ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 61 052
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 538
Моля, да ми кажете до кой магазин поръчвате. Много благодаря!
До магазин в който на вас ще ви е удобно да си вземете поръчката.Аз съм от Разград ,поръчвала съм до Варна ,понеже мм е всяка седмица там .
Благодаря, но не ми дава магазините, сигурно са спрели опцията.
Отивам на търсене, изписвам кода, цъкам и нищо:pensive:
Да ,спрели са го .Ама и аз как ти пиша, все едно незнаеш до кой магазин 🤣ужас..

# 91
  • на морето
  • Мнения: 1 393
Здравейте! Имам няколко въпроса, на които не намерих отговор на първа страница.
Колко време може да стои пратката в магазина, докато я взема?
Мога ли там да меря и евентуално там да върна това, което не ми харесва?
А иначе в какъв срок мога да върна пак в магазина, след като съм си взела нещата? Или вече трябва да ги изпратя на сайта?

# 92
  • софия
  • Мнения: 25 873
Здравейте! Имам няколко въпроса, на които не намерих отговор на първа страница.
Колко време може да стои пратката в магазина, докато я взема?
Мисля, че беше до 14 дни. Срокът го пише в мейла за потвърждение, че нещата са доставени в магазина.
Мога ли там да меря и евентуално там да върна това, което не ми харесва?
Без никакъв проблем.
А иначе в какъв срок мога да върна пак в магазина, след като съм си взела нещата? Или вече трябва да ги изпратя на сайта?
30 дни от деня на получаване. Може да се върне във всеки магазин или с куриер през сайта.

# 93
  • Мнения: 3 755
Ако няма магазин във вашия град,изпращат ли по еконт/спиди от магазин в друг град?
Иии..къде са пуловерите..,не виждам такива в намалението?

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 21:18 от sasi6

# 94
  • Мнения: 139
Ако няма магазин във вашия град,изпращат ли по еконт/спиди от магазин в друг град?
Иии..къде са пуловерите..,не виждам такива в намалението?
Пуловерите са на трикотаж.

# 95
  • INFJ
  • Мнения: 9 599
Ако няма магазин във вашия град,изпращат ли по еконт/спиди от магазин в друг град?
Иии..къде са пуловерите..,не виждам такива в намалението?

Тя няма да се ангажират с изпращане, но ти можеш да изпратиш куриер да ти вземе пратката от там. Ще му трябват името ти и номер на поръчката.

# 96
  • на морето
  • Мнения: 1 393
Здравейте! Имам няколко въпроса, на които не намерих отговор на първа страница.
Колко време може да стои пратката в магазина, докато я взема?
Мисля, че беше до 14 дни. Срокът го пише в мейла за потвърждение, че нещата са доставени в магазина.
Мога ли там да меря и евентуално там да върна това, което не ми харесва?
Без никакъв проблем.
А иначе в какъв срок мога да върна пак в магазина, след като съм си взела нещата? Или вече трябва да ги изпратя на сайта?
30 дни от деня на получаване. Може да се върне във всеки магазин или с куриер през сайта.

Благодаря много за изчерпателните отговори😘

# 97
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Има ли тема за размяна на артикули от ZARA?

# 98
  • Мнения: 179
Здравейте! Имам няколко въпроса, на които не намерих отговор на първа страница.
Колко време може да стои пратката в магазина, докато я взема?
Мисля, че беше до 14 дни. Срокът го пише в мейла за потвърждение, че нещата са доставени в магазина.
Мога ли там да меря и евентуално там да върна това, което не ми харесва?
Без никакъв проблем.
А иначе в какъв срок мога да върна пак в магазина, след като съм си взела нещата? Или вече трябва да ги изпратя на сайта?
30 дни от деня на получаване. Може да се върне във всеки магазин или с куриер през сайта.

Благодаря много за изчерпателните отговори😘

На мен ми казаха, че срока за връщане не започва да тече от деня на получаване, а от деня на фактуриране, т.е., 30 дни от датата, която е написана горе в дясно на касовия бон, който получавате по имейл.

# 99
  • софия
  • Мнения: 25 873
Скрит текст:
Здравейте! Имам няколко въпроса, на които не намерих отговор на първа страница.
Колко време може да стои пратката в магазина, докато я взема?
Мисля, че беше до 14 дни. Срокът го пише в мейла за потвърждение, че нещата са доставени в магазина.
Мога ли там да меря и евентуално там да върна това, което не ми харесва?
Без никакъв проблем.
А иначе в какъв срок мога да върна пак в магазина, след като съм си взела нещата? Или вече трябва да ги изпратя на сайта?
30 дни от деня на получаване. Може да се върне във всеки магазин или с куриер през сайта.

Благодаря много за изчерпателните отговори

На мен ми казаха, че срока за връщане не започва да тече от деня на получаване, а от деня на фактуриране, т.е., 30 дни от датата, която е написана горе в дясно на касовия бон, който получавате по имейл.
Права си - "1 месец от датата на изпращане, за да върнете БЕЗПЛАТНО покупката си от Zara.com" https://www.zara.com/bg/bg/help/kak-se-pravi-vrushtane-h37.html
Извинявам се, надявам се не съм подвела някой!

# 100
  • INFJ
  • Мнения: 9 599
Всичко е ясно написано на сайта на Зара:

Цитат
Разполагате с 1 месец от датата на изпращане...

# 101
  • Мнения: 5 321
Всичко е ясно написано на сайта на Зара:

А кой да прочете? И още - имат чат в реално време, ама друго си е да се пита във форума.

# 102
  • Мнения: 179
Да, написано е в сайта, но е логично да си помислиш, че срока за връщане започва да тече от момента, в който си получил стоката, затова го уточних това нещо, защото аз го разбрах по неприятния начин. Миналата година отказаха да ми върнат стока, защото бил изтекъл срока, а от датата на получаване бяха минали не повече от 2 седмици. По време на намаленията често се бавят с доставките и срока за връщане може да се скъси наполовина, затова от тогава гледам даже да не са минали 30 дни от датата на поръчка, за по сигурно.

# 103
  • софия
  • Мнения: 25 873
Да, написано е в сайта, но е логично да си помислиш, че срока за връщане започва да тече от момента, в който си получил стоката, затова го уточних това нещо, защото аз го разбрах по неприятния начин. Миналата година отказаха да ми върнат стока, защото бил изтекъл срока, а от датата на получаване бяха минали не повече от 2 седмици. По време на намаленията често се бавят с доставките и срока за връщане може да се скъси наполовина, затова от тогава гледам даже да не са минали 30 дни от датата на поръчка, за по сигурно.
Аз ти благодаря, че уточни, защото и аз бях с това впечатление! Не бях обръщала много внимание, защото магазинът ми е на хвърлей и често минавам, а когато искам да съм сигурна за нещо търся в сайта.
Но там не пише (или поне аз никъде не намирам) колко време може да стои пратка, получена в магазина преди да я върнат. Днес очаквам мейли и ще се зачета внимателно.

# 104
  • INFJ
  • Мнения: 9 599
В мейла пише 15 работни за взимане от магазин.

Общи условия

Активация на акаунт