Бебета, родени в чужбина - Нова тема

  • 18 488
  • 756
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 172
Мин, случва се. Не се обвинявай. Ако знаем за напред колко още ще има да им се ядосваме , но ние да не сме от желязо?! Ясно е , че ще има и такива моменти. Предполагам всяка майка е изпадала в такава ситуация, просто не го споделя .Няма от какво да се срамуваш.

# 511
  • Мнения: 505
Мин, и аз съм изпадала в такива моменти. Има я умората и най-вече изнервянето. Но, пак ще кажа ...малкия няма да си спомня тези моменти. Така че, направи нещо за него което ще "откупи" вината ти....При мен беше гушкане и игра за определено време и после се чувствах добре.

# 512
  • Мнения: 1 924
Почакай да влезе в тодлърската възраст Simple Smile , аз много крещя, после съжалявам, но не ми стигат нервите като си повторил 50 пъти “не пипай там, не се катери ще си счупиш врата” и никой не ме отразява. Не компенсирам после с лакомства, това ще я научи, че чрез манипулация получава каквото иска. Моето дете е голям дивак...

# 513
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Веджи едно към едно и Спфия е дивак и просто има едим предел в който не издържаш. Нямате си идея днес за секунди как се опита да се изсуши през най-горното малко прозорче, щеше да тупне с главата надолу, не очи на гърба, ми не знам какво да имаш трябва.

# 514
  • Мнения: 1 924
Илейн, докато пиша, Маги виси с главата надолу от дивана и с една ръка сочи към мен, “Help me mama, help me” 🤣. Вече не ми пука за надрасканите стени, просто не издържам по цял ден, всеки ден да предотвратявам самоубийство, ще си счупи врата това дете...лудница.

# 515
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ако не знаех че не са сестри, щях да кажа, че са близначки тези маймунки 😂

# 516
  • Мнения: 1 924
Преди смятах, че бебетата са трудни, ама не, поне го оставяш и го намираш на същото място, не върши 100 бели в секунда Simple Smile Ще видим как ще се справям с две... Ето я къдравела, не съм я
показвала Simple Smile

# 517
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Прекрасна е къдрокоска 🥰

# 518
  • Мнения: 505
Абсолютна сладурана ....с тези очилца....много и ходят.

Ето го нашия батко. Не мисля че съм го показвала

# 519
  • Мнения: 135
Veggie, bruxelles, имате много красиви деца! Simple Smile Да са ви здравички и скоро да се радват на бебоците!
Как вървите с подготовката за бебетата?
Аз като чета темата на мамите в БГ и се стресирам, че нищо не съм свършила..терминът ми е на 22.08 Simple Smile

# 520
  • Мнения: 550
Брюксел, Veggie, прекрасни деца! Къдравелка е горяма чаровница, май лесно й се прощават всички бели.

МинХо, и на мен ми се е случвало, много добре си спомням всеки от случаите и с двамата. Било е именно когатохсъм изтощена и на предела на силите ми  след това компенсирам с повече гущкане, извиняване. Може да не разбират още думите ни или сълги обяснения, но усещят кога исщрено се разказваме и съжаляваме за сторенето. Приеми случилото се и като знак да отделиш повече време за себе си, почивка, глезене, зареждане на батериите.

Лия, и според мен няма нужда от притеснения. В началото бебетата спят и дори трябва да се будят и кърмят полусънени. А ако изтеглиш късата креечка и твоето бебче от ревливите още първата нощ изключения , съм сигурна чу сестрите и акушерките ще помагат.  Пли мен идвах да ми помагат при почти всяко кърмене , виках ги с бутона и бяха до няколко минути при мен. Първата вечер ми паказаха и как да повия бебето, след това първата смяна на памперс и преобличане. Мъжът ми беше на раждането и след това през деня при нас, но нощем се прибираше.

# 521
  • Мнения: 505
Ifsinka, аз си мисля че сме готови...освен моя багаж за болницата и да изпера дрехите на Беба.
Стая купих на огромна промоция....количката си я докарах от БГ, бях я дала на брат ми. Трябва да отида до приятелка да натоварят последните неща които ще взема. Имам шишета, беберони, памперси....Абе, ще я скалъпим ако реши да идва...

Не бързай толкова...аз съм преди теб....за 5-ти август съм, хаха...

# 522
  • Мнения: 1 924
Благодаря Ви момичета, най-накрая заспа, след като прочетох 10 книжки с приказки 🙈
Брюксел, страхотни очи има Й, дано си прекара добре в Бг. ( хвърлям око и на другата тема Simple Smile.
Всичко за бебето е готово, днес прах дрешките за болницата и използвах хубавото време за да изсъхнат, най-накрая и при нас излезе слънце. Готова съм и с всичко друго, аз не обичам да оставям нещата за последния момент.
Хубава вечер 🙂

# 523
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Прекрасни дечица !
Аз с баткото съм изпадала в моменти не безпомощност и се е случвало да повиша глас, но с малчо не. Въобще всичко ми е много по различно като усещане сега от преди.
Няма смисъл човек да се обвинява, случват се такива неща, няма перфектни хора, но ние сме си най добрите за нашите деца.
Брюксел то не останало, много вълнуващо !
Моят сладур съм го показвала и той е къдрушко.

# 524
  • Мнения: 2 172
Благодаря Ви момичета, най-накрая заспа, след като прочетох 10 книжки с приказки 🙈
Брюксел, страхотни очи има Й, дано си прекара добре в Бг. ( хвърлям око и на другата тема Simple Smile.
Всичко за бебето е готово, днес прах дрешките за болницата и използвах хубавото време за да изсъхнат, най-накрая и при нас излезе слънце. Готова съм и с всичко друго, аз не обичам да оставям нещата за последния момент.
Хубава вечер 🙂
Ох , Веджи и аз се радвам на хубавото време. Важното е , че и при нас дойде , време беше.

Аз още си доработвам в офиса и сега , докато чакам едни неща да се заредят , се възползвам от малкото свободно време.
Малката я гледа бавачка и като знам , че няма да се прибера в близките 2 часа направо ми се плаче. Случайно да знаеш горе-долу при вас как вървят цените на бавачките, на час? Нашата добре ни дрънка(15£ на всеки започнал час) , обаче е доста всеотдайна , поне така изглежда.
Ние тази седмица пътуваме към Гърция и ще се върнем чак след около 3 седмици, после ни чака местене, другото море и колелото така ще се завърти , че и на мен ще ми дойде времето да раждам.

Общи условия

Активация на акаунт