това което ме тормози на яве.
Баща ти е умрял давейки се, нормално е да се страхуваш, че най-скъпото ти същество може да изчезне по същият начин. Синът ти може да е сънувал, че се дави, защото е имал хрема, страхува се от контролна или е подучул тази семейна история.
Баща ми е добър плувец и много държеше да ме научи да плувам. "За всеки случай", казваше. И аз се научих, заобичах водата и когато паднах в един ледено студен вир като тинейджър само факта, че не се подадох на паниката ме спаси. Запиши го на плуване и повече той няма да сънува, че се дави. А и ти ще си по-спокойна.

Да ви дам тема на разговор: с мм се познаваме от 17 годишни. На 18 загубихме всякакъв контакт, на 19 сънувах, че се женим и наистина се омъжихме 12 години по-късно. Ха сега де! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 543
  • Мнения: 1 918
S and M, ако мога да те успокоя - има често повтарящи се сънища, които отговарят на определени психични травми. Ето в предишните постове е даден примерът за зъбите. Обикновено този сън се появява при умора на организма и на здравословни проблеми. Подсъзнанието се опитва да ти каже "хей, погрижи се за себе си".
аз много често сънувам, че съм бременна. От години, поне по веднъж на два месеца. Сънищата не са абсолютно идентични, но във всички съм бременна. Поне 20 пъти съм го сънувала и много пъти съм се чудила защо, по едно време се бях стресирала даже.

# 544
  • France
  • Мнения: 12 250
Явно много често мислиш за деца. Почнах да имам такива сънища, когато с мм почнахме да говорим за бебе. По-скоро той да говори, защото мен си ме беше страх. Grinning Страх+желание = на емоции = на сънища. И сега нещата май се повтарят. Grinning

# 545
  • Мнения: 1 918
Ами има логика на този етап, но когато започнаха сънищата бях много, много далеч от тази идея. И всеки път са неприятни сънищата, хем се повтарят и са ми познати. Насън осъзнавам, че познавам съня Joy
Като дежавю - поне веднъж  дневно изпитвам това чувство много силно и всеки път се стряскам. Дежавюто не ме прави любопитна, а ме изнервя и притеснява, сякаш следва нещо лошо, така го усещам.

# 546
  • Мнения: 360
Preslava D

Дали имаш информация за тази баба? Сега като прочетох историята ти, мисля, че се нуждая точно от нещо такова. Негативната енергия толкова дълбоко се е наслоила в мен, че не мога да я преборя този път сама. В един такъв период съм, на апатия и негативни мисли, който не минава, а сякаш се задълбочава и се страхувам, че е бомба със закъснител. Страхувам се да не избие по някакъв начин. Аз също не намирам никакъв смисъл в живота си в момента, а по принцип съм позитивна и винаги намирам доброто, сред лошите ситуации, хващам се за него и се възстановявам бързо. Но, сега сякаш е по - различно... Извинявам се за спама и отклонението от темата. И, за да не съм капо ще ви споделя леко странно съвпадение.

Преди седмица бях в София, по работа и там засякох трима мои съученици, които не съм виждала от сума ти време. Единия наскоро го сънувах, ей така от нищото, нито съм се сещала за него до съня, нито съм мислила за класа си. Не ми се случва за първи път, да се присетя, или да сънувам някой далечен познат, ей така супер случайно и след има - няма седмица, две да го видя някъде Simple Smile

# 547
  • Мнения: 5 267
Ех, като почнете с тези зъби, ама колко сте категорични, че е лошо. Аз този сън с падане на зъби го сънувам откакто се помня. Във всякакви варианти - с кръв, с болка, всичките зъби падат, напипвам с език оголения венец, дупката на мястото на зъба. Никога нищо не се е случвало след тези сънища, ама ни-ко-га. Тъй че спрете да се навивате.

# 548
  • софия
  • Мнения: 773
Preslava D

Дали имаш информация за тази баба? Сега като прочетох историята ти, мисля, че се нуждая точно от нещо такова. Негативната енергия толкова дълбоко се е наслоила в мен, че не мога да я преборя този път сама. В един такъв период съм, на апатия и негативни мисли, който не минава, а сякаш се задълбочава и се страхувам, че е бомба със закъснител. Страхувам се да не избие по някакъв начин. Аз също не намирам никакъв смисъл в живота си в момента, а по принцип съм позитивна и винаги намирам доброто, сред лошите ситуации, хващам се за него и се възстановявам бързо. Но, сега сякаш е по - различно... Извинявам се за спама и отклонението от темата. И, за да не съм капо ще ви споделя леко странно съвпадение.

Преди седмица бях в София, по работа и там засякох трима мои съученици, които не съм виждала от сума ти време. Единия наскоро го сънувах, ей така от нищото, нито съм се сещала за него до съня, нито съм мислила за класа си. Не ми се случва за първи път, да се присетя, или да сънувам някой далечен познат, ей така супер случайно и след има - няма седмица, две да го видя някъде Simple Smile


При мен също го има този "период", но прочетох за метод с катинар, един вид да си "отключиш" късмета-спи се три дни подред с него и после се изхвърля на течаща вода.
Чудя се дали да го пробвам, някоя от Вас дали е чувала подобен ритуал?

# 549
  • Мнения: X
В живота на всеки човек има пикове и спадове, това е нормалния ход на нещата. Трудностите идват, за да ни направят по-осъзнати и изкарат извън рамките на познатото. Има една приказка, че не знаеш от какъв лош късмет те е предпазил лошия ти късмет. Приемайте го като нещо временно, което ще мине. Относно ритуалите, не знам, това са фини енергии и е много важна настройката, мислите в момента, абе...много са нещата... и по-добре човек да се справи сам, отколкото да разчита на "външна" помощ.

# 550
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ех, като почнете с тези зъби, ама колко сте категорични, че е лошо. Аз този сън с падане на зъби го сънувам откакто се помня. Във всякакви варианти - с кръв, с болка, всичките зъби падат, напипвам с език оголения венец, дупката на мястото на зъба. Никога нищо не се е случвало след тези сънища, ама ни-ко-га. Тъй че спрете да се навивате.
+1. Включително и всички зъби са ми падали насън. И бременна съм се сънувала, и булка, и в кръв (нали всичките уж са "на лошо") - ми сън и толкоз. Поверията и масовите съновници са едно, ама здравият разум - съвсем друго.

# 551
  • Мнения: 797
Написано е в Библията да не се ходи по врачки и такива дето леят куршум. Това е от другата вяра. След като майка беше пребивана пред очите ни със сестра ми насила ни влачеха. На нея и минаха  страховете, на мен не. Така че не се насилвайте при оловните майсторки. Последния път ми казаха че ме е страх от змии. Имаше много змии. Змията знаем на кой е символ. Нищо не помага. А гневи Бог. Предупреждавам ви приятелски.

За сънищата. На мен са ми казали да не осиновявям, дори съм сънувала как го раждам момченце и гласа му помня. Така че не се отчайвам, но и не вярвам в това.

Откакто ми казаха че нямам вече аденом съм друг човек. Имам повече желяние за живот. Вярвайте, може да се случи на всеки.

# 552
  • Мнения: 251
Често сънувам, че се бия с майка ми, тази вечер пак го сънувах, някой знае ли какво означава? В прекрасни отношения сме по принцип, тя е най-близкия ми човек.

# 553
  • България
  • Мнения: 3 617
Вчера колежката ми изведнъж помисли,че й е дошло и тича до ВЦ,но се оказва фалшива тревога.Малко след това звъни малката й дъщеря,която й казва,че й дошъл цикъл(за пръв път Simple Smile )

# 554
  • софия
  • Мнения: 773
Вчера колежката ми изведнъж помисли,че й е дошло и тича до ВЦ,но се оказва фалшива тревога.Малко след това звъни малката й дъщеря,която й казва,че й дошъл цикъл(за пръв път Simple Smile )
Имаше нещо като теория че на близки жени /приятелки цикълът се догонва и се пада в близки дати. Моята най - близка приятелка беше сигурно доста преди мен че съм бременна, защото ми идваше ден след като на нея й започне.
Та може и на майка и дъщерята да съвпадат като дати.

Общи условия

Активация на акаунт