Какво знаете за продуктите на Amway и какво ви е мнението за тях?

  • 15 160
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
Аз ползвам LOC-a им, от който съм много доволна-няма петно с което да не се е справил. А преди време имах и телче за изтриване на съдове-"оса"беше, но го затрих някъде при по-продължителна неупотреба...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Нели, не ти ли е вече неудобно? Всеки твой втори постинг е реклама на въпросните продукти. Мисля, че не редно.  Thinking

# 17
  • Мнения: 781
Аз съм ползвала Лок-а, от който съм доволна , но  телчетата за съдове са просто невероятни, чистят супер загорели тенджери и тави отвътре и отвън и не оставят никакви следи. Не съм срещала други такива, иначе като цяло продуктите са доста скъпи за нашия пазар, но и аз скоро не съм чувала някой да ги предлага, може би заради цената.

# 18
  • Мнения: 513
Нели, не ти ли е вече неудобно? Всеки твой втори постинг е реклама на въпросните продукти. Мисля, че не редно.  Thinking

 newsm68Защо да ми е неудобно , ти като изразяваш доброто си отношение по някой въпрос например ако се повториш , което е свързано с доброто ти отношение към някой продукт аз също ли да ти кажа, че правиш реклама или на по-горе изразилите добро отношение  smile3501за нещо от което са доволни пак ще кажеш същото. Ако това да споделиш за нещо хубаво  и качествено му казваш реклама здраве му кажи

# 19
  • Мнения: 513
Аз съм ползвала Лок-а, от който съм доволна , но  телчетата за съдове са просто невероятни, чистят супер загорели тенджери и тави отвътре и отвън и не оставят никакви следи. Не съм срещала други такива, иначе като цяло продуктите са доста скъпи за нашия пазар, но и аз скоро не съм чувала някой да ги предлага, може би заради цената.

Не е заради цената, друга е причината

# 20
  • Мнения: 513
Благодаря ти  blekuta вече ги открих, но исках "по-прясна "информация

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето българският им сайт....аз бях първия посетител:

http://www.amway-2003.hit.bg/

http://www.amwaybg.street.bg/?action=about

Не ми харесва тази работа с дистрибуторите....и изобщо този вид търговия....

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 00:08 от secretgarden

# 22
  • Мнения: 3 880
но не му е харесала системата и се е отказал.
също така мнението му е, че са скъпи.
Да, и нас тук се опитваха да ни zарибят да ставаме дистрибутори, нахални като конски мухи, направо ми се повдигаШе, когато вдигнех телефона и онаzи пак ме хванеШе zа слуШател Close Там номера е не да пласираШ стоката, а да иzлъжеШ някой да я пласира вместо теб и да zарибява други. Пирамиди, фараони Twisted Evil Ходихме и на 2 семинара... сектите пасти да ядат, теzи са 100 пъти по zле. От тогава и продуктите им ми опротивяха и не ги полzвам, иначе като иzключим цената не са лоШи, но мисля, че навсякъде може да се намери подобно качество на доста по_ниски цени. Коzметиката им съЩо е добра, даже оЩе имам един черен молив, който полzвам почти ежедневно вече пета година, но е станал доста миниатюрен Laughing

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Нели,айде тогава,помагай! Миналата седмица прецаках един бял панталон и розова блузка от една жълта шапка. Сега са с жълти петна. Кажи ЛОК-а ще се справи ли и как.
Ако наистина петната изчезнат,съм склонна да си купя още един литър ЛОК.
само да не кажеш после,че не съм го ползвала правилно

# 24
  • Мнения: 513
Нели,айде тогава,помагай! Миналата седмица прецаках един бял панталон и розова блузка от една жълта шапка. Сега са с жълти петна. Кажи ЛОК-а ще се справи ли и как.
Ако наистина петната изчезнат,съм склонна да си купя още един литър ЛОК.
само да не кажеш после,че не съм го ползвала правилно

 newsm78 Това твоето не е петно , а си е живо оцветяване. Да ти кажа честно аз от3-4 месеца ползвам тези продукти и все още експериментирам и затова съм пуснала и тази тема та и аз самата да науча нещо за тяхната употреба. Ще ти кажа как почистих петното от кръв, а ти сама ще импровизираш. Петното беше 3-4мм, засъхнало от три дни. По няколко пъти на ден го навлажнявах с вода и слагах капка LOC и разтърквах и така 2-3 дена докато започна да избледнява и опрах панталона/бял шлиферен/, сложих го да съхне на слънце и след изсъхването вече нямаше и следа. Според мен ако петната са тук там ги мажи така с препарата, а ако са целите боядисани ги намажи с лок и направи разтвор 1/1 и ги накисни за два-три дни и прави като мен докато избледнее оцветяването и като ги изпереш ги суши на слънце. Освен  това трябва да ти кажа, че на основата на LOC фирмата има има и препарат за премахване на петна и интензивен универсален избелител който е "Приложим за отстраняване на петна по бели и цветни тъкани. Пригоден е за всички видове тъкани.."/цитат от упътването/ - но моя приятелка преди го е ползвала и сега пак си е купила и казва че действа. Това е което мога да те посъветвам и моля който е отстранявал пролем като този и с тези продукти да сподели опита си.

# 25
  • Мнения: 21
az sa6to polzvam amway preparatite mnogo sam dovolna no naistina sa skapi4ki
no pak sa mnogo ikonomi4ni i si zaslujavat cenata
njamam da sajaljava6

# 26
  • Мнения: 2 039
Ние ползваме в момента пастата за зъби,доволна съм определено.Имам и Лок,но за сега съм го ползвала само за почистване на сребро и е ок.Обаче съм много разочарована от праха за пране Sa8 на таблетки-нито пере кой знае как,да не говорим,че няма грам аромат прането,абе хич не ме изкефи,а цената му е към 120 лв. #Crazy!Добре,че не се излъгах да си го купя,ами едни приятели са дистрибутори и ми дадоха да пробвам!   bouquet

# 27
  • Мнения: 705
Ползвам детския им прах за пране.

Преди време ползвах и "белината", не помня как се казва, но май е точно ЛОК-а. При нея има една особеност, че изветрява сравнително бързо. Докато шишето е ново действа добре, но накрая изобщо не се усеща. Затова започнахме да делим шишетата на 2 в 2 домакинства.

Нели, ако не беше казала най-накрая защо си пуснала темата, никога нямаше да отговоря.

Ето българският им сайт....аз бях първия посетител:

...
И аз бях първият им посетител и това не ми е за първи път  tooth

# 28
  • Мнения: 1 858
Нели мисля, че е време да споделиш с широката форумска аудитория, дали си дистрибутор?!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Нели мисля, че е време да споделиш с широката форумска аудитория, дали си дистрибутор?!
Да така е. Точно поради тази причина се подразних и аз. Вече на два пъти предлага на потребители да им достави въпросният препарат.

Общи условия

Активация на акаунт