Какво знаете за продуктите на Amway и какво ви е мнението за тях?

  • 15 170
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 513

За петната не винаги се получава, но предполагам аз съм виновната-все нямам нерви да чакам да подейства, а мажа и запирам мястото на ръка.
Искам да попитам запознатите: може ли да се използва ЛОК за изпиране на велурени обувки и как?

Що се отнася до петната трябва петното да е мокро и тогава да капнеш капка лок или да е разреден със съвсем малко вода, защото действал във водна среда/действително и аз съм го забелязвала това/, за велурените ти обувки ми казаха, че може да се почистят с мокра гъбичка на която е капната капка лок, но трябва да си сигурна, че този велур понася вода защото велурите били  няколко вида и да не би този да не понася вода. За цветята си права и аз експериментирах и ги полях с разтвор 2-3 чаени лъжички на 5 литра вода един път месечно и така се разхубавиха, сега си правя експеримент с корени от краставици и домати и ги сравнявам с тези наторени с изкуствена тор, само че последно ги поливах преди една седмица и  трябва един път месечно, а мъжът ми  тази седмица пак ги полял докато разбера , но вече минаха три дена и са си все още живи пък да видим/шегувасе, че като ги ядем ще има да се пеним/. Стари амауейци /дето преди 10 години са били дистрибутори/ ми казаха по 1 капачка ЛОК на 1 пръскачка срещу буболечки по картофи и аз миналата седмица напръсках на село и след 1 час вече ги нямаше, чак не е  за вярване, но да видим тази седмица като си отида какъв ще бъде резултата. Дето една стара амауейка казва "за всичко става освен да се пие" а ето ти казваш, че става и да се пие /и аз съм скептична като теб , но ще го имам предвид някога да се прежаля когато няма друго под ръка/.          Мен обаче ме интересува освен ЛОК, телчета,паста за зъби,молив за очи и прах на таблетки /LEI аз ползвах десетина от тях и съм доволна, и миришеха много хубаво, дали не са ти пробутали някой аналог, защото мъжът ми донесе побен аналог и се спореше,че са същите докато не ги сравнихме / някой ползвал ли е друг продукт и какви са му отзивите. До тук ви благодаря, че можах да науча от вас нови неща, но очаквам и други да се включат и да споделят мнението си независимо какво е стига да е свързано с темата.

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 22:30 от Neli VB

# 46
  • Мнения: 338
Ето какво ползваме и ние вкъщи. Първата от хранителните добавки е калций с магнезий за възрастни, втората е дневен мултивитамин за възрастни, нямам кутийки на тях защото си ги делим с приятели.
http://www.bgphoto.net/photos/1640/o632868293290312500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/1640/o632868294275468750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/1640/o632868295114375000.jpg

# 47
  • Мнения: 338
Искам да добавя, че догодина се очаква Amway да отвори офис в България и съответно да има посмъкване на цените с около 10, а за някой неща и повече %.

# 48
Здравейте, Нели! Поздравявам Ви за избора , като потребител да се абонирате за Amway продукти! Като икономист и експерт в пазарната конюнктура Ви подкрепям, защото това е изгодна оферта в съчетание от 3 елемента: състав, цена и време за потребление . Получава се дори, че си икономисвате фининсови средства и време да обикаляте магазините за период от 10мес-1 год/ срок за използване на капки или ч.л./ докато си зареждате домакинството със здраве / 100 % растителни концентрати/. Аз съм омъжена и съм майка на син на 21г и дъщеря на 15 г и в моето семейство дъщеря ми и аз сме с алергия от химичните съставки на продуктите за потребление/лична хигиена, за дома препарати...../ След консултация с лекари-специалисти и мои приятели-химици ми се наложи да изхвърля цялата битова химия от дома и в търсене на качество чрез 100% растит.състав  се запознах професион. с много оферти/вкл.интернет др.държави/ моят избор от 3 години е Amway  и здравето се върна в спокойствието на ежедневието , след което по семейният си портфейл разбрах какво значи финансова икономия от качествени и концентратни продукти - резултата е финансова икономия и икономия на мое лично време/ в непрекъснато обикаляне за свършил продукт тази седмица или 2 сеидмици или 1 месец- сега ми свършват на 10 мес или след 1 год-супер/ Нещата се разбират само когато човек се докосне до тях , а при мен стана по необходимост да си защитя детето/най-вече после себе си??/ и много хора ще са ми съпричастни към мислите, защото по медицинска статистика всеки 3-ти в България е с алергични проблеми..... Разбрах , че човек може да разказва не само на приятелите си и хората които са около него , но и силата на  on-line комуникацията може да сподели професионален консулт , стига човек да  не го превръща в клюкина и агресия от житейските си проблеми. Един мъдрец е казал"На този свят няма съвършенни хора, а само съвършенни намерения!" Намерението Нели Ви е благородно , защото искате информация за качеството и ефекта от продукта. Не можем да сме агресивни към Дистрибуцията , защо тогава да не сме агресивни към хората с Граждански договори, към Наетите работници / 80% в България са ?  и то уважавани професии но с трудови договори/ , към Инвеститорите , към големите Корпоративни Предприемачи и т.н. и т.н. хайде да отричаме всички легитимни и официални форми на работа , защото си имаме някаква лична причина независимо от естеството й. Всеки труд е за уважение когато се осъществява достойно и отговорно ! Поздравявам Ви Нели, за отговорният избор на потребител и ние от Варна сме в този отбор! Усмихнат и слънчев ден! Пишете ми www.staneva_varna@abv.bg С удоволствие ще Ви разкажа! 0887501383 живея във Варна!

uthor=Neli VB link=topic=108761.msg1959251#msg1959251 date=1150998989]
Споделете опита си кои от продуктите на Amway сте ползвали и какво ви е мнението за тях? 
[/quote]

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 13:49 от Staneva

# 49
sekta sekta i pak sekta kvoto i da vi kaja nqma da go razberete s promitite si moza4eta ....

# 50
  • София
  • Мнения: 676
Ползвала съм препарат за миална машина. Много бяхме доволни - добре измиваше и беше доста икономичен, но аз също не харесвам този начин на разпространение на каквито и да било продукти и съответно не съм си купувала отново.

# 51
  • Мнения: 513
Ползвала съм препарат за миална машина. Много бяхме доволни - добре измиваше и беше доста икономичен, но аз също не харесвам този начин на разпространение на каквито и да било продукти и съответно не съм си купувала отново.

  Кажи кой си ползвала, че аз от 2-3 месеца си купих миална машина и  Thinking все още не мога да преценя кой си струва повече - праха, таблетите или течния. Ще съм ти благодарна.
Ще добавя, че телчето го ползвам за керамичния плот на печкат ми - /той е индукцион/ и не се драска, а в комбинация с универсалния Лок направо е супер. Ползвам го вече10месеца и не е мръднало.

Общи условия

Активация на акаунт