ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] | "The Protector" | Netflix 2018 - темата на ЧАЧО #12 [257]

  • 45 612
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
  Добър ден на всички! Hug

  Чачо направо се е освинил но,на мен ми минава мисълта,че може би пак е заради роля! Thinking
Нали преди Нтфликс пишеха за някаква роля на пехливанин Rolling Eyes


Привет Stuck Out Tongue Winking Eye


тази снимка е двойно доказателство за ябълките и прасетата JoyJoyJoyJoy

ама да кажем, че прасетата са добри по душа Joy

Чачо, Чачоооо, Ората искаха да те видят на мястото на младоженеца, а ти си заведе изгората за сефте на публично събитие и чак си я прегърнал. Разби им илюзиите като избра точно сватбата на първата непрежалима да си покажеш прасето. JoyJoyJoy




  Joy  Joy Joy

 Оше снощи я замазаха Sunglasses



    https://twitter.com/denizinmaviisi/status/1093263726080344065


  

# 76
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug Hug

Искре, HugHeart Eyes чак пък да се е освинил Shocked ooooh!

На мен по-скоро ми прилича на малка панда. От онези, които като ги видиш, ти се приисква да ги гушнеш hug hug

Не мисля, че този му вид е за роля, той се занемарява, когато не работи. Но важното е, че когато настъпи време за някой проект, се взема в ръце.

Ани, Hug Heart Eyes желанията на феновете за любимците им са едни, пък случващото се в реала е съвсем друго.. Naughty Naughty

Аз се радвам, че Чачко най-сетне го видяхме с нЕкоя мома.. Време му беше.

Да не забравя да пожелая и аз щастие на младоженците Peace Peace Peace

Я, да си сложа пак пандичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



ЛуHug Heart Eyes бяхме се затъжили за теб Peace Peace

Хубав ден ви желая! Hug Hug

# 77
  • Мнения: 25 351

Я, да си сложа пак пандичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




JoyJoyJoyJoy това ми хареса Joy





# 78
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Хелоу! Hug

Цял ден се чудя какво точно да кажа по повод вчерашното събитие на годината... Joy Ми нашата снаха е много по-хубава от младоженеца! Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Хубаво рокле е сложила, няма го голямото чело, доволна съм Grinning А Чачо си личи, че си почива, твърде активно даже. Т.к. съм в подобно положение, много добре го разбирам и не ми дава сърце да го критикувам Joy

ПП Честито на младоженците Champagne Булката ми хареса, с изключение на воалетката. Важното е, че са купонясвали и забавлявали на макс.

# 79
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Хазал ми хареса, стилен тоалет (на известен дизайнер), добър грим, нищо излишно... Младоженеца не ми харесва, ма мен кой ме пита, като се харесват, да са живи и здрави ... People Couple With Heart

Честито  на младоженците Tada
Срам - не срам, ще си призная, че тази снимка малко ме пообърка Flushed . Първо си помислих, че това е Хазал, но после забелязах, че тя не е с бретон. След това прочетох с кого е бил Чачо Open Mouth. Както казва Рени, наистина  с тази прическа изглежда много различно Animal Horse

Я, да си сложа пак пандичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Да ви кажа Чачо ме тревожи, направо е подпухнал, но като гледам, добре се забавлява, значи не е болен. Вярно, че за роли влиза във форма, но това рязко сваляне на кг, също не се отразява добре на организма Thinking

ппм Диди, Кюстендилов е Еркан Колчак Кьостендил, сега участва в сериала Ямата, мъжът с бялата риза, който танцува на видеото и всички се забавляват с него

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Усмихнат, приятен и спорен петък!

# 81
  • Мнения: 25 351
Привет Stuck Out Tongue Winking Eye

Да ви кажа Чачо ме тревожи, направо е подпухнал, но като гледам, добре се забавлява, значи не е болен. Вярно, че за роли влиза във форма, но това рязко сваляне на кг, също не се отразява добре на организма Thinking

и аз това казвах преди време. Остави как изглежда, ами не се отразяват добре на здравето такива резки промени в теглото.

Чачо си личи, че си почива, твърде активно даже. Т.к. съм в подобно положение, много добре го разбирам и не ми дава сърце да го критикувам Joy

JoyJoyJoyJoy не й дава сърце Joy пълен релакс и за теб и за Чачо викаш Joy

# 82
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
  Добър ден на всички! Hug

   

  Лили Kissing Heart добре нека не е прасчо Sunglasses
Ама не мога да повярвам,че се е запуснал толква Anguished

# 83
  • Мнения: 25 351


не мога да разбера от къде ги вадят тези мътни снимки и с какво ги снимат Joy




Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 19:10 от Ани (AHИ)

# 84
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
    

  Лили Kissing Heart добре нека не е прасчо Sunglasses


JoyJoyJoy

# 85
  • Мнения: 1 571
здравейте, пиша да попитам има ли вече превод на 9ти епизод и да съм го изпуснала ? Simple Smile

# 86
  • Мнения: 149
здравейте, пиша да попитам има ли вече превод на 9ти епизод и да съм го изпуснала ? Simple Smile
9ти епизод на кое...?   Пазителя?
Я иди на първа стр. на темата...........за която аз ощИ не съм благодарила....Blush
Ани.....Hug  страхотна тема както винаги....Heart Eyes
Благодарско....Heart

# 87
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Ани, Hug Heart Eyes Бойче, Hug Heart Eyes Ренка, Hug Heart Eyes Искре, Hug Heart EyesТаре Hug Heart Eyes
здравейте, пиша да попитам има ли вече превод на 9ти епизод и да съм го изпуснала ? Simple Smile

заповядай Hug Hug

Тук ги има всички епизоди Peace Peace

https://vk.com/topic-113691288_39648330?post=1446


 hug hug hug

Таренце Hug Heart Eyes




# 88
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
   Добър ден на всички! Hug

      

 
Чачи щял да заминава през май за ЛА Thinking Дри си е наел квартира за 2000 $ на месец Sunglasses

    

    

   
    Лили Heart Eyes Hug Hug

    

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 11:22 от Iskra Pandova

# 89
  • Мнения: 25 351
Привет Stuck Out Tongue Winking Eye


Нали имаше къща в ЛА? Сега пък щял да наема. Според рускините наемал къща, защото неговата я давал под наем дългосрочно. Joy И сигурно лично е осведомил жълтурите кога точно и за колко време ще заминава. Joy

Според Ранини започва да се наслагва някакво напрежение сред феновете и актьорите в Турция заради Нетфликс. Кой се снимал за тях, кой не .. Joy

Къдравелкото от Пазителя ще е следващия Завоевател в документална поредица на Нетфликс за Османската империя. Много го харесали как играе.

Общи условия

Активация на акаунт