ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 785
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 497
Днес ми дойде поръчката. Доставиха ми я със Спиди.
Фланелките за дребния сякаш са умалени, някак къси са, а ръкавите са ок. Долнищата са еднакъв размер, но пък са различни по големина, явно от моделите си зависи.
На баткото долнищата са му големички.

# 61
  • Мнения: 3 361
Благодаря!

# 62
  • софия
  • Мнения: 25 459
Според мен по-големите детски номера са умалени. За съжаление това е последна година дрехи от детски сектор за детето. Не са най-качествените, но са красиви и за 1 сезон не връзвам толкова косур.
Доволна тъм, че он-лайн поръчка може да се връща във всеки магазин. Вчера получих някои детски, но ще се наложи да връщам една рокля, малка, въпреки най-големият номер.

# 63
  • Мнения: 1 532
И аз сега получих известие, че ще дойде пратката ми утре със Спиди.Но този път много ми я забавиха докато я изпратят,а също и нямах имейл да следя статуса.

# 64
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз направих 2 поръчки вече и този път отново до магазин. Там меря на място и преценявам и връщам, ако се налага. Peace

# 65
  • Мнения: 1 675
Аз направих 2 поръчки вече и този път отново до магазин. Там меря на място и преценявам и връщам, ако се налага. Peace

Точно това планувам за утре (може би) с моите поръчки от Страдивариус. Поръчах аз преди няколко дни едни обувки, а те взеха, че значително се обезцениха вчера. Еми естествено, че няма да ми паснат по-скъпите!

# 66
  • София
  • Мнения: 9 475


Точно това планувам за утре (може би) с моите поръчки от Страдивариус. Поръчах аз преди няколко дни едни обувки, а те взеха, че значително се обезцениха вчера. Еми естествено, че няма да ми паснат по-скъпите!

Много ясно!  Joy Joy hahaha hahaha Peace

# 67
  • Мнения: 127
Кога свършват разпродажбите? Имам неща в кошницата и не зная да се надявам ли на още намаление.

# 68
  • софия
  • Мнения: 25 459
Общо взето е до изчерпване на нещата. В четвъртък правят намаление, т.е. днес, но не на всички намалени.

# 69
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Много дразнят с тези намаления през ден. Познайте дали няма да им  върна двойно по-скъпите дрехи и да задържа по-евтините. Яке за 140лв, сега го поръчах за 60лв. Дебна едно от 80лв на 40лв, но то няма да е болка за умиране.

# 70
  • софия
  • Мнения: 25 459
Много дразнят с тези намаления през ден. Познайте дали няма да им  върна двойно по-скъпите дрехи и да задържа по-евтините. Яке за 140лв, сега го поръчах за 60лв. Дебна едно от 80лв на 40лв, но то няма да е болка за умиране.
Много ясно. И аз бих направила така, но няма номера.

# 71
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Да, сега сме в режим "дебнене" Grinning

# 72
  • Мнения: 1 532
Много дразнят с тези намаления през ден. Познайте дали няма да им  върна двойно по-скъпите дрехи и да задържа по-евтините. Яке за 140лв, сега го поръчах за 60лв. Дебна едно от 80лв на 40лв, но то няма да е болка за умиране.
Тарикатки 😆Как не съм се сещала.. а и ако бях за моя каръщина нямаше да има размер..

# 73
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
То няма размери, едното яке вече 2-3 дни го чакам да се появи, но още няма. Може и да няма повече.
Разбира се, дрехите трябва да са нови с етикет при връщането, рокли, блузи и аксесоари си ги нося вече, но якетата си стоят в кутиите още.

# 74
  • Мнения: 1 532
Аз съм харесала едно палтенце,ама дали ще го намалят още?!!?  не се знае.. сега е на 60 лв. Днес спиди в 8.30 са ми доставили поръчката ,сън не спят..

Общи условия

Активация на акаунт