Любители на котки - Тема 128

  • 37 541
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 8 348
А мен ме одраха за закуска. Щото опитвах да среша едно диване.
Довечера ще и видя сметката, ще я реша до смърт.

# 646
  • Мнения: 21 280
Нашето конче сутрин ми прави компания от 5:30 докато си пия кафето,после преминава на тагъдък през стаите и се чува така сякаш отглеждам 60 кг ротвайлер,а не 2 кг котенце Joy

# 647
  • Варна
  • Мнения: 854
А моето коте е жив дявол Grin от 5:00ч. започва да скача върху нас, да рови под завивките и с малките си ноктенца да нацелва доста нежни места Satisfied , когато вече се разсъним, ляга до нас и започва да мърка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 648
  • София
  • Мнения: 1 338
Вчера си имахме празник! Една година с Харче! Толкова си го обичаме-той си ми е детенце! Говоря си даже с него! Жив и здрав да ни е поне до 20 години! Живи и здрави да са всички животинки!

Обаче ще му изям гъза на него-пишка на струя на плочките. Влиза в тоалетната си и пишка нагоре-напикава стената и пръска по пода. Прави го нарочно! Не знам как да го отуча! Идеи?

# 649
  • София
  • Мнения: 8 348
Вземи му дълбока тоалетна. И пенсионера все успяваше да излезе извън тоалетната.

# 650
  • Мнения: 453
Или затворена, много сме доволни от тази:

# 651
  • София
  • Мнения: 6 106
Нашата е същата, само че я ползва с отворена вратичка. Нещо се чуди и не влиза, ако е пусната вратичката, пък и нали е големичка - като се нагласи да върши работа, главата ѝ стърчи. Simple Smile И все някак успява да изкара от постелката, даже съм я виждала - излязла отвън след като е свършила и бръкнала вътре с една лапичка и рие ли, рие.  Laughing Чудя се ако сложа нещо като килимче отпред, дали ще ограничи разнасянето на боклучета...

# 652
  • София
  • Мнения: 1 338
Ще взема такава, да. Дано и Кери свикне, че тя е особена птица.

# 653
  • Мнения: 453
И ние държим вратичката отворена.

# 654
  • София
  • Мнения: 16 199
Ooo, значи не само нашия котарак пишка изправен? Момченца...аз си мислех, че  само хората го правят така.
Слава богу, прави  го в този ъгъл на тоалетната си, който е с най-висок бордюр и резултатът е вътре.

Иначе преди три дни и на мен ми направиха номера с акането извън. Преди това поне две седмици ака само на затворена врата (това не се е променило). Та завчера ми изкара акъла с изакване на изтривалката пред тоалетната, а след 12 часа - под душа (беше затворен в душ кабината). Слава богу, снощи се изака по правилата, в неговата си талетна, и после имаше танц на радостта из къщи, след като целия ден беше необичайно кротък.

# 655
# 656
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Лъвчето ми Animal Lion

# 657
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Наща маа лютеница Joy
Простете изказа, така ми дойде отвътре Simple Smile

# 658
  • Варна
  • Мнения: 4 108
И след лютеницата , хоп троп на кантара Simple Smile

# 659
  • София
  • Мнения: 44 129
Момичета имам такъв въпрос един за ресането.
Имаме Фурминатор гребенче, обаче четох, че не е добре с него повече от веднаж седмично, обаче котанка козина ли сменя сега, не знам, но почна да пуска повечко косми (преди съвсем не падаха), та може ли между ресанията с фурминатора да обирам излишните с нещо друго, обикновен гребен, четка, ръкавица? Какво препоръчвате?

Общи условия

Активация на акаунт