Жените и колите

  • 3 023
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 418
Ами въпрос на личен избор.Мразя до мен да се подреди някой мъж и да се опитва да се състезава...Просто не издържам и натискам газта.Това е.А и определено си падам по високите скорости.Това е друг въпрос.

# 46
  • Мнения: 5 622

 Пък аз хич и не гледам кой е до мен и кой дава газ, и кой не  Peace

# 47
  • Мнения: 10 758
Сив металик, комби, Пасат 4-ка, ТДИ, 130 коня, 2001 г., ръчни скорости, климатроник, кожен салон, махагон.....не мога да се сетя друго newsm78
аз също обичам да се ръчкам Mr. GreenОбичам голееемите коли, ама не като Блонди, не чак толкова големи.

# 48
  • Мнения: 2 550
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!
И ми е обещала да ме вози Simple Smile)

# 49
  • Мнения: 964
Тоyota Camry
модел 2004 автоматик.С трафика в Чикаго неща и да чуя за скорости.
Подкарах си я с кеф чисто нова от дилара,подарък за 26-тия ми рожден ден. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 647
Каква кола ли? Ами лилава.  Mr. Green

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!
И ми е обещала да ме вози Simple Smile)

И мен.
Или двете трябваше да го купим камиона newsm78. Не помня.

Иначе току що продадената ми кола беше тъмно сив металик, на мъжо /временно моя/ е светло сив металик, а капарираната за мен - светло синя. Пълна скука.
Искам и аз червена...  car003

# 52
  • Мнения: 793
Ами бяла, ама то, защото вида и ми хареса, както и това, за  толкова пари толкова  Confused

Любим цвят нямам както дойде, не съм пратенциозна, кола да има  Whistling със скорости, автоматик  Hug

# 53
  • Мнения: 10 758
На Блондалина не са коли, а камиони  ooooh!

Знам, аз за това написах, че не искам толкова големи. Laughing
Ааааа, забравих да кажа, че искам червена колаааааа, ама точно курвенско червено.

# 54
  • Мнения: 1 172
Екстрата, която сега имам и никога не бих се отказала от нея, е парктроник. За останалите екстри- все ми е тая.
Кожен салон вече не ми влиза в графата "екстра", след като ми се прецака климатроника и трябваше 2 месеца през лятото на 2004 да се спарвам на кожената седалка, докато му открият проблема, доставят части и го оправят.
Любим цвят нямам, а и то на различните модели им ходи различен цвят. Досега съм имала предимно бели и черни коли, само една в сив металик.

# 55
  • Мнения: 10 758
Екстрата, която сега имам и никога не бих се отказала от нея, е парктроник.
Е т`ва е най-важното според мен.Мъжо все ми обещава, че ще ми сложи, ама знам ли кога ще е това.Май като я ударя няколко пъти Mr. Green

# 56
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Аз си мечтая за червенаа,
аме все други ми се падат.....

Сега небесно-син металик.

# 57


Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.

[/quote]

За автоматика, че е хора, които ги мързи да карат,  ще имаш да вземаш!
Когато изминав на ден по 100-200 километра тогава приказвай и давай оценки.

# 58
  • Мнения: 1 128
     Моята има даже 4етири гуми ами и една резервна отгоре.

# 59
  • Мнения: 826


Kolkoto do skorostite avtomatika e za hora koito gi murzi da karat. natiskash pedala i varvi napred, ne mojesh li da pochustvash moshnosta i da se sleesh s kolata ne e shofirane tova.


За автоматика, че е хора, които ги мързи да карат,  ще имаш да вземаш!
Когато изминав на ден по 100-200 километра тогава приказвай и давай оценки.
[/quote]

Що,какъв е проблема? newsm78
За справка-пътувам по 80 мили всеки ден,колата ми е със скорости,не се оплаквам-автоматик не бих си купила. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт