"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 6

  • 42 889
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 588
Привет и от мен, момичета! wavey

Не съм ви забравила, просто не ми достига времето.
Благодаря ви за всичко споделено!

Ще успее ли Кадир да извлече поука от грешките, които извърши и да получи прошката на Азра...

                     

Азра сигурно ще му прости, тя не е злопаметна и никога не храни лоши чувства. Въпросът е дали Кадир ще получи прошка от Мелис, защото съвсем умишлено много я нарани. Като иска да си тръгва, но е длъжен преди това да й разкаже истината за това как я е използвал.


Не съществуват никакви препятствия за преодоляване на трудностите, когато две сърца се обединят.

                   

Разплатата за направените грешки, понякога е много трудна.

                   

Най –после късно снощи успях да гледам епизода с превод на руски.
Много се радвам, че вече ще излезе наяве истината за това, което направи Серап.
Тя напълно си заслужава децата й да й обърнат гръб, поне докато не осъзнае колко много навреди на семейството си с необмислените си действия. Лошото е, че и Фериде, пазейки тайната й се въвлече в лъжата и сега наравно с нея ще е виновна пред Дженк. След като толкова пъти твърдеше пред свекърва си, че каквото е направила, било за да защити семейството си , трябваше свекърва й да я принуди да застане пред децата си и да им каже истината, а не да й става съучастник.

И следващата серия ще ни изправи на нокти и точно накрая Дженк ще изгуби съзнание.

Прекрасен съботен ден ви пожелавам!
Дано това да ни е последния сняг за годината.
С нетърпение очаквам пролетта….

                         




# 721
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Добър вечер момичета! И днес работих, чак сега ми остана време за тук! С нетърпение очаквам утрешния епизод! Приятна и топла вечер ви желая!

# 722
  • Мнения: 36 750
Привет по нощите   wavey

Цвети  Hug Вера  Hug Дъгичка  Hug Роси  Hug

Очаквам новия епизод да бъде много интересен, дано сценаристите да не ме разочароват  Praynig
Имам предчувствие, че бавно и полека....почти неусетно ще избелят образа на Серап....Фериде ще направи всичко възможно, дори и невъзможното да запази семейството цяло....Но дано Серап да разбере колко глупости сътвори и на кого се довери.....Да разбере кои са истинските врагове на семейството й, а не да се вторачва и за щяло и нещяло да обвинява Азра....

До началото на епизода утре вечер ще помоля ако е възможно да довършим тази тема и да пусна новата, защото ми е трудно да пускам нова тема по време на онлайн гледането....Няма да ми е за първи път, така, че дори да не успеем ще се справя....

Лека и спокойна нощ  Hug

# 723
# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Здравейте момичета...

Съжалявам, че не  мога да гледам с вас...изоставам и с гледането, но се надявам нещата да си дойдат на място....
Приятно гледане довечера и дай боже на Дженк да му се размине най лошото...

# 725
  • Мнения: 36 750
Добро неделно утро  Hug

Кафе, за успешен старт на деня  Peace



Довечера отново ще бъдем с героите от нашето филмче, затова забавлявайте се, почивайте си и довечера да бъдем заедно  Hug

Цвети  Hug Гости  Hug



Да видим довечера какви ще ги натвори Серапче..... Thinking

Прекрасен ден  Hug

# 726
  • Мнения: 3 372
Здравейте всички.








# 727
  • Мнения: 6 588
Здравейте, момичета в нашия ден! doh

Благодаря ви за всичко споделено!
   
                           

За Серап да кажа и аз няколко думи, че ми е като пъпка дето все ти се иска да я стискаш... Laughing
Точно вчера си мислех и аз това, че накрая ще избелят образа й.
И в този ред на мисли малко ме е яд, че до такава степен я очерниха и я лишиха от елементарна човечност.
Прекалиха с дозата и сега не знам как точно ще тръгнат в обратната посока.
Изобщо не вярвам, че Серап ще поговори откровено с близките си и ще признае за грешките, които е допуснала. Нито вярвам в това, че ще признае, че е сгрешила относно Азра и ще престане да я тормози и измъчва.

За Фериде обаче се надявам да проведе онзи закъснял разговор, с който да сложи край на всички тайни и лъжи в семейството. Най-после да разкаже на близките си истината за това, че и стотинка от семейното богатство не е прехвърлила на Азра и униженията и страданията на които я подложиха те са били напразни и несправедливи. Да се разбере, че човекът, който подари половината фирма на враговете им е Серап. И пак заради нея Фериде наскоро направи завещание, в което вече е включена и Азра.
Според мен Фериде взе грешно решение като обяви Азра за своя наследница, Да, донякъде тя постигна целта си и направи добро на внуците си, но загуби фирмата и си създаде огромни проблеми със снаха си. А най-голямата цена я плати Азра, при това в най-трудния момент от живота си, което беше много несправедливо.

В някаква степен виновна за действията на Серап е и Фериде, или поне тя е причината.
Тя доведе едно непознато момиче в дома си и го обяви за своя наследница и е съвсем нормално близките й да не приемат това. Но с течение на времето повечето от тях опознаха Азра и й дадоха шанс. Докато Серап си я мразеше по дефолт. Питам се обаче защо тя приемаше за снаха Джансу, а не приема Азра? Все пак тя не е някакво момиче от улицата. Дъщеря е на уважаван бизнесмен, има добро възпитание и е учила в Америка също като сина й. Баща й е съдружник на дългогодишната й приятелка Хюлия. Серап изобщо не се запита как така след смъртта на бащата на Азра мащехата и дъщеря й от предишен брак си живеят като кралици, а истинските му деца се скитат немили-недраги по улиците. Тя и Фериде не се запита. Никой не се поинтересува от съдбата на Азра и всички вкупом допуснаха Сумру да се намеси в живота им, а сега си берат плодовете. И от миналото на Сумру никой не се впечатли, подминаха този факт с безразличие. Затова хак да им е.

От ден на ден си давам сметка, че този толкова интересен сюжет, турците го пречупиха през своята съвсем различна култура и много от нещата на нас ни е трудно да ги приемем и разберем. Но сме се хванали на хорото и ще го играем докрай. Пък и ни е интересно…


Серап се опитва да поправи грешката си, правейки нова?

                   

Какво ли е родил „гениалния“ мозък на Серап? newsm78 newsm78 newsm78

Много нежна Алина.

                   

Хубава неделя! Nature Sunny



# 728
  • Мнения: 36 750
Дъгичке и мен ме вълнуват същите неща и мислите ни са еднакви този път - нямаме разминаване....Ти си го написала много добре и систематизирано и не бих могла да добавя нищо  Naughty

Цитат
този толкова интересен сюжет, турците го пречупиха през своята съвсем различна култура и много от нещата на нас ни е трудно да ги приемем и разберем.

Както казвам "потурчиха го". Не знам защо го правят, след като всичките им сериали се продават извън страната.....в т.ч. и в Европа.....
Скрит текст:
Не искам да мисля, че това е идеология, но когато гледам такива истории си спомням думите на Доган - че пътя на България за Европа минава през Босфора..... Thinking

Интересно каква нова грешка ще допусне Серап....ще видим довечера....

Много ми хареса гифчето и ако позволиш ще го сложа в новата тема....

Цвети присъединявам се към следобедната кафе пауза.... food010


# 729
  • Мнения: 6 588
Ани, гифчето е прекрасно, но не съм го направила аз, а си го "откраднах" от една друга тема, защото нали хубавите неща трябва да се споселят. Ето още доста. И без това трябва да догоним последната 50 страница на тази тема и довечера да се настаним удобно в новата къщичка, която нямам търпение да видя.








f












И малко снимки, че съвсем да задръстя страницата...


















# 730
  • Мнения: 1 109
                          Привет и от мен в нашия ден!
           За всичко споделено



И аз днес съм на кафе заедно с вас



Ще споделя нещо,което прочетох за Сумру :"Тя е от тези хора,които плюят в душата ти,
 държат  се с теб като обидени и си длъжен  да им се извиняваш"
И аз смятам,че ще избелят Серап заради Арда--най ощетения и най хубав образ за мен.



   Серай със съпруга си



До довечера! В

# 731
  • Мнения: 36 750
Дъгичке - толкова хубави гифчета, да се чудя кое да избера.... #Crazy #Crazy #Crazy

Вера днес малко прекалих с кафетата, та сега ще изпия половин....

В първия момент не можах да позная Фериде на снимката със съпруга й - без кърпата ми изглежда много различна.... Embarassed
Много ми хареса написаното за Сумру  newsm10 newsm10

# 732
  • Мнения: 36 750


Мелис се усмихва...... Thinking

Остават само два поста и темата ще свърши....

# 733
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
 Здравейте момичета! Време е за чай!  Очаквам израженията на Серапче и лисицата Сумру, как ще се оплетат заради това, което сътвориха. Както и очаквах есе Азми да заме страната на Фериде. Дано Мелис прости на Кадир...До по - късно!

# 734
  • Мнения: 36 750
Роси - със сигурност Мелис ще прости на Кадир, само дано той намери сили да застане пред нея и да си признае грешките.....
Както казва Мечо пух - Любов е да дадеш втори шанс за 7-ми път.....



Отивам да пускам новата тема.....

Общи условия

Активация на акаунт