Кои от вас са се омъжили респективно оженили за първият мъж(жена)в живота си?

  • 6 117
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 605
Аз  bowuu

# 16
  • Мнения: 5 140
И аз съм в числото на омъжените не за първия си мъж. Mr. Green
Практика му е майката.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
До тук само един е отговорил по темата и това не съм аз  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 013
Аз познавам една. Ама тя се пазеше девствена за принца до 26-годишина възраст. И го ожени за себе си... Разведе го, правеше му куп сцени на ревност даже след това, но отскоро са женени официално...

# 19
  • Мнения: 826
Макар 4е нямам официален брак,аз живея с първия мъж в живота ми(надявам се да е и последен Wink).
Гаджета сме от 10 г.,от шест живеем заедно,имаме две де4ица.
Наистина нямам база за сравнение,но едва ли ще намеря някой по-добър от него! Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
Макар 4е нямам официален брак,аз живея с първия мъж в живота ми(надявам се да е и последен Wink).
Гаджета сме от 10 г.,от шест живеем заедно,имаме две де4ица.
Наистина нямам база за сравнение,но едва ли ще намеря някой по-добър от него! Mr. Green
Поздравявам те  bouquet Много се радвам на такива хора, звучи ми някак си романтично.

# 21
  • Мнения: 3 491
Аз се омъжих за първия си мъж. Отговаряше ми на представата за честен човек  Mr. Green: каза ми, че не може да обещае, че един ден няма да се разведем, че един ден няма да ми изневери, и изобщо каза ми, че няма сериозни намерения към мене, но му е приятно да сме заедно. Не знам как така се случи, че 2 години по-късно се оженихме - т.е. през 1993-та. Нямам засега намерение да избирам друг!

# 22
  • Мнения: 5 299
Ако знаеш колко пъти съм си задавала този въпрос, а и колко пъти сме го обсъждали(клюкарили) със съфорумките Mr. Green НЕ МОГА да го разбера това Blush Но наистина всичко е въпрос на късмет. Ако аз се бях омъжила за първото си гадже, сега нямаше да знам дори какво е оргазъмSad

# 23
  • Мнения: 5 468
Първото ми НОРМАЛНО гадже се оказа мъжа ми и веднага побързах да се омъжа за него Twisted Evil.

# 24
  • Мнения: 7 091
И аз се омъжих за първия  мъж, с който правих секс. Не защото не е имало с кого и как, защото аз исках това да е специален момент, със специален човек. Вярно е, че съм имала много гаджета преди него,, с някои доста голяма възрастова разлика( естествено, тогава наблягах най-вече на орален секс, сексуални игри и т.н. може, но истински секс само със съпруга ми).
АМи затова ми е първи мъж в живота, защото съм преценила, че той си заслужава да му дам това, което не съм дала на други. За какво ми е база за сравнение, като всичко, което ми дава ми е повече от достатъчно и съм щастлива? Заедно сме от 9 години, от 7 сме женени, имаме едно детенце и второ е на път.

# 25
  • Мнения: 456
Аз съм толкова любопитна към живота, че не бих могла да се омъжа за първият мъж. И добре, че не съм го направила де. Както казва една приятелка - като се сетя какви съм ги обичала и зле ми става.   Joy Sick

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние нямаме брак, но пък живеем заедно от 10 год. (гаджета сме от 14) и имаме 2 деца Той ми е първото гадже, но не и първият сексуален партньор.

# 27
  • Мнения: 251
И аз се омъжих за първия мъж в живота ми. Не че преди това не съм имала гаджета - напротив. Но когато се видяхме за първи път имаше магия - заговорихме се сякаш се познаваме от милион години. Още същия ден заживяхме заедно Simple Smile
И до ден днешен я има същата магия - гледаме в една посока, правим общи планове и ги реализираме.
Определено не съжалявам и нямам желание да търся база за сравнение. Стига ми, че е добър човек, гривожен и любящ съпруг и баща.

# 28
  • София
  • Мнения: 618
Айде още един положителен отговор  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 537
С първото си гадже тръгнах на 15г. ,на 16 г. вече бях бременна и пак на 16г. родих. EmbarassedИ от тогава сме женени и сега имаме и още едно детенце-миналата седмица стана на две годинки. GrinningСега съм на 30 години ,а имам 14 годишен брак.Но съм доволна и щастлива. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт