Бебе на 5 месеца на море?

  • 3 282
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
сигурно аз нещо не съм наред, но не мисля че мястото на бебе е на морето или поне не е в сезона. синът ми го заведохме чак на 2години , а когато беше на 1 го оставихме заради него....
не е само климата, а и обстановката, мястото за спане и игра, пътуването и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 455
Най-малкият ми син се роди на 15 Септември и 10-12 дни след това цялото семейство отидохме до морето за 2-3 дни. Отрази ни се супер! След месец - два пак отиваме всички на морето, но този път за по-дълго!

# 17
  • Мнения: 1 097
ние ще водим Лео август, ще бъде на 2 месеца. Дреме ми кой какво ще каже. Те и сега бабите ми гледат "дали е рядка кърмата", постоянно го завиват с нещо и дават акъли, ама кой а ги слуша ...  Whistling Crazy Mr. Green
Прави си каквото си решила, детенцето си е твое  Hug Peace

# 18
  • Мнения: 8 917
Смятам, че в никакъв случай няма да му се отрази зле морето, а напротив.
Ако няма да ти е много трудно и ще се справиш заминавайте Laughing
Peace

# 19
  • Мнения: 318
Lati, нищо не ти пречи да отидете на почивка и докато сте на плаж, да се сменяте със съпругати да гледате кърмачето, като се разхождате по алеите на морските градчета. Като ходите на плаж в по-хладните часове не в най-големете жегти. Не бива да лишаваш по-голямото си дете от здраве и преживявания. Аз знам по-себе си и от големия си син, че ако не сме направили поне 10 бани, на зима сме болнави. Затова всяка година сме на море.
И сега ще ходим с малкия, след 17.00 часа.

# 20
  • Мнения: 160
аз съм ЗА  Peace
   моят син миналата година беше на 4 месеца ,кърмехме се,спяхме ,в количката под чадъра и  според мен му беше добре  по цял ден бяхме на плажа т.е. от 11 до 17 часа 

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Много полезна тема момичета Hug И ние мислим да ходим. Август ще сме на 5 месеца. Надявам се, че няма да има проблем!

# 22
  • Мнения: 2 323
Миналата година дъщеря ми беше точно на 5 мес. когато заминахме на море за 10 зни - беше страхотно! И за нас, и за нея! Не се колебай! Peace

# 23
  • Мнения: 292
Твърдо съм ЗА!!! Миналата година бях в 8-мия месец на морето и изслушах сума ти глуости- колко много не трябвало  Naughty
Но гинеколога ми ми каза - "отивай, карай я по-леко и хич не се притеснявай!!!-" Даде ми малко хапчета за из път, че бях от 5-ия месец с контракции - изкарахме прекрасно - там нямах никакви проблеми и конракции - беше прекрасно! Загледах се и имаше много малки бебчета от около 2 месечни ....  Ще ходим пак в началото на септември (намирам това време за очарователно за море!) - вече четирима Wink
Та ... следвай сърцето си!!! На бебка ще и се отрази прекрасно!!!

# 24
  • Мнения: 282
Направи това,което си решила и не се съобразявай с никого.Мама знае най-добре Peace Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 182
Момичета благодаря Ви от сърце-навихме се и ще ходим!  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 362
Аз я заведох точно като навърши два месеца (скоро) но стояхме малко около 2 часа  Grinning

# 27
Ще ходим, ще ходим.
През август Ема ще е на 5 месеца и ако не ни мине котка път, още ще се кърмим. Ще ходим в Царево.
Големият го заведохме на море  на 1 година и 5 месеца, чувстваше се супер, само дето се търкаляше по стъбите на къщата hahaha
 newsm78 Сега само се чудя как ще се натоварим всички на колата - двете деца, багаж, количка, ваничка, джунджурии, скейта на големия, аз и мъжа... newsm78 Дали пък да не си наемем товарно камионче?

# 28
  • Мнения: 1 101
Аз бях толкова ентусиазирана от идеята тази година да заведем Дени за пръв път на море,при това с влак (понеже нямаме кола), но бабите и дядовците като чуха ни обявиха за ненормални и започнаха да ни изтъкват безброй причини SadДоста ни охладиха ентусиазма и дори бях решила, че ще пропуснем морето и тази година...но май в крайна сметка ще ходим. Те не знаят и ще разберат един ден преди да тръгнем. Няма много да усетим от почивка с това малко диваче и ограничението за времето за престой на плажа (а ние обожаваме да сме от сутрин до вечер на плажа), но съм сигурна че ще се справим и ще ни е много весело Sunglasses

# 29
  • Madrid
  • Мнения: 514
Няма плоблем и според мен PeaceМалкия беше на 3 месеца,когато го заведохме на море-спа си в количката под чадъра,много гот PartyСамо да не е в обедните часове,когато слънцето е силно,приятно изкарване,мисля,че те убедихме Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт