Жените и колите

  • 3 009
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Освен, че ти почива левия крак, ти е постоянно свободна и дясната ръка. Спокойно си се почесвам с нея, бъркам си в носа... Laughing

# 16
  • Мнения: 2 550
Хаха, не се бях сетила за ръкатаSimple Smile) Вярно, може да се почесвам и да си бъркам по...дупките  Blush

Бубо, нема се пеня, и за това ме мързи  Crazy

# 17
  • Мнения: 826
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


Хаха, автоматика е за мързелите, ще падна  Laughing
Навремето, даже говореха, че е кола само за инвалиди  ooooh!


И мъж ми така казва-автоматика е за инвалиди и за мързеливи. Wink
В 4икаго трафика  е огромен,но никога не бих сменила скоростите за автоматик. Peace

# 18
  • Мнения: 6
Mai trqbva da prekrustq temata na Avtomatik ili ruchna skorostna kutiq  Thinking

A za tazki koeto kazvashe che si kara s 140 po magistralata s avtomatika.... ami toi za tova e udoben za dulag put bez izprevarvaniq.
opitai se da karash v sofiq v zadrustvane i da stignesh na rabota 2 puti po burzo ot normalno s avtomatik ....

ama aide da ne zahvashtame spor.
Kajete nqkoi hubavi saitove za tunning.

# 19
Олеййййййййййй, нИдей почва пак  rotfImao rotfImao rotfImao

Малко съм ОФФ - със сина ти сме родени на една и съща дата - трябва да е доста готино хлапе (това съдейки по мене)  Party Laughing

# 20
  • Мнения: 826
Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.



Съвсем добре се сливам с мощността, като си катам със 120-140 по магистралата.
120-140 -това в мили или километра? Mr. Green Crazy

# 21
  • Мнения: 7 837
Хаха, км  Laughing В мили не вдигам повече от 85, щото трупърите много дебнат  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 937
Ще имаме нова другата седмица! Yes! Никога не съм карала нов автомобил! Не съм и "припадала" на тази тема! Имам претенции единствено за сигурността! Ежедневно возя децата си! Обичам големите автомобили...големите кучета..., големите...Това някой "психолог" ще го определи като комплекс! Хич не ми и дреме! Sunglasses

Бъдете внимателни, мили мами! Това е най-важното!

# 23
  • Мнения: 6
Ще имаме нова другата седмица! Yes! Никога не съм карала нов автомобил! Не съм и "припадала" на тази тема! Имам претенции единствено за сигурността! Ежедневно возя децата си! Обичам големите автомобили...големите кучета..., големите...Това някой "психолог" ще го определи като комплекс! Хич не ми и дреме! Sunglasses

Бъдете внимателни, мили мами! Това е най-важното!

Похвали се каква ще е де. Аз искам пежо 307 sw. Ама няма пари сега. Мъжа ми ще ми купи "ама друг път"...

# 24
  • Мнения: 5 622
Олеййййййййййй, нИдей почва пак  rotfImao rotfImao rotfImao

Малко съм ОФФ - със сина ти сме родени на една и съща дата - трябва да е доста готино хлапе (това съдейки по мене)  Party Laughing

Готин е , да. Засега  Crazy Но той и няма на кого да прилича да не е готин (за характер говоря, да не помислите, че за външност) Wink

# 25
  • Мнения: 5 622
Mai trqbva da prekrustq temata na Avtomatik ili ruchna skorostna kutiq  Thinking

A za tazki koeto kazvashe che si kara s 140 po magistralata s avtomatika.... ami toi za tova e udoben za dulag put bez izprevarvaniq.
opitai se da karash v sofiq v zadrustvane i da stignesh na rabota 2 puti po burzo ot normalno s avtomatik ....



И що?

Пътя София Варна и обиколката на БГ преди две седмици ги направихме  с автоматика. Как мислиш дали не сме изпреварвали?  Crazy

Относно задръстванията-НЯМА по-удобна кола от автоматика  Peace При ръчните скорости ръчкаш първа-изключваш 1000000000000000000000000000 пъти докато се измъкнеш, а с автоматика просто отпускаш спирачката.... Wink

# 26
  • Мнения: 3 576
С 2 ръце и 2 крака за автоматика!! Много си го обичам  Heart Eyes Heart Eyes

Докато не бях карала такъв и аз разправях, че е за мързеливи, че не можело да ръчкаш колата.... да бе да!
Искам да кажа, че за мен е голям кеф в едната ръка да си държа кафенцето и да си карам, особено сутрин ако нямам време да си го допия вкъщи Wink

И дано не прозвучи като голяма глезотия, но след като добре свикнах на автоматика един ден ми се наложи да мина по околовръстното - 1 час каране на друга кола с ръчки, ами после имах мускулна треска от амбриажа.

# 27
  • Мнения: 631
Аз пък съм са скоростите. Това с автоматика ми е страшно скапано. Обичам да карам бързо .иииииииии            1-ва ; 2-ра ..газ

# 28
  • Мнения: 631
Разумно естествено

# 29
  • Мнения: 2 550
Извинявам се за безумния въпрос, но какъв е проблема да пиеш, ядеш или тн, дори и на кола със скорости?  newsm78
докато карах кола със скорости, определено те не ми пречеха,нали имам и лява ръка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт