Как да облека бебо за нощен сън?

  • 3 290
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
Боди с къс ръкав.Остави ги бабите-бебетата не настиват,няма нужда да го навличаш.Моето бебче е зимно и през зимата си спеше само с боди с дълъг ръкав и ританки при 19градуса в стаята,не се е разболявала.Сега спи по боди-потник.

# 16
  • Мнения: 1 272
Тънко боди с дълъг ръкав и много тънко чувалче. От мнооого отдавна сме на отворен прозорец и пак е жега...

# 17
  • Мнения: 733
Направо незнам какво ще е зимата newsm12

пробвай сьс зимно чувалче Peace
Не търпи никакви чувалчета  no, но ще трябва да се насилваме да се завиваме   sleepuu

# 18
  • Мнения: 1 559
   Беб спинка с  боди с къс ръкав или с потник + късички тънки панталонки, завивам го само с чаршаф. Ама в нас си е жега,пък и той е кален. Зависи от температурата в стаята, но ако не правите течение, не вярвам, че бебо ще изстине, ако е поразсъблеченичък .Виж ти с колко ката дрехи  ще се  чувстваш конфортно  в стаята и облечи и бебо с толкова Wink Бабите винаги препоръчват 1-2 ката повече отколкото е нужно за всеки случай Rolling Eyes

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги е лятно бебе и спеше с тънка пмучна фанелка и гащи или къси панталонки завит с пелена.

# 20
  • Мнения: 177
Представям си мен някой сега така да ме облече, бих го убила....ако можех. Така сигурно си мисли и твоето бебче за предложенията на баба си.
Моето хлапе и зиме и лете не търпи да е завит и зимата го обличам с памучна пижама от тези дето от петичките до врата е цяла. Опитвах се да го завивам, но той си изритва завивката а на мен ми писна да дежуря по цяла нощ да го завивам.

Сега спи с боди с къс ръкав отново без завивка естествено на отворен прозорец.

# 21
  • Мнения: 3 069
Моя Виктор е на 1 месец и го слагам да спи по боди с къс ръкав и без ританки, само тънки чорапки, завивам го с чаршафче.

# 22
  • Мнения: 8 505
Боди без крачоли и памучна пелена.

 Peace Това е добър вариант.

# 23
 Hi. I az mnogo se 4udih kak da obli4am beb4o, za6toto vsi4ki babi se mesiha. Sega go slagam da spi po-tanka pijamka i 4orapki pahnat v tanko spalno 4uval4e. newsm78

# 24
  • Мнения: 22 935
Представям си мен някой сега така да ме облече, бих го убила....ако можех. Така сигурно си мисли и твоето бебче за предложенията на баба си.
Моето хлапе и зиме и лете не търпи да е завит и зимата го обличам с памучна пижама от тези дето от петичките до врата е цяла. Опитвах се да го завивам, но той си изритва завивката а на мен ми писна да дежуря по цяла нощ да го завивам.

Сега спи с боди с къс ръкав отново без завивка естествено на отворен прозорец.
Peace

# 25
  • Мнения: 4 621
Ако е много горещо в стаята - боди с къс ръкав и леко одеалце. Ако прецениш, че е хладно можеш да сложиш тънки ританки и боди с дълъг ръкав.

Общи условия

Активация на акаунт