Жените и колите

  • 3 030
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Егаси.
Много автоматици, много нещо. па и мощтни!
Браво! Peace

аз карам Фиат Панда новия модел. Хубавка колица, нова, няма екстри.
скоростния лост е леко странно разположен, но се свиква много бързо.
доста икономична, в Европа, за разлика от Щатите малките коли се ценят,
бензина и как хабим ресурсите на планетата също имат значение  Wink
харчи малко, 1.1. сипвам за 20 евро и джиткам доста дълго време.

относно каква кола искам да имам - незнам , много ми харесват малки коли - нисан микра, ситроените., мерцедес клас А и тн.
но нямам амбиции да имам - Пандата е супер. Имам най-хубавата кола.

както е казал Хенри Форд, като го попитали коя е най-хубавата кола, казал - новата.

като имаме дете искам да имам по-голяма, въпреки, че и пандата ще върши работа, с 5 врати е.  мъжа ми има спортна кола, и не може да се разчита да носи багаж, колички и тн.



# 31
  • Мнения: 7 837
Лени, с тия постоянно скачащи цени на бензина и в Щатите почват да се ценят малките коли от типа на Тойота Ярис напр.  Grinning

п.п. Аз и друго знам, дето го е казал Форд - Мога да продам всяка една кола, стига да е черна  Laughing Но, това вече не върви  Grinning

# 32
  • Мнения: 6 167
Кейс, ето и още нещо негово ' Ако бях слушал клиентите си щях да им продавам по-бързи коне'.
за черното не ми говори - мия понякога на мъжа ми черната кола.
не ща да виждам
червено за мен ( като мечта) , а иначе моята е синя.

# 33
  • Мнения: 5 622
 Аз по-скоро викам да направим темата-"какъв цвят е вашата кола"  Peace

На мен ще ми бъде интересно, например  Wink

Моята е черна. РАзбрахме и за цвета на Лени. Другите?

# 34
  • Мнения: 631
тъмно синя Рено Клио 2003-та година

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Моята е лилав металик  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 167
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

# 37
  • Мнения: 2 550
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Първата ми колица беше червена  Mr. Green Ама горе долу докарваше цвета на ферари, не знам колко курвенско еSimple Smile)
Много ме дразнеше в началото проклетия цвят, ама с времето свикнах и почнах да го харесвам. Свежарско е Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 622
бахси няма ли любителки на 'курвенско' червено за кола?
моята мечта....

Тц. Аз не харесвам това ярко червеното. Не  лошо, но не съм чак такъв фен. Хресвам, обаче бордото (по-скоро малиновото) металик.Страшно е. НО много трудно се открива такова за колата, която исках, та се сдобих с черна-следващият ми по ред любим цвят за кола  Peace

# 39
  • Мнения: 7 837
Бордо  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6
moita e lilav metalik. Seat Cordoba 94. Malko e durta ama oshte hlqb ima v neq. samo na 140 000 km e Simple Smile
skoro chakam pegout 37 sw. ama kakto kaza maja mi "shte ti kupa...ama drug pat"

# 41
  • Мнения: 3 576
Сив металик, нищо особено.

# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И моята  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 418
Ами аз карам (като се доредя)рено меган сценик зелен металик,а иначе си падам по джиповете по възможност 5000 кубика.А относно скоростите и автоматика с автоматик не можеш да пилиш гуми,иначе е по-удобно. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 622
Ами аз карам (като се доредя)рено меган сценик зелен металик,а иначе си падам по джиповете по възможност 5000 кубика.А относно скоростите и автоматика с автоматик не можеш да пилиш гуми,иначе е по-удобно. Mr. Green

И за чий ми е да се състезавам?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт