Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 5

  • 57 417
  • 822
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 96
Аз препоръчвам д-р Милчева. Преди 2 месеца родих при нея, естествено раждане. Изключителен специалист, не налага вида раждане, а се съобразява с желанието на пациентката като взема под внимание и особеностите на случая.

# 616
  • Мнения: 34
Аз препоръчвам д-р Милчева. Преди 2 месеца родих при нея, естествено раждане. Изключителен специалист, не налага вида раждане, а се съобразява с желанието на пациентката като взема под внимание и особеностите на случая.
И друг път съм писала - аз препоръчвам д-р Милчева. И двете ми деца са родени при нея (2016 и 2018), но секцио по медицински причини ☺ В началото на втората ми бременност имах доста проблеми, приемала ме е винаги, когато съм ходила. Пуска необходимите изследвания, даже хвана хипофункция на щитовидната жлеза от профилактично изследване, насочи ме към ендокринолог. Прекрасна е ❤

# 617
  • София
  • Мнения: 2 711
Има ли някоя мама тук родила естествено след секцио и при кой лекар?

# 618
  • Мнения: 508
Знаете ли неонатологията в Щерев грижи за колко големи новородени може да поеме ? Върти ми се в главата 36 навършени седмици или греша? Не открих информация в сайта.

# 619
  • Мнения: X
Така е- 36 навършени седмици. И пак няма гаранция- ако има проблем с бебето и не могат да се справят с грижите го транспортитат в токуда или МД.

# 620
  • Мнения: 843
Те реално неонатология нямат. Имат един нов кувьоз и дотам. Ако се налага нещо по-сериозно, бебето се транспортира в Токуда.
Иначе преди 35г.с. не приемат пациенти.

# 621
  • Мнения: 148
Така е, преди две седмици на Ден на отворените врати казаха,че идните месеци вече и те ще имат по-добра неонатология. На първият етаж, където са новите стаи правят и отделението. Коя степен ще е вече времето ще покаже.

# 622
  • Мнения: 843
Така е, преди две седмици на Ден на отворените врати казаха,че идните месеци вече и те ще имат по-добра неонатология. На първият етаж, където са новите стаи правят и отделението. Коя степен ще е вече времето ще покаже.

Супер, ако е така. Само дано по-бързо стане. Grinning

# 623
  • Мнения: 295
Така е, преди две седмици на Ден на отворените врати казаха,че идните месеци вече и те ще имат по-добра неонатология. На първият етаж, където са новите стаи правят и отделението. Коя степен ще е вече времето ще покаже.

Това е много добра новина Simple Smile Мен само неонатологията ме отказва от там. Казаха ли нещо повече, кога ще бъде открито и най-вече дали ще има нови специалисти в областта? А какви са тези нови стаи на 1-вия етаж??? Аз доколкото знам родилното е на последния етаж, не би ли трябвало неонатологията да е близо до родилното..?

# 624
  • Мнения: X
Не е задължително. Неонатология е отделение за интензивни грижи за недоносени и проблемни бебета с ограничен достъп. За сравнение- при мен раждането започна в 35+1 и родих в токуда. Родилна зала и неонатология са на 3 етаж, а родилно отделение, в което настаняват родилките и доносените бебета е на 5 етаж. В неонатология има свиждане 2 пъти на ден за лежащи в болницата майки и веднъж дневно за изписаните.

# 625
  • София
  • Мнения: 217
Винаги са ми следили килограмите и кръвното. Много съм доволна от д-р Милчева, при която се следих и родих. Страхотен специалист, винаги мила и усмихната. Никога не ми е претупвала преглед и винаги е отговаряла на въпросите ми!

# 626
  • Мнения: 148
Така е, преди две седмици на Ден на отворените врати казаха,че идните месеци вече и те ще имат по-добра неонатология. На първият етаж, където са новите стаи правят и отделението. Коя степен ще е вече времето ще покаже.

Това е много добра новина Simple Smile Мен само неонатологията ме отказва от там. Казаха ли нещо повече, кога ще бъде открито и най-вече дали ще има нови специалисти в областта? А какви са тези нови стаи на 1-вия етаж??? Аз доколкото знам родилното е на последния етаж, не би ли трябвало неонатологията да е близо до родилното..?

За специалисти нищо не казаха по-специално, само че работят по въпроса и до няколко месеца отделението ще заработи. Пък за новите стаи си е напълно очаквано, като се има предвид как расте броя на пациентите в болницата. Както се чуваха оплаквания от последния етаж за през лятото, на първия поне ще е хладно!

# 627
  • Мнения: 295
Новите стаи ще са за родилки ли?

# 628
  • Мнения: 44
Здравейте,
някой ползвал ли е сектора по физиотерапия. Мисля да заведа бебчо на занимание във ваничка и ще се радвам да чуя коментари и мнения по въпроса.

# 629
  • Мнения: 1 521
Аз ходих веднъж на една процедура и останах доволна, но не съм ползвала басейна.

Общи условия

Активация на акаунт